• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka rolna
    Działka rolna

    Orłowo

    • 145 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Więcej informacji pod numerem [tel] lub w wiadomości prywatnej. Zapraszam.

  • Nieruchomość - Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 17 322 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Joanny Zimoląg adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży prawo do działki sygn. akt KI1L/GUp-s/258/2025 Pr...

  • sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa
    sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa

    Wojtówka

    • 185 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka położona przy granicy z Kożuszki Parcel , dojazd do drogi asfaltowej . Na działce słup energetyczny. Woda ze studni głębinowej. Klasa ziemi około 2000 m2 IVa ; reszta IIIb...

  • Sprzedam dzialke budowlano-siedliskowa
    Sprzedam dzialke budowlano-siedliskowa

    Hajnówka

    • 65 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlano-siedliskowa o powierzchni 6200 m kw. Dzialka jest polozona na skraju wsi Stare Berezowo przy drodze wiejskiej asfaltpwej w odleglosci ok. 100 m od drogi...

  • OKAZJA. DZIAŁKI Budowlane w Kramsku (Wielkopolska)
    OKAZJA. DZIAŁKI Budowlane w Kramsku (Wielkopolska)

    Kramsk

    • 2 700 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej okolicy Kramska. 10 km od Konina. Media w drodze (światłowód). Korzystna cena 2700 zł za ar. Możliwość wyboru innych działek.

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Łąki

    • 400 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 4x 1134m2 oraz 1300m2 w miejscowości Łąki gmina Radzymin. Cisza spokój w oddali od domów. Zapraszam

  • Działka  gm. Zagrodno
    Działka gm. Zagrodno

    Jadwisin

    • 100 000 zł cena
    • 5 680 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W gm. Zagrodno pow Złotoryjski Działka o pow 5680 m2 zabudowana budynkiem gospod. w centrum miejscowości położona przy A4 Chojnów - Złotoryja dojazd do działki drogą asfaltową w u...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Rozłazino

    • 95 000 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na kaszubach w bezpośrednim sąsiedztwem lasu.

  • udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom
    udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom

    Dzierżoniów

    • 50 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadlosci Jolanty Kępa, osoby fizycznej nieprowadzacej dzialalnosci gospodarczej, sprzeda prawo wlasnosci: - udział 1/6 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Chmielowice

    • 45 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 45 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 1h 47 ar. Położona w miejscowości Chmielowice gmina Morawica Działka numer 254 i 255. Obreb 6 Cena 45000

  • sprzedam grunty rolne
    sprzedam grunty rolne

    Hołudza

    • 66 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 66 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam prawo własności nieruchomości gruntowej, obejmujące działki rolne o numerach 38 i 186 opisane KW KI1B/00073902/2, o łącznej powierzchni 1,22 ha, zlokalizowane w miejscowo...

  • Nieruchomość - Siepraw

    Siepraw

    • 19 282 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Alfreda Sołtysa - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej: INSOLWENCJE spółka z o.o. reprezentowana...

  • Działka w Wodnicy gmina Ustka
    Działka w Wodnicy gmina Ustka

    Wodnica

    • 800 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Wodnicy gmina Ustka. Działka bezpośrednio przylega do działki zabudowanej. Media w drodze.

  • Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki
    Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki

    Osówek

    • 75 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las sosnowy, ok. 80 letni, o powierzchnki 1,30 ha, w miejscwości Osówek, gmina Potok Wielki.

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Krokowo

    • 200 000 zł cena
    • 57 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąki o powierzchni: - 0,58 ha (obręb Wola), 1,15 ha (obręb Krokowo, 1,18 ha (obręb Wola), 2,83 ha (obręb Krokowo) Łąki na podłożu torfowym.

  • Działka Brzeźce
    Działka Brzeźce

    Brzeźce

    • 60 000 zł cena
    • 1 175 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w pięknej okolicy Białobrzegów znajdujących się ok. 40 minut od Warszawy i 20 od Radomia. Turystyczna miejscowość Brzeźce mieszcząca się nad rzeką Pilicą, działka...

  • sprzedam działkę rekreacyjną
    sprzedam działkę rekreacyjną

    Rudniki

    • 70 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną w pięknym miejscu wśród lasów sosnowych.

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Nowy Targ

    • 60 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną, idealna pod budowę domku letniskowego lub altany. Cicha, spokojna okolica otoczona zielenią, blisko lasu. Okolica Nowego Targu

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna