• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedaż

    Burlaki

    • 147 000 zł cena
    • 2 940 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 2 940 m² położona przy ul. Lipowej, Burlaki Holendry, gmina Zatory, powiat pułtuski. Numer działki 452/3. Bardzo atrakcyjne położenie...

  • Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og
    Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę jak w tytule. Działka jest w stanie do uporządkowania. Na działce znajduje się drewniany domek do remontu. Po więcej informacji zapraszam do rozmowy telefonicznej.

  • Działki do sprzedania w Tarnawie koło Łapanowa.
    Działki do sprzedania w Tarnawie koło Łapanowa.

    Tarnawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane nr 278 i nr 287 położone po przeciwnych stronach drogi w miejscowości Tarnawa Gmina Łapanów. Działki położona jest na lekkim pagórku w Centrum Tar...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 279 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wrocanka, gmina Tarnowiec. Numery działek: 209/1,209/2,209/3,209/4,209/5,209/6 Sprzedaż wyłącznie w...

  • sprzedam działkę w Zwardoniu
    sprzedam działkę w Zwardoniu

    Zwardoń

    • 95 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę rolna w Zwardoniu, działka jest z kawałkiem lasu który graniczy z państwowym, działka jest z pięknym widokiem na góry,idealnie nadaję się pod kampingi czy domek b...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Moczadła

    • 175 000 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 25 letni las w gminie Skępe o pw.1,51 ha.

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Rybarzowice

    • 130 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę w Rybarzowicach,piękne widoki, prąd blisko dojazd drogą asfaltową.

  • Sprzedam Teren inwestycyjny
    Sprzedam Teren inwestycyjny

    Bychlew

    • 85 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam serdecznie jak w tytule Sprzedam Teren Inwestycyjny o powierzchni całkowitej ponad 2 h Działka ma kształt prostokąt Działka znajduje się nie spełna 4 km od Centrum Pabi...

  • sprzedam działke
    sprzedam działke

    Płaza

    • 15 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działke rolną położoną przy lesie w miejscowości Płaza-Siemota

  • SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI
    SPRZEDAM DWIE DZIAŁKI

    Radom

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    2 działki | 1000 M2 KAŻDA DZIAŁKA ul. MOSTOWA LOKALIZACJA: DWIE Działki położone obok siebie po 1000 m2 każda w obrębie osiedla Wośniki Cicha spokojna i lubiana lokalizacja. Z...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Nowy Jaromierz

    • 57 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,44 ha. działka posiada warunki zabudowy.

  • Działka Wola Morawicka gm. Morawica
    Działka Wola Morawicka gm. Morawica

    Wola Morawicka

    • 77 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1320 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach 24 m x 55 m, zlokalizowana w pierwszej linii, niedaleko gł...

  • Sprzedam działkę orną za 24 000 tyś
    Sprzedam działkę orną za 24 000 tyś

    Ciechnowo

    • 24 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w urokliwym miejscu przy lesie Możliwość wydzierżawienia działki. Jest to miejsce bardzo słoneczne. Odległość do Świdwina 10 km i 4 km do Sławoborza Miejscowość C...

  • Działka siedliskowa Jaktorów
    Działka siedliskowa Jaktorów

    Jaktorów

    • 1 632 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży bardzo ładna działka siedliskowo - budowlana w miejscowości Stare Budy, gmina Jaktorów. powiat Grodziski. Działka o powierzchni 24000 m2 / 2,4 ha/ o wymiarach ok. 95x3...

  • Świdnica koło Zielonej Góry
    Świdnica koło Zielonej Góry

    Świdnica

    • 10 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka doskonała na cele rekreacyjne w pobliżu zbiornika wodnego las , potok ,studnia prąd w pobliżu brak opłat / rolna cena do uzgodnienia

  • Działka mieszkaniowo-usługowa
    Działka mieszkaniowo-usługowa

    Wieliczka

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka mieszkaniowo usługowa Wieliczka na początku ulicy Krakowskiej i powierzchni 5000 m2, 35 m2 x 140 m2, media w okolicy, Mozliwośc wybudowania 2600 PUM. Działka nadaje się...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 95 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w trzcincu gm. Skórzec

  • Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany
    Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany

    Lipowa Góra Zachodnia

    • 75 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane na obrzeżach Szczytna

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kwiatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działkę budowlaną z MPZP w miejscowości Kwiatkowice gm Wodzierady , działka 1450 m,ogrodzona oraz uzbrojona w prąd i wodę. Spokojna okolica,dużo zieleni. Dojazd do Łodzi o...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Tarnobrzeg

    • 600 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 0,5 ha w Tarnobrzegu przy ul. A. Freyera na oś Dzików/ Podłęże . Działka ogrodzona w kwadracie , z dostępem do wszystkich mediów ,w ładnym otoczeniu z...