• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Las Lesniowka
    Las Lesniowka

    Krosno

    • 1 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Tanio sprzedam 1/4 udział las mieszany na granicy z Faliszowka dobry dojazd możliwość dokupienia pozostałe części za grosze

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Świdry

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działke 30 a. rolno budowlaną, znajdującą się w miejscowości Świdry 4 km. od Giżycka. Cena 150 tyś. Więcej informacji udzielę na telefon [tel]

  • SOPOT 1372 m niezabudowana działka budowlana, własność hipoteczna

    Sopot

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 372 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odziedziczoną działkę budowlaną w Sopocie o powierzchni 1372 m² oferuje natychmiast lub później do sprzedaży. Działka należy do głównej arterii Gdańsk - Gdynia, Alei Niepodległości...

  • Radziejowice ponad 1200 m2 wszystkie media
    Radziejowice ponad 1200 m2 wszystkie media

    Radziejowice

    • 350 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlaną 1280 m2

  • Działka 156/12 1261m

    Łady

    • 910 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 722 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca na swój wymarzony dom? Oto okazja, której nie możesz przegapić! Sprzedam bezpośrednio od właściciela (bez pośredników i biur nieruchomości oszczędzasz czas i pien...

  • Sprzedam pole orne w Brześciu koło Pińczowa

    Brzeście

    • 60 zł cena
    • 40 790 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pole sprzedam w Brześciu koło Pińczowa 2 35h i 2 44h sprzedam

  • Sprzedam pole
    Sprzedam pole

    Malkowice

    • 210 000 zł cena
    • 37 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Środek wsi. Droga asfaltowa. Media: prąd ,woda. Można się budować. Działka szeroka na 30 mb.

  • UROCZA działka w P.K.D. Wisły
    UROCZA działka w P.K.D. Wisły

    Chrystkowo

    • 150 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo! Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną/rolną /siedliskowa położoną w miejscowości w gminie Świecie, z linią brzegową Wisły i dostępem do starorzecza Wisły. Ks...

  • Działka leśna 89 a 140 l.sosna. Przy drodze powiatowej i gmi
    Działka leśna 89 a 140 l.sosna. Przy drodze powiatowej i gmi

    Deszno

    • 60 000 zł cena
    • 8 900 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    CENA DZIAŁKI USTALNA PO OGLĘDZINACH DRZWOSTANU POTECIALNEGO KUPUJĄCEGO !! Drewno tartaczne, 2 drogi dojazdowe: powiatowa ( Nowa Wieś-Warzyn), gminna Trzciniec-Warzyn) Gmina Nagło...

  • Działka, Piastowska
    Działka, Piastowska

    Lubsko

    • 105 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 12a przy ul. Piastowskiej

  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Syndyk sprzeda - nieruchomość w Krakowie
    Syndyk sprzeda - nieruchomość w Krakowie

    Kraków

    • 20 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Krzysztofa Janasa, PESEL 75121601333, jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki: udział wynoszący 1/32 części w pra...

  • nieruchomości
    nieruchomości

    Kopina

    • 25 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolno -budowlana w miejscowości Kopina gm.Cyców woj lubelskie

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Ciosaniec

    • 60 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 69 w miejscowości Ciosaniec 1. Jest podłączona woda i prąd, nie ma przyłącza kanalizacji.

  • DZIAŁKI ROLNE W GORCACH
    DZIAŁKI ROLNE W GORCACH

    Niedźwiedź

    • 60 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne, położone w miejscowości Niedźwiedź (powiat limanowski): nr. 487 - 17 ar - 68 000 zł nr. 491 - 33 ar - 132 000 zł nr. 493 - 23 ar - 92 000 zł nr. 495 - 16...

  • Działka Kraków Podgórze, Kurdwanów ul. Herberta

    Kraków » Podgórze » ul. Herberta

    • 1 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD DOM JEDNORODZINNY!! z prawomocną WZ. O kolice ulicy Zbigniewa Herberta. Media w działce. Bardzo dobra komunikacja. Sąsiedztwo domy jednorodzinne i tereny zielone. W...

  • dzialka budowlana okolice Lidla Pulawy
    dzialka budowlana okolice Lidla Pulawy

    Puławy

    • 290 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam dzialke budowlana ktora znajduje sie 1300 metrow od Lidla na ulicy Lubelskiej przedluzenie ulicy gornej Pulawach.bardzo dobra lokalizacja .cisza spokoj a zarazem blisko...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Zawichost

    • 130 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka rolno budowlana przy drodze wojewódzkiej Zawichost -Sandomierz wystawa poludniowa zagospodarowana drzewka owocowe na lekkim wzniesieniu .Prąd woda w działce.Obok zabudowa...

  • Działka budowlana.Okazja!
    Działka budowlana.Okazja!

    Szczecin

    • 60 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się na terenie wsi,która jest położona przy drodze S-6(trzydzieści minut jazdy od Kołobrzegu,a 15 minutGryfic).Blisko działki jest woda(jest nawet studnia na tere...

  • Działka Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 89 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia