• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Płock Borowiczki-Parcele

    Płock » Borowiczki

    • 242 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Borowiczki - spokojne osiedle z pełną infrastrukturą i dogodnym dojazdem do centrum Na sprzedaż działka budowlana: - pow. 749 m2 - wymiary 21x36m - wjazd od północ...

  • Działka KRASNE KRASNE

    Krasne

    • 363 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 12,51 ar (31x40 m) to doskona...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 489 000 zł cena
    • 5 631 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Ofertę Trzech Działek Budowlanych graniczących z sobą - położone w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzch...

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 24 221 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, zabud...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Ocieka

    • 60 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr.3306 pow.58 arów w Ociece

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Ocieka

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr.3312 w Ociece

  • Działka budowlana 3000 m 2 Kąck gmina Wiązowna
    Działka budowlana 3000 m 2 Kąck gmina Wiązowna

    Kąck

    • 600 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną 3000 m2 , 43 x 70 około, prąd , woda, na działce, WZ na dwa domy, może być też na jeden, Kąck ulica Borowikowa

  • Ogródek działkowy, działka rekreacyjna w dobrej lokalizacji
    Ogródek działkowy, działka rekreacyjna w dobrej lokalizacji

    Zabrze

    • 95 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną z dużym potencjałem, o pow. 425 m², znajdującą się na ROD 1000-lecia w Zabrzu Działka jest rewelacyjnie położone w środkowej, szerokiej części aleji,...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Modła Królewska

    • 420 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam atrakcyjną działkę rolną 40ar z szerokim dojazdem (8mb szerokość dojazdu) blisko A2 i drogi krajowej DK25. Działka po zasięgnięciu opinii w UG może być wykorzystana pod de...

  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Główka

    • 237 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni użytkowej 3 ha . Działka położona jest w okolicach Gołdapi , przy dróżce rowerowe Grand Velo . Odległość do drogi Wojewódzkiej 650 to...

  • Działka z domem
    Działka z domem

    Troszyn

    • 299 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domem z czerwonej cegły z lat 50tych i pomieszczenia gospodarcze (obórka) w Troszynie. Dom jest niezamieszkały od ponad 40 lat, do remontu. Położony pr...

  • Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel
    Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel

    Oświno

    • 30 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 150 m kwadratowych ogrodzona 100 m do jeziora. Owświno gm.chociwal. 30 tyś.zł. tel.[tel]

  • działki budowlane
    działki budowlane

    Sądzia

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane od 640 do 1400 m2 w miejscowości Sądzia (15 km od Leszna / kierunek Krzycko). Pełna dokumentacja + prawo do zabudowy. Piękne położenie 200 m las, 3 km...

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Kock

    • 655 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolną z przeznaczeniem pod inwestycje działka znajduje się w Kocki blisko drogi krajowej Kock - Moszczanka okolice bylych pomow Powierzchnia działki to 0, 96 h...

  • Nieruchomość - Hucisko Jawornickie

    Hucisko Jawornickie

    • 9 950 zł cena
    • 6 945 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 11.06.2024 roku GL1G/GU/311/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika M...

  • sprzedam
    sprzedam

    Gościm

    • 150 000 zł cena
    • 1 541 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 504/15 położona w Puszczy Noteckiej w otoczeniu lasów iglastych i jezior w pobliżu miejscowości Gościm. W planie zagospodarowania przewiduje się zabudowę wolnostojącej rekr...

  • Grób rodzinny
    Grób rodzinny

    Częstochowa

    • 10 000 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam grób z murowaną piwnicą dobra lokalizacja cmentarz Kule Częstochowa przy głównej alejce cena do ustalenia

  • Działka budowlana Zamość ul.Graniczna
    Działka budowlana Zamość ul.Graniczna

    Zamość

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana przy ul. Granicznej o powierzchni 8ar z budynkiem gospodarczym(10m²) Media w drodze i na sąsiedniej działce. Dojazd do dzialki wspólną droga z kostki...

  • Działka budowlana 7, 5 ara Wola Justowska.
    Działka budowlana 7, 5 ara Wola Justowska.

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w sercu na Woli Justowskiej położona blisko ulicy: 28 lipca 1943. Wygodny dostęp do ulicy Królowej Jadwigi, a stąd dostep w różne okolice miasta. Działka ukladna,...