• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Jarosław

    • 100 zł cena
    • 4 870 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną podłączona jest woda i prąd.Na działce znajduje się domek murowany podpiwniczony ogrodzony 10 ar.Calossc działki wynosi 4870 m2

  • Sprzedam działkę w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego
    Sprzedam działkę w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego

    Radom

    • 390 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego 193 do adaptacji rozbudowy mieszkalnej lub inwestycji we współwłasności Zachęcam do ko...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Sopotnia Mała

    • 150 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękną działka budowlana w Sopotni Małej media w granicy działki

  • Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość gruntową -Wrocław
    Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość gruntową -Wrocław

    Wrocław

    • 5 785 875 zł cena
    • 10 593 m2 powierzchnia
    • 547 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt: WA1M/GUp/53/2023 na podstawie postanowienia Sędziego-komisarza z dnia 8 września 2025 roku, sygn. akt: WA1M/GU/5...

  • Szprzedam
    Szprzedam

    Korzenna

    • 220 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolna, zagrodową uslugowa Korzenna

  • Lipinki, działka budowlana 18 a, 1088S/2023

    Lipinki

    • 75 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 18 arów, położona w miejscowości Lipinki. Działka posiada dostęp z dwóch stron - z drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny dojazd....

  • Działka
    Działka

    Gostynin

    • 32 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Mam do sprzedania działkę o powierzchni 169 metrów kwadratowych,wraz z budynkiem o powierzchni 25 metrów kwadratowych do kapitalnego remontu. Numer działki 2082/6 Kontakt te...

  • działka 800 m od jeziora Zdworskiego
    działka 800 m od jeziora Zdworskiego

    Matyldów

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 800 m od jeziora Zdworskiego z oczkiem wodnym,woda,prąd,kanalizacja znajdują się w drodze z wszystkimi pozwoleniami.5 km od Gabina

  • Działka Bądkowo Kościelne gm. Brudzeń Duży
    Działka Bądkowo Kościelne gm. Brudzeń Duży

    Bądkowo Kościelne

    • 92 055 zł cena
    • 1 083 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w m. Bądkowo Kościelne, numer ewidencyjny : 44/7 i 110/18 o łącznej powierzchni 3786 m2 44/11 o powierzchni1083 m2 44/9 i 44/10 o łącznej powierzchn...

  • Sprzedam działkę budowlaną łatanice
    Sprzedam działkę budowlaną łatanice

    Łatanice

    • 95 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica pozwolenie na budowę nr 371 11000 m2

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Warszawa

    • 6 806 000 zł cena
    • 3 403 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3 403 m2, cena 2 000 m2. Działka położona jest w cichej okolicy w dzielnicy Białołęka Nowodwory. Grunt składa się z 3 działek o numera...

  • Centrum Starego Konina
    Centrum Starego Konina

    Konin

    • 90 000 zł cena
    • 516 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 5,16 ar w centrum Starego Konina na ulicy Reformackiej. Działka jest ogrodzona siatką, na wjeździe brama stalowa i furtka. Woda, gaz, prąd w ulicy. Przyłącze kanal...

  • Dzialki
    Dzialki

    Poręba

    • 70 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Położona w porebie Górka.cicha dzielnica.4011,4012,4013/1,4018/1-droga

  • Działka do sprzedania
    Działka do sprzedania

    Opole Lubelskie

    • 300 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, pod budownictwo wielomieszkaniowe (bloki) o powierzchni 5.800 m² w Opolu Lubelskim w pobliżu ul. Polnej. Energia elektryczna i dobry dojazd z trzech kie...

  • Działka leśna / sosna ponad 75 lat
    Działka leśna / sosna ponad 75 lat

    Maciejowice

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę leśną (wieś Zakręty gm. Maciejowice, pow. Garwolin), 40 ar obok rz. Pytlocha, Możliwość ew. powiększenia powierzchni. Dojazd z drogi Maciejowice - Łaskarzew...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 115 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca położonego z dala od miejskiego zgiełku? Działki w górach, gdzie widok zapiera dech w piersiach? Zapraszamy do Bieganowa!Wśród łąk, lasów i gór, tuż przy Górze Świę...

  • Choszczno Oraczewice Działka na sprzedaż

    Choszczno

    • 120 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Choszczno ORACZEWICE działka na sprzedaż .Działka na obrzeżach Choszczna, o pow. 2150m za cenę 160 tys. zł. Możliwa lekka obniżka ceny. W cenie udział  w drodze. Została już o...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 219 000 zł cena
    • 2 679 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 679m2 - terenu budowlanego ok. 2 000 m2, 670m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 259 000 zł cena
    • 2 762 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 762m2 - terenu budowlanego ok. 2 700 m2, 62m -...

  • Działka Jeziórko

    Jeziórko

    • 595 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNEJ, DOBRZE ZAGOSPODAROWANEJ OKOLICY Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i zielonej okolicy, przeznaczona pod zabudowę mies...