• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wysoka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Moszczanka

(2)
  • działka w Moszczance piękny krajobraz
    1 / 12
    działka w Moszczance piękny krajobraz

    Moszczanka

    • 130 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MOSZCZANKA Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej lokalizacji Powierzchnia -1194 m2 Gmina Prudnik Powiat Prudnik Województwo opolskie Dział...

  • działka z przepięknym krajobrazem w Moszczance
    1 / 11
    działka z przepięknym krajobrazem w Moszczance

    Moszczanka

    • 120 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Konradów ul. Główna

    Konradów » ul. Główna

    • 310 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży gruntu niezabudowanego, położonego w gminie Głuchołazy, wieś Konradów w strefie nadgranicznej zaledwie kilkadziesiąt metrów od Republiki Czeskiej. Dz...

  • Mieszkanie, 42m2, Prudnik

    Prudnik

    • 95 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 42m2 (przedpokój, pokój, kuchnia, łazienka z wc) w Prudniku ul. Młyńska. Lokal zlokalizowany na drugim piętrze. Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica o powierzchni u...

  • Dom Prudnik

    Prudnik

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Kamienica częściowo podpiwniczona z poddaszem nieużytkowym położona w ścisłym centrum miasta i mająca przeznaczenie handlowo-usługowo-gastronomiczne . Budynek częściowo wynajęty...

  • 1 / 4
    Wynajmę lokal użytkowy 75m2 Rynek 13 Prudnik

    Prudnik

    • 2 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy ul. Rynek 13 w Prudniku . Powierzchnia lokalu 75m2 . Pomieszczenie użytkowe , magazynowe , socjalne . Ogrzewanie miejskie.

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Głuchołazy

    • 123 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Prudnik

    • 79 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głuchołazy

    • 209 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Głuchołazy

    • 939 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna działka w Górach Opawskich
    1 / 3
    Atrakcyjna działka w Górach Opawskich

    Konradów

    • 473 640 zł cena
    • 4 878 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne 4 działki na sprzedaż,doskonała inwestycja dla dewelopera lub osób prywatnych,posiadają decyzję o warunkach zabudowy,można kupić pojedynczo.Działka położona jest w najat...

  • Sprzedam siedlisko dom w urokliwej miejscowości
    Sprzedam siedlisko dom w urokliwej miejscowości

    Jarnołtówek

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko dom w Jarnołtówku działka 19ar ogród warzywny drzewa owocowe budynek gospodarczy ( stodoła) z możliwością adaptacji na dom mieszkalny lub 4 mieszkania studnia n...

  • Sprzedam siedlisko dom mieszkalny

    Jarnołtówek

    • 675 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko dom mieszkalny w Jarnołtówku w obrębie parku krajobrazowego góry Opawskie wieś cicha trasy rowerowe spacerowe z widokiem na Kope Biskupią obok Złote Hory ( Czech...

  • Mieszkanie z super pięknym widokiem .
    Mieszkanie z super pięknym widokiem .

    Prudnik

    • 180 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do całkowitego remontu +miejsce parkingowe, Czynsz 746,25 Piękny widok strona południowa niema zabudowy .

  • Działka Budowlana Jarnołtówek
    Działka Budowlana Jarnołtówek

    Jarnołtówek

    • 15 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jarnołtówek. W cichej i spokojnej okolicy. Możesz wybrać rozmiar działki. Działki nie są na terenie zalewowym! Więcej informacji telef...

  • działka inwestycyjna w Jarnołtówku przy szlaku na Kopę
    1 / 5
    działka inwestycyjna w Jarnołtówku przy szlaku na Kopę

    Jarnołtówek

    • 235 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana,, inwestycyjna uzbrojona w Jarnołtówku. Przepływa przez nią rzeka Złoty Potok. Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej lokalizacji jes...

  • działka w Jarnołtówku na szlaku na Kopę Biskupią
    1 / 15
    działka w Jarnołtówku na szlaku na Kopę Biskupią

    Jarnołtówek

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JARNOŁTÓWEK Historycznie leży na terenie dawnego dolnośląskiego księstwa nyskiego. Przepływa przez nią rzeka Złoty Potok. Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej l...

  • Nieruchomość - Głuchołazy

    Głuchołazy

    • 781 852 zł cena
    • 6 114 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Opolu ul. Armii Krajowej 2, 45-071 Opole tel. 77 443 51 11 OGŁASZA PRZETARG USTN...

  • Na sprzedaż działki budowlane – Jarnołtówek - działka budowl
    1 / 6
    Na sprzedaż działki budowlane – Jarnołtówek - działka budowl

    Jarnołtówek

    • 15 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jarnołtówek (gmina Głuchołazy, powiat Nysa, woj. opolskie). Działki znajdują się w cichej i spokojnej o...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Głuchołazy

    • 279 000 zł cena
    • 2 061 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Głuchołazach na ul. Władysława Jagiełły o powierzchni 20,6ara (2061m2) z mediami (woda, kanalizacja, prąd) położoną przy Koloni Jagiellońskiej, spokojn...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 15
    sprzedam mieszkanie

    Prudnik

    • 130 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PRUDNIK OS.WYSZYŃSKIEGO Mieszkanie do sprzedania ok.37 m2 ,IV piętro 2pokoje ,kuchnia (połączona z salonem), łazienka ,przedpokój i przynależna piwnica. Mieszkanie o podwyższonym...

  • sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika
    1 / 4
    sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Prudnik ul. Piastowska 23, I piętro Powierzchnia- ok. 80 m2, Liczba pokoi 3, łazienki -1, przedpokój -2 Do mieszkania przynależny jest strych, komórka oraz...

  • Okazja, 2 odrębne lokale.
    1 / 8
    Okazja, 2 odrębne lokale.

    Prudnik

    • 295 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam OKAZJA ! 2 Lokale Użytkowe w ścisłym centrum 48-200 Prudnik Sobieskiego 6 Nieruchomość w Prudniku o powierzchni ok 125 m2. Składa się z 2 odrębnych lokali użytkow...

  • Gotowy zakład piekarniczy w centrum Prudnika
    1 / 16
    Gotowy zakład piekarniczy w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 845 000 zł cena
    • 621 m2 powierzchnia
    • 1 361 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek po byłym zakładzie cukierniczo-piekarniczym, z pełnym wyposażeniem, który umożliwia natychmiastowe wznowienie działalności produkcyjnej. Obiekt o...

  • Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny
    1 / 11
    Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny

    Głuchołazy

    • 150 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiad...