• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Kwatera na cmentarzu
    Kwatera na cmentarzu

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odstąpię miejsce na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Poznań

    • 3 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta planem. Plan przewiduje zabudowę mieszkaniową na działkach 700m2. Możliwość wydzielenia około 16działek. Media: prąd, woda, gaz w ulicy. Działka na Grunwaldzie w pob...

  • Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym
    Sprzedam 8 ha gruntu z lasem mieszanym

    Gąsocin

    • 575 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 8 ha lasu z gruntem lokalizacja: Gąsocin k/Ciechanowa Las mieszany: drzewa iglaste, liściaste (Dęby). Wysokość drzew do 70 m. W lesie są grzyby i jagody. Dostępna prywatn...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Stara Wieś

    • 54 990 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Wz Stara Wieś Gmina Borki powiat Radzyń Podlaski Działka 1111/1 jest sprzedana i ma już media Właściciel 2 działki będzie miał ułatwione procedury! Polecam fajna...

  • Działka 2620 metrów kwadratowych
    Działka 2620 metrów kwadratowych

    Sobolew

    • 215 000 zł cena
    • 2 620 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję na sprzedaż działkę wielkość 2620 metrów kwadratowych w miejscowości Sobolew (pomiędzy Garwolinem a Dęblinem). Dla osób poważnie zainteresowanych zakupem szczegóły podam...

  • działka budowlana
    działka budowlana

    Medynia Łańcucka

    • 216 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Medyni Łańcuckiej o powierzchni 18 a nr 681 - cena 216 000. Więcej informacji pod nr tel. WhatsApp 0014132447976 lub [tel]

  • Działka rolna w Kalwarii Pacławskiej
    Działka rolna w Kalwarii Pacławskiej

    Kalwaria Pacławska

    • 11 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Kalwarii Pacławskiej - pastwisko, 19 arów. Klasa gruntów: PsIV oraz RV. Działka sąsiaduje z nieutwardzoną działką oznaczoną jako użytek "dr" (droga), bę...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Józefina

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Józefinie gm Osjaków pow Wieluń woj łódzkie.Działka liczy 30 arów,można ją podzielić na połowę.

  • Nieruchomość - Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 231 873 zł cena
    • 4 033 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Opolu ul. Armii Krajowej 2, 45-071 Opole tel. 77 443 51 11 OGŁASZA PRZETARG USTN...

  • Nieruchomość - Głuchołazy

    Głuchołazy

    • 781 852 zł cena
    • 6 114 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka inwestycyjna 1ha
    Działka inwestycyjna 1ha

    Jastrzębie-Zdrój

    • 850 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną 1ha w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Rozwojowej.

  • działkę 26 arów sprzedam, zamienię
    działkę 26 arów sprzedam, zamienię

    Kraków

    • 100 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    koło Krakowa działkę sprzedam zamienię droga dojazdowa do działki gminna

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo, dz. 117
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo, dz. 117

    Cieszkowo Stare

    • 88 972 zł cena
    • 45 900 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt PL1P/GUp-s/453/2024 syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr...

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo dz. 19
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Stare Cieszkowo dz. 19

    Cieszkowo Stare

    • 24 732 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 48 443 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, zabud...

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Działka Siestrzeń

    Siestrzeń

    • 1 980 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni 132.000m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Istnieje możliwość przekształcenia na budowlaną. Media - prąd, woda (s...

  • Działka Hipolitów

    Hipolitów

    • 451 925 zł cena
    • 18 077 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OGÓLNE WARUNKI:Cena: 180890 PLN; Powierzchnia działki: 18089; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 10 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna; Szerokość działki (mb.): 54.52...

  • Sprzedaż udziału 1/24 w prawie użytkowania wieczystego.
    Sprzedaż udziału 1/24 w prawie użytkowania wieczystego.

    Czeladź

    • 8 425 zł cena
    • 2 655 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza trzeci konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofer...

  • Sprzedaż udziału 1/4 w prawie użytkowania wieczystego.
    Sprzedaż udziału 1/4 w prawie użytkowania wieczystego.

    Czeladź

    • 820 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza trzecii konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofe...