• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Dębno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Głubczyce

(1)
  • Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!
    Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!

    Głubczyce

    • 429 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    89 m² z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry -  Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m², stanowiące 1/2 domu z odrębną księgą wi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie Piasty wschód

    Kędzierzyn-Koźle

    • 255 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie na osiedlu Powstańców Śląskich (Piasty Wschód) . Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. Do mieszkania przynależy duży balkon ty...

  • Sprzedam

    Kędzierzyn-Koźle

    • 90 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 38 m2 w K-K przy ul. Wojska Polskiego do remontu

  • Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 238 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 44.40 m2 w Kędzierzynie Koźlu przy ulicy Spółdzielców, wraz z przynależnymi dwiema piwnicami o łącznej powierzchni użytkowej 57.10 m2. Mieszkanie składa się z d...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Piastowska

    • 255 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania, lub wynajęcia dla firm. Lokal mieszkalny przygotowany do zamieszkania dla 7 pracowników w centrum Koźla przy ulicy Piastowskiej. Mieszkanie położone...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Baborów

    • 280 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Racibórz

    • 499 900 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.
    1 / 16
    Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.

    Baborów

    • 230 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 67,65 mkw położony przy Rynku w Baborowie, składający się z dwóch pokoi oraz salonu połączonego z kuchnią z oknem. Mieszkanie jest wy...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Głuchołazy

    • 123 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głuchołazy

    • 209 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle rynek pierwotny ul. Curie-Skłodowskie...

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Curie-Skłodowskiej

    • 430 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 1 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży rozpoczętej budowy lokalu o charakterze usługowo-mieszkalnym ,stanowiącej odrębny udział w budynku , położonej w ścisłym centrum Koźla w okoli...

  • DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA
    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ KAWALERKA

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Posiadam do wynajęcia od zaraz ładną dużą kawalerkę z balkonem o pow 36.5 mkw. w Kędzierzynie-Kożlu na ośiedlu NDM. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki oraz prz...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Alternatywa dla domu! Wysoki standard, zielona okolica, cisza i spokój - idealne miejsce na ucieczkę z miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Kuźni R...

  • M-2 kawalerka-studio, wynajem, po remoncie, Racibórz Centrum
    1 / 11
    M-2 kawalerka-studio, wynajem, po remoncie, Racibórz Centrum

    Racibórz

    • 1 290 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka - studio. Pokój z aneksem kuchennym, łazienką z WC. Po generalnym remoncie, jescze nie używane, nowy sprzęt. Ścisłe centrum Raciborza, ul.Długa. Najem okazjonalny, minima...

  • Mieszkanie sprzedam
    Mieszkanie sprzedam

    Krowiarki

    • 90 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Strych piwnica szopa rolety zewnetrzne prad nocny piec na drewno wegiel.Ogrodek, latwo rozbudowac na 120m.Atrakcyjny kredyt.

  • Wynajmę kawalerkę w centrum Kędzierzyna-Koźla
    1 / 11
    Wynajmę kawalerkę w centrum Kędzierzyna-Koźla

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronna, słoneczna i ciepła kawalerka o powierzchni 38 m2 położona w śródmieściu Kędzierzyna-Koźla przy ul. Plebiscytowej. Idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Sprzedam Mieszkanie 2-pokojowe 38m2, w doskonałej lokalizacj
    1 / 9
    Sprzedam Mieszkanie 2-pokojowe 38m2, w doskonałej lokalizacj

    Kędzierzyn-Koźle

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta prywatna - Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 metrów znajdujące się w centrum Kędzierzyna-Koźla w dzielnicy NDM, składające się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienk...

  • Sprzedaż mieszkania
    1 / 8
    Sprzedaż mieszkania

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Kędzierzynie Koźle dzielnica Koźle, osiedle Spółdzielców. W bliskiej odległości park ipełna infrastruktura.

  • Mieszkanie dla pracownikow sezonowych
    Mieszkanie dla pracownikow sezonowych

    Krowiarki

    • 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pelni umeblowane cisza spokoj ,500zl pmedia kaucja.

  • Mieszkanie 66m
    Mieszkanie 66m

    Krowiarki

    • 80 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tani prąd nocny, nowe okna z roletami zewnętrznymi sufity obniżone.Mozliwosc rozbudowy.

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle Koźle, J.U. Niemcewicza
    1 / 12
    Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle Koźle, J.U. Niemcewicza

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym na III piętrze, położone na popularnym osiedlu Koźla, osiedle Zachód przy ulicy Niemcewicza 1. W pobl...

  • Mieszkanie Racibórz

    Racibórz

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Szukasz ładnego, przestronnego mieszkania, które nie wymaga dużego nakładu finansowego? To musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Królewska

    Racibórz » ul. Królewska

    • 329 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m², położone w Raciborzu przy ulicy Królewskiej, w budynku z nowego budownictwa. Nieruchomość wyróżnia się dużymi oknami, przestro...

  • Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny
    1 / 11
    Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny

    Głuchołazy

    • 150 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiad...

  • Jasna kawalerka, pet-friendly - Sienkiewicza 2
    1 / 8
    Jasna kawalerka, pet-friendly - Sienkiewicza 2

    Kędzierzyn-Koźle

    • 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 (Stare Miasto) w w Kędzierzynie-Koźlu. Nieruchomość: Powierzchnia 32,5 m2. Piętro 2. O...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 273 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące sie w Kuźni Raciborskiej w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z małym balkone...

  • Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska
    Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska

    Zawada

    • 897 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz miejsca gdzie dzika natura graniczy z miejscem Twojego zamieszkania ta oferta sprzedaży mieszkania nie może umknąć Twojej uwadze. Nieruchomość wykończona w wysokim s...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Opawska

    Racibórz » ul. Opawska

    • 105 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m², usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica.  Ni...

  • Mieszkanie Racibórz Płonia ul. Kanałowa

    Racibórz » ul. Kanałowa

    • 225 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Kanałowej w Raciborzu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy, należącej do wspól...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Józefa Chełmońskiego

    Racibórz » ul. Chełmońskiego

    • 295 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Chełmońskiego w Raciborzu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania położone na wysokim parterze bloku należącego...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 175 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń i gotowe do aranżacji znajdujące się na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji w Kuźni Racibors...