• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Somianka
  • Zagruszany
  • Zwierki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Prudnik

(1)
  • sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika
    1 / 4
    sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Prudnik ul. Piastowska 23, I piętro Powierzchnia- ok. 80 m2, Liczba pokoi 3, łazienki -1, przedpokój -2 Do mieszkania przynależny jest strych, komórka oraz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Baborów

    • 280 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 420 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 380 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.
    1 / 16
    Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.

    Baborów

    • 230 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 67,65 mkw położony przy Rynku w Baborowie, składający się z dwóch pokoi oraz salonu połączonego z kuchnią z oknem. Mieszkanie jest wy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Nyska

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Nysy

    Nysa » ul. Marcinkowskiego

    • 380 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Nysy – ul. Marcinkowskiego. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość – przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,82 m², położon...

  • Przestronne mieszkanie obok parku w centrum
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie obok parku w centrum

    Nysa

    • 415 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 83,49 m², zlokalizowane w jednej z najlepszych części Nysy – przy ul. Karola Marcinkowskiego. To miejsce łączy w sobie...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Otmuchów

    • 380 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie umeblowane położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 500 metrów od jeziora. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę oraz...

  • Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !
    1 / 3
    Mieszkanie W Centrum Nysy Dla Studentów. DOSTĘPNE OD ZARAZ !

    Nysa

    • 1 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie W Centrulm Nysy Dla Studentów Dostępne Od Zaraz!!!!!!!! Usytuowane przy Parku Miejskim, w pobliżu sklep spożywczy i piekarnia, darmowy parking, 0,5 km. Do uczelni. Ideal...

  • Wyremontowane, komfortowe i wyposażone mieszkanie
    1 / 14
    Wyremontowane, komfortowe i wyposażone mieszkanie

    Nysa

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nieruchomość znajduje się w Nysie przy ul. Al. Wojska Polskiego w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, drugiej sypialni, kuchni, łaz...