• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 200 000 zł cena
    • 922 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w lipowkach częściowo ogrodzona siatką ul zaszosie

  • Nieruchomość niezabudowana - Ćmielów

    Ćmielów

    • 12 956 zł cena
    • 1 439 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Krzysztofa Wielgusa sygn. akt KI1L/GUp-s/210/2025 adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży 1) udział 1...

  • Sprzedam las gwoznica

    Gwoźnica Górna

    • 15 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam las 59 ara las mieszany. Cena 15000 tys. Gwoznica gm Niebylec podkarpackie . Tel [tel]

  • Działka rolna 1.12 ha gmina Koło na sprzedaż
    Działka rolna 1.12 ha gmina Koło na sprzedaż

    Koło

    • 224 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Do sprzedania działka gruntu rolnego o powierzchni 1,12 ha położona praktycznie w centrum miejscowości, kilkaset metrów od drogi wojewódzkiej w gminie Koło. Więcej info udzie...

  • Sprzedam działkę PILNIE
    Sprzedam działkę PILNIE

    Słubica Dobra

    • 500 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko od Trasy Katowickiej, między Mszczonowem a Żabią Wolą. Bliski dostęp do mediów. 1500 m.kw...

  • działka na sprzedaż
    działka na sprzedaż

    Bierwce

    • 85 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Bierwce z możliwością przekształcenia na budowlaną. Dojazd drogą asfaltową. Nadaje się pod zabudowę domu, firmy. Spokojna okolica, 7 km do...

  • Działka rolna Kałęczyn gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka rolna Kałęczyn gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kałęczyn

    • 1 250 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Położona w Kałęczynie działka rolna o powierzchni 1,34ha. Zgodnie z MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową niską (symbol w planie MN) Zapraszam Pośrednik odpo...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ w MAJDANIE ZAHORODYŃSKIM

    Majdan Zahorodyński

    • 99 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W/w działka znajduje się 300 mtr.od zalewu w Majdanie Zahorodyńskim,jest to działka rolna z możliwością podziału na dwie działki po 30 arów.Działka ta jest w dużej mierze zalesi...

  • Domek z 2/ h ziemi
    Domek z 2/ h ziemi

    Dalków

    • 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam 2 h.ziemi na gruncie stoi dom drewniany i budynki gospodarcze /do remontu/ jest swiatlo woda w budynku / dzialka waska a dluga calosc 2.18h. .........pozdrawiam

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Węgrce Panieńskie

    • 30 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    łąka 0,29 arów na terenie Węgrc Panieńskich,dobry dojazd od Dębian Węgrc i Głazowa. wszelkie pytania dotyczace sprzdazy prosze o kontakt na podany nizej email lub sms pod nr telef...

  • Działka Łańcut

    Łańcut

    • 754 000 zł cena
    • 4 189 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | ŁAŃCUT | Działka budowlano-inwestycyjna 4189 m² | WZ na 4 domy | Widokowa lokalizacja | Gotowa inwestycja Gotowa inwestycja w Łańcucie - grunt z realnym potencjałem...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Dębem Wielkim

    Dębe Wielkie

    • 330 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Dębem Wielkim(udział w drodze), uzbrojona w wodę kanalizację i prąd. Działka jest w atrakcyjnej lokalizacji (między szkołą a kościołem ) mimo bliskośc...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Suwałki

    • 10 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budownictwo wielorodzinne Suwałki 16-400 woj Podlaskie

  • SPRZEDAM
    SPRZEDAM

    Grąbiec

    • 23 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ ROLNĄ POŁOŻONĄ NAD RZEKĄ. W DZIAŁCE PRĄD, WODA BLISKO. CENA TYLKO 5ZŁ/MKW. MOŻE BYĆ NA UPRAWĘ WARZYW , DRZEW I KRZEWÓW OWOCOWYCH. 9KM OD SIERPCA, BLISKO TRASY 10....

  • działki
    działki

    Płaza

    • 25 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke okolice Płazy idealna na lesniczowke-graniczy z lasem o pow.0,36ha,koszty po stronie kupującego

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (1200m2 każda) w miejscowości Lipie ul Starachowicka, gm Brody, woj świętokrzyskie. Do działek wykonana jest utwardzona droga dojazdowa.

  • Sprzedam działkę rolno-budowlana.
    Sprzedam działkę rolno-budowlana.

    Wólka Miedzyńska

    • 40 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną, położona przy asfaltowej wiejskiej drodze prąd, woda, na obrzerzach wsi, w okolicy Sokołowa Podlaskiego, 120 km od Warszawy . Spokój wiejskiej o...

  • Nieruchomość niezabudowana - Turbia

    Turbia

    • 110 523 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Pawła Słomianego sygn. akt KI1L/GUp-s/169/2023 adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży Prawo własności ni...

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Dąbrowa Tarnowska

    • 481 000 zł cena
    • 16 048 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, Posiadam na sprzedaż 3 działki rolne ; Nr.22 pow. 1.5638 ha, Nr.23/8 pow.0.0340 ha, Nr.23/9 pow. 0.0070 ha o Łacznej powierzchni 16048 m2 w miejscowości Dąbrowa Tarnowską...

  • sprzedam grunt rolny, Udrycze Koniec, obok Zamościa

    Udrycze-Koniec

    • 60 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr