dom na sprzedaż
3 sie 2023

Dom Polska Cerekiew ul. Ligonia

Polska Cerekiew ul. Ligonia
woj. Opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski gm. kędzierzyńsko-kozielski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 3 sierpień 2023 15:40
335 000 zł 130 m2
335 000 zł 130 m2 2 577 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 130 m2
Cena za metr 2 577 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K31214010

Opis

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w gminnej miejscowości Polska Cerekiew. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 12,5 ara składa się z budynku mieszkalnego ( około 130 mkw.), parterowego z poddaszem użytkowym i częściowo podpiwniczonym oraz 2 garaży, pierwszy wolno stojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi i drugiego bezpośrednio przy budynku. Dom składa się z 2 pokoi ,kuchni i łazienki na parterze oraz 2 pokoi i strychu do zaadoptowania na piętrze. Jest wyposażony w instalacje elektryczną, wodną, centralnego ogrzewania zasilaną kotłem na węgiel ( kocioł nie czynny do wymiany) znajdującym się w piwnicy oraz kanalizację gminną. Budynek po wymianie pokrycia dachowego. Wnętrze nadaje się do zamieszkania. Łazienka wraz instalacjami po remoncie. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Okna w większości wymienione na PCV.
Nieruchomość ogrodzona, od frontu spory ogród, ciche i spokojne sąsiedztwo. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze gminnej.

Garaż: inny
Liczba sypialni: 3
Liczba pokoi: 4
Kanalizacja: miejska
Ogrzewanie: węglowe
Prąd: jest
Gaz: brak
Woda: miejska
Piwnica: tak
Poddasze: tak