• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka budowlana Libertów gm. Mogilany, Południowa
    Działka budowlana Libertów gm. Mogilany, Południowa

    Libertów

    • 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Libertów przy ulicy Południowej, zaled...

  • Sprzedam działkę siedliskową
    Sprzedam działkę siedliskową

    Tuplice

    • 276 120 zł cena
    • 6 136 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową o pow. 6136 m za 276120 zł (cena za metr 45 zł). Działka 108 położona w obrębie 0008 Jagłowice jest zlokalizowana na zapleczu MOP Jagłowice przy auto...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 5 007 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Henryka Mizak, sygn. akt LU1S/GUp-s/583/2025, zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę nie ni...

  • Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Nowym Sączu
    Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Nowym Sączu

    Korzenna

    • 219 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 15 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Nowym Sączu działkę budowlaną 14 a w centrum Korzennej pięknie położoną na wziesieniu cudne widoki dojazd z dwóch stron droga asfaltową telefo...

  • Syndyk sprzeda udziały - Osowiec
    Syndyk sprzeda udziały - Osowiec

    Osowiec

    • 33 154 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Całość regulaminu sprzedaży do uzyskania po kontakcie z kancelarią syndyka. WARUNKI SPRZEDAŻY W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI 1. udziału w wysokości 1/4 w prawie własności nierucho...

  • Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0,93ha. Pełne uzbrojenie.
    Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0,93ha. Pełne uzbrojenie.

    Ostrów Wielkopolski

    • 150 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0.93 ha. Szer. ok. 50 m. Bardzo bliska okolica Ostrowa. Pełne uzbrojenie. Woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dojazd asfaltowy. Całość pod budowę.

  • ziemia rolna 2,15 ha lub pod AG
    ziemia rolna 2,15 ha lub pod AG

    Otoczna

    • 370 000 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ziemia rolna 2,15 ha, III a, obecnie uprawiana rolniczo, może być pod AG nr geodezyjny 85/7

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Lejno

    • 790 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko jeziora Zagłębocze miejscowość Lejno nr.110/1-cena 150 zł za metr kwadratowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka z zagospodarowaniem przestrzennym z planem na 4 domki....

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Białołęka

    • 800 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 1 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Oferta dla dewelopera. Sprzedam działkę budowlaną w Białołęce woj. Dolnośląskie gmina Pęcław , 10 km od Głogowa. Działka znajduje się w centrum wsi na nowo powstającym os...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Ocieka

    • 60 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną pow.58 arów nr.3306 w Ociece gmina Ostrów Podkarpackie

  • Sprzedam grunty rolne
    Sprzedam grunty rolne

    Rozalin

    • 500 000 zł cena
    • 35 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną 3, 52 h

  • Sprzedam działkę w Sulislawicach
    Sprzedam działkę w Sulislawicach

    Kalisz

    • 299 000 zł cena
    • 1 633 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Sulislawicach 1633m piękna lokalizacja blisko szkoła, przedszkole, sklep i przystanek autobusowy atrakcyjna cena!

  • Działki w Humniskach sprzedam
    Działki w Humniskach sprzedam

    Humniska

    • 30 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 1,06 ha, w tym 07 ha las brzozowy około 30-40 lat. Położenie działek: Humniska nr działki 15 i 19. Kontakt telefoniczny pod numerem [tel] . Cena 30000zł.

  • Sprzedam działkę ogrodową

    Lubin

    • 11 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ogrodowa ROD Niezapominajka Lubin ul. Ścinawska. Altanka murowana, woda, prąd, . Więcej informacji pod nr. tel. [tel]

  • Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.
    Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.

    Rogoźnica

    • 315 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 21 arów w dzielnicy przemysłowej, Blisko strefy Zapraszamy inwestorów do zakupu atrakcyjnych działek pod działalność gospodarczą w Głogowie Małopolskim - obręb Rogoźnica....

  • Działka z warunkami - pow.Otwocki w okolicach Jeziora Rokola
    Działka z warunkami - pow.Otwocki w okolicach Jeziora Rokola

    Otwock Wielki

    • 610 000 zł cena
    • 4 356 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w okolicach Jeziora Rokola Przedmiotem sprzedaży jest działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 4356m2 , nie objęta MPZP , na działkę wydano wa...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piękne Łąki

    • 160 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z zaczętą budową domku o powierzchni całkowitej 95m. Działka posiada media , garaż blaszak oraz ogrodzenie żywopłot . Wiecej inf [tel]

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Łuków

    • 30 000 zł cena
    • 308 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD 308m na Słoneczniku w Łukowie Na działce jest domek po generalnym remoncie woda prąd cena 30 000

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Trzcinica

    • 35 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29 arów w Trzcinicy gmina Jasło. Nr działki 696. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa
    Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa

    Garwolin

    • 390 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pełni uzbrojona, 860m2, bezpośrednio. [url]