• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Prudnik

(5)
  • sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika
    1 / 4
    sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Prudnik ul. Piastowska 23, I piętro Powierzchnia- ok. 80 m2, Liczba pokoi 3, łazienki -1, przedpokój -2 Do mieszkania przynależny jest strych, komórka oraz...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 15
    sprzedam mieszkanie

    Prudnik

    • 130 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PRUDNIK OS.WYSZYŃSKIEGO Mieszkanie do sprzedania ok.37 m2 ,IV piętro 2pokoje ,kuchnia (połączona z salonem), łazienka ,przedpokój i przynależna piwnica. Mieszkanie o podwyższonym...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Prudnik

    • 79 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie, 42m2, Prudnik

    Prudnik

    • 95 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 42m2 (przedpokój, pokój, kuchnia, łazienka z wc) w Prudniku ul. Młyńska. Lokal zlokalizowany na drugim piętrze. Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica o powierzchni u...

  • Mieszkanie z super pięknym widokiem .
    Mieszkanie z super pięknym widokiem .

    Prudnik

    • 180 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do całkowitego remontu +miejsce parkingowe, Czynsz 746,25 Piękny widok strona południowa niema zabudowy .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kupie mieszkanie w Nysie

    Nysa

    • 170 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zdecydowanie kupie mieszkanie w Nysie do 1piętra lub winda. Z centralnym miejskim. DO 170000 zł

  • Sprzedaz

    Nysa

    • 279 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam na sprzedaż mieszkanie 71,90 m2, w tym dwa pokoje, kuchnia, łazienka , garderoba i przedpokój. Pokoje przestronne duże z dwoma andresolami. W cenie mieszkania dwie szafy podz...

  • Sprzedam mieszkanie

    Nysa

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2pok 3p po remoncie generalnym do zamieszkania

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 290 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Baborów

    • 280 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krapkowice

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 420 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nysa

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 410 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krapkowice

    • 205 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 380 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.
    1 / 16
    Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.

    Baborów

    • 230 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 67,65 mkw położony przy Rynku w Baborowie, składający się z dwóch pokoi oraz salonu połączonego z kuchnią z oknem. Mieszkanie jest wy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Głuchołazy

    • 123 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głuchołazy

    • 209 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Nyska

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nysa

    • 930 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku

    Krapkowice

    • 290 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku 45m. Drugie piętro, balkon, piwnica, strych. Do zamieszkania. 290000 Tel [tel]

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Hajduki Nyskie

    • 75 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Hajduki Nyskie (ok. 4 km od Nysy) Na sprzedaż oferuję mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w spokojnej okolicy miejscowości...

  • Mieszkanie z działką bez czynszu, 12 km od Kędzierzyna, raty
    1 / 8
    Mieszkanie z działką bez czynszu, 12 km od Kędzierzyna, raty

    Głogówek

    • 25 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Cena: 25.000 zł. jest pierwszą wpłatą, a pozostałe raty płatne przez 45 miesięcy po 1.500 zł. Całość 117.500 zł. Umowa będzie podpisana u notariusza. Mieszkanie z działką ok. 1,5...

  • Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny
    1 / 11
    Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny

    Głuchołazy

    • 150 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiad...

  • Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!
    Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!

    Głubczyce

    • 429 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    89 m² z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry -  Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m², stanowiące 1/2 domu z odrębną księgą wi...

  • Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska
    Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska

    Zawada

    • 897 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz miejsca gdzie dzika natura graniczy z miejscem Twojego zamieszkania ta oferta sprzedaży mieszkania nie może umknąć Twojej uwadze. Nieruchomość wykończona w wysokim s...