• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Polska Cerekiew

(1)
  • Dom Polska Cerekiew ul. Ligonia

    Polska Cerekiew » ul. Ligonia

    • 335 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w gminnej miejscowości Polska Cerekiew. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 12,5 ara składa się z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę dom w centrum pod działalność gopodarczą.

    Racibórz

    • 1 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatnie wynajmę dom w centrum Raciborza (początek ul. Ocickiej) na działalność gospodarczą. Piwnica w połączeniu z ogródkiem nadaje się na urządzenie gastronomii na dowóz typu ca...

  • Dom Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 269 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wymagający remontu. [/i]Dom może się nadawać na dwie rodziny lub może zostać zaadaptowany na przedszkole lub żłobek. Nieruchomość zna...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 2 500 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ~LUKSUSOWY DOM Z BASENEM, SAUNĄ I WYPOSAŻENIEM~ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu w miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Nieruchomość z przeszklony...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Dobra

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Dobra

    • 777 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Żabieniec. Nieruchomość składa się z trzech budynków: domu mieszkalnego , garażu z warsztatem ora...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Morelowa

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Morelowa

    • 870 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Kędzierzynie-Koźlu w okolicach ulicy Pięknej. Budynek wybudowany w technoligii tradycyjnej w latach 2000 w bardzo...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Racibórz

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Kędzierzyn-Koźle

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom na sprzedaż na wsi w okolicach Kędzierzyna Koźla

    Gościęcin

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcę sprzedać dom na wsi w okolicach Kędzierzyna Koźle z powodów osobistych za 2 miesiące.( Cena 295 tysięcy – cena do negocjacji) W domie był remont między innymi zrobiono osusza...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Niepodległości

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Niepodległości

    • 280 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Blachownia. Dom wybudowany w latach 30 tych XX wieku...

  • Sprzedam dm na wsi w opolskim za 370 tysięcy

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko - wielki dom za 370 tysięcy w opolskim na wsi.Kilka kilometrów dobrej jakości ziemi. Zdjęcia na priv

  • Dom -siedlisko na sprzedaż w opolskim na wsi za 370 tysięcy złoty...

    Gościęcin

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko i dom na sprzedaż za 370 tysięcy w opolskim województwie na wsi Duża część remontu została zrobiona.Więcej informacji prywatnie

  • Sprzedam siedlisko - dom na wsi w opolskim za 370 tysięcy złotych

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Uwaga::Sprzedam siedlisko - wielki dom za 370 tysięcy w opolskim na wsi.Kilka kilometrów dobrej jakości ziemi. Zdjęcia na priv

  • Sprzedam dom na wsi w opolskim za 370 tysięcy złotych w Gościęcin...

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom na wsi w Gościęcinie w opolskim okolice Kędzierzyna koźle za 370 tysięcy złotych.Wiekszość część remontu wykonana

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Husarska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Husarska

    • 3 800 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 270 m , położony na działce 700 m. PARTER: pokój z wyjściem na ogród, łazienka, garaż, pomieszcz...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milice

    • 459 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dziećmarów ul.

    Dziećmarów

    • 248 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oczekujesz przestrzeni, spokoju i niezależności? A może chcesz dobrze zainwestować pieniądze?Omega Estate prezentuje duży dom położony na prawdziwej wsi, gdzie rano zapieje kogut,...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    1 / 15
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy R...

  • Nieruchomość zabudowana - Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 179 938 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1O/GUp-s/2...

  • DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ DOM WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM
    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ DOM WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM

    Kędzierzyn-Koźle

    • 2 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Posiadam do wynajęcia od zaraz dom wolnostojący na działce 8.5 ara w Koźlu. Dom składa się z 6 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz tarasu. Dom mogę wynająć POLSKIEJ rodzini...

  • Dom Dziećmarów ul.

    Dziećmarów

    • 249 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz domu dla rodziny? Oczekujesz przestrzeni, spokoju i niezależności?Omega Estate prezentuje duży dom położony na prawdziwej wsi, gdzie rano zapieje kogut, a od sąsiada można...

  • Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Dom mieszkania
    Dom mieszkania

    Krowiarki

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom mieszkania od 30-300m sprzedam lub wynajme.Kredyt na ciekawych warunkach.

  • Nieruchomość zabudowana - Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 130 005 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość zabudowana - Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 110 600 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Centrum miasta, wszystkie media - 30 km do Gliwic
    1 / 16
    Centrum miasta, wszystkie media - 30 km do Gliwic

    Kędzierzyn-Koźle

    • 290 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom godny polecenia! Posiadamy dokładny szkic pomieszczeń. Centrum miasta, dobry stan techniczny. Sprzedam segment domu - parter (100x150 m.) z osobnym wejściem w centrum Kędzier...

  • Dom Nędza

    Nędza

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam jednopiętrowy dom z piękną działką o powierzchni 1878mkw. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokalizacja ze świetnym dojazdem...

  • Dom Nędza rynek pierwotny

    Nędza

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany dom (stan surowy zamknięty) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 mkw . Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokali...

  • Dom Ponięcice ul. Łąkowa

    Ponięcice » ul. Łąkowa

    • 350 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, ale nadal będziesz blisko miasta? Ta nieruchomość łączy ciszę i zieleń z szybkim, 10-minutowym dojazdem do Raciborza. Idealna lokaliz...

  • Dom Racibórz ul. Kolonialna

    Racibórz » ul. Kolonialna

    • 1 080 000 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom 220 m² z możliwością prowadzenia działalności | Racibórz, ul. KolonialnaNieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 461 m².Budynek przeszedł generalny remon...