dom na sprzedaż
2 sty 2024

Sprzedam dom na wsi w opolskim za 370 tysięcy złotych w Gościęcinie okolice Kędzierzyna Koźla

woj. Opolskie pow. kędzierzyńsko-kozielski gm. kędzierzyńsko-kozielski
Odświeżone 2 lata temu, Wtorek, 2 styczeń 2024 17:25
370 000 zł 126 m2
370 000 zł 126 m2 2 937 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 126 m2
Cena za metr 2 937 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K36331330

Opis

sprzedam dom na wsi w Gościęcinie w opolskim okolice Kędzierzyna koźle za 370 tysięcy złotych.Wiekszość część remontu wykonana
  • Data aktualizacji: 2024-01-02
  • ID ogłoszenia: K36331330
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle, cena: od 314 500 do 425 500 zł, powierzchnia: od 108 do 145 m2
A
Andrzej osoba prywatna · 13 ogłoszeń

Andrzej osoba prywatna

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika