• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi
    Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi

    Pstrowice

    • 200 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ładne miejsce spokojne nadaje się na siedlisko 150m do wsi Pstrowice gm.Pyrzyce 2 jeziora Tel. [tel]

  • Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin
    Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin

    Pniewo

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 740 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Pniewo k/Gryfina w woj. zachodniopomorskim o pow. 0,674 ha . 35 km od Szczecin, 5 km od jeziora z gminną plażą, zlokalizowana bezpośr...

  • Sprzedam działkę ogrodnicza
    Sprzedam działkę ogrodnicza

    Słupca

    • 28 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ogrodniczą POD Różą w Slupcy powierzchnia 395 m2 woda prąd oraz garaż służący za pomieszczenie gospodarcze .wiecej in tel [tel]

  • Sprzedam ogródek działkowy - KATOWICE
    Sprzedam ogródek działkowy - KATOWICE

    Katowice

    • 35 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy o pow 403m2 w ROD "Dobra Nadzieja" w Katowicach, ul. Bocheńskiego. Ogródek ogrodzony siatką. Na działce: murowana altana, światło, woda, zaplecze budynk...

  • Działka budowlana Błonie
    Działka budowlana Błonie

    Błonie

    • 2 190 500 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 1 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum
    Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 860m położona przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Maz. Zgodnie z MPZP na terenie działki można wybudować budynki mieszkalne z usługami w formie wolno...

  • Działka rolna Krzyszkowo gm. Rokietnica, Obornicka
    Działka rolna Krzyszkowo gm. Rokietnica, Obornicka

    Krzyszkowo

    • 870 000 zł cena
    • 5 416 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,5416 ha położona w miejscowości Krzyszkowo (gmina Rokietnica). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwi...

  • Sprzedam działkę ROD Kolejarz - Edwardowo Poznań
    Sprzedam działkę ROD Kolejarz - Edwardowo Poznań

    Poznań

    • 79 500 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zadbaną działkę ROD z wyposażeniem (ławeczki zewnętrzne, sprzęt: kosiarka, rozdrabniarka do gałęzi, sekatory, łopaty, grabie, itd.), elementy drewniane (pergole, ścianki d...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Zagnańsk

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kaniowie.W pobliżu Dębu Bartka nad doliną Bobrzy. Posiada walory rekreacyjne. Media:gaz, woda, prąd, kanalizacja w drodze. Cena 60zł/m2 pow. 3000m2. Dz...

  • Nieruchomość rolnicza
    Nieruchomość rolnicza

    Słoboda

    • 251 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 83 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję działkę rolną położoną w okręgu Słoboda gminy Raczki. Działka położona jest przy drodze serwisowej przy obwodnicy Augustowa. Teren działki jest lekko pofalowany. Gleba jest...

  • Działka budowlana Kozłów kolo Chynowa
    Działka budowlana Kozłów kolo Chynowa

    Kozłów

    • 600 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starymi drzewami leśnymi w ładnym prostokącie. WZ trwałe. Media - prąd na działce, wodociąg 200 mb do podciągnięcia, kanalizacja we własnym zakresie. Droga sze...

  • Działka budowlano rolną 1ha
    Działka budowlano rolną 1ha

    Łatanice

    • 110 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną budowlana 1ha w miejscowosci łatanice gmina wiślica pozwolenie na budowę

  • Działka budowlana rolna
    Działka budowlana rolna

    Łatanice

    • 95 000 zł cena
    • 10 015 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy 1ha w miejscowosci łatanice 5km od buska zdrój

  • Działka leśna 78a
    Działka leśna 78a

    Stróża

    • 85 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną 78a. Działka położona w miejscowości Stróża na południowym zboczu góry Kotoń. Kontakt sms - oddzwonię.

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Wysokie
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Wysokie

    Limanowa

    • 62 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni...

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka- Obrowo
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka- Obrowo

    Obrowo

    • 112 000 zł cena
    • 6 106 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej si...

  • Działka budowlana Myślenice Krzyszkowice
    Działka budowlana Myślenice Krzyszkowice

    Myślenice

    • 230 000 zł cena
    • 1 689 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy cisz...

  • Działka w atrakcyjnej okolicy! Blisko trójmiasta
    Działka w atrakcyjnej okolicy! Blisko trójmiasta

    Szemud

    • 750 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam na sprzedaż działkę usługową, możliwość podziału na 4 mniejsze. Jest położona w Szemudzie (woj.pomorskie, pow.wejherowski) 15-20min drogi do Trójmiasta. Przy drodze twardej. Dr...

  • Sprzedam działkę RODO
    Sprzedam działkę RODO

    Tczew

    • 15 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę RODO ogrodzona z altana media

  • Ogródek Działkowy Działka Rod Nad Dłubnią
    Ogródek Działkowy Działka Rod Nad Dłubnią

    Kraków

    • 65 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy na Bulwarowej Rod Nad Dłubnią Domek murowany woda prąd wychodek Blisko Zalewu Nowohuckiego. Zapraszam do oglądania. Potrzebuje pieniędzy dlatego sprzedaj...