• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Atrakcyjna działka dla dewelopera w Ciechanowie przy ulicy S
    Atrakcyjna działka dla dewelopera w Ciechanowie przy ulicy S

    Ciechanów

    • 750 000 zł cena
    • 2 517 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka dla dewelopera w Ciechanowie przy ulicy Szwanke. Zgodnie z planem zagospodarowania Uchwała Nr 629/XLVI/2018 Rady Miasta Ciechanów jest przeznaczona pod budownict...

  • Las sosna
    Las sosna

    Wola Blakowa

    • 105 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rolną 40 arów z 25 letnim drzewostanem sosna

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Hołudza

    • 36 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 36ar.w Holudzy 6km.od Buska Zdroju przy drodze asfaltowej w działce wodociąg w pobliżu prąd.Cena do uzgodnienia nr. działki 241

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Hołudza

    • 25 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę budowlaną w Holudzy 6km od Busko-Zdrój działka nr 304 o powierzchni 7 ar.Woda blisko działki linia elektryczna przechodzi przez działkę.cena do uzgodnienia nr.dzia...

  • Działka siedliskowa Sokule gm. Wiskitki
    Działka siedliskowa Sokule gm. Wiskitki

    Sokule

    • 210 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 3000 m2, 5034 m2 położone w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej. Prąd, woda, kanalizacja w drodze gminnej, w planach gazyfikacja t...

  • Sprzedam zamienie

    Lewickie

    • 150 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana ,obrzeza Bialegostoku ,centrum 6 kilometry ,czzerwony autobus 104 .Do Ignatek sa 2 kilometry ,nieoficjalnie to juz Bialystok,sciezka rowerowa ,wydane zzezwolenie...

  • Sprzedam

    Zdedy

    • 75 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych po 3036m2. we wsi Zdedy. Działki można połączyć. Blisko las i jezioro Zdedy, 15 km. od Ełku

  • Działka Świdnica

    Świdnica

    • 32 000 zł cena
    • 4 854 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Rolna zlokalizowana w Mokrzeszowie. około 49 arów, dojazd drogą rolną, działka nieuzbrojona. Polecam więcej informacji pod numerem [tel] ---------------------------...

  • Sprzedam Las
    Sprzedam Las

    Gębarzów

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Sprzedam las mieszany iglasto - liściasty min. dąb, sosna 40 arów las znajduje się w Gębarzewie gm. Skaryszew woj Mazowiecki Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • sprzedam działkę w Skawinie 35 ar
    sprzedam działkę w Skawinie 35 ar

    Skawina

    • 875 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Skawinie o pow. 35 ar. Działka położona jest między ul. Krakowską a obwodnicą na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową i komercyjną . Cena za ar to 2...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Lubsza

    • 100 000 zł cena
    • 2 082 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną położoną w malowniczej miejscowości Sielska Woda w pobliżu akwenu kąpieliska od strony lasu przy ul.Jesiotrowa.Cena do negocjacji.

  • Działka sieddliskowa - rolna z możliwością zabudowy
    Działka sieddliskowa - rolna z możliwością zabudowy

    Pogrodzie

    • 274 737 zł cena
    • 16 361 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową o pow.1,63 ha zagospodarowaną ogrodzoną siatką leśną, nasadzenia drzewek owocowych ok 40 szt, oraz leśnych dookoła posesji ok 700 szt, od 15 lat bez na...

  • DUŻA działka budowlana Radziejowice + wszystkie media 1200m2
    DUŻA działka budowlana Radziejowice + wszystkie media 1200m2

    Radziejowice

    • 320 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENCJOM DZIĘKUJĘ. sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną: WSZYSTKIE MEDIA NA DZIAŁCE. [url] Radziejowice, ul. Piaskowa róg ul. Wiejskiej. 30 minut / 40km od centrum War...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Lulinek

    • 205 000 zł cena
    • 734 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana w atrakcyjnym położeniu Pamiątkowo - Lulinek, w bliskiej odległości od jeziora, blisko stacja kolejowa Pamiątkowo. Dojazd do działki dr...

  • Radziejowice działka budowlana 1200 m2
    Radziejowice działka budowlana 1200 m2

    Radziejowice

    • 320 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radziejowice, działka budowlana 1200 m2 z pełnym uzbrojeniem. AGENCJOM DZIĘKUJĘ. sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną: WSZYSTKIE MEDIA NA DZIAŁCE. [url] Radziejowice,...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną. Skarżysko-Kam.

    Skarżysko-Kamienna

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ul. Piękna Skarżysko. Na działce znajdują się: duża altana murowana kryta blachą oraz panelami, przybudówka, szklarnia. Działka zagospodarowana jest drzewkami...

  • Działka Kraków Podgórze, Podgórze ul. Krakusa

    Kraków » Podgórze » ul. Krakusa

    • 3 510 000 zł cena
    • 356 m2 powierzchnia
    • 9 860 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STARE PODGÓRZE , w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media Sąsiedztwo tereny rekreacyjne, Wzgórze Lasoty, Krzemionki,...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Rynarcice

    • 145 000 zł cena
    • 5 280 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Więcej informacji priv

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Puławy

    • 300 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w pulawach.konkretnie jest to skowieszyn ul pulawska .dzialka ogrodzona na wzgórzu.

  • Sprzedam działkę rolną w Stalach 29,45 a
    Sprzedam działkę rolną w Stalach 29,45 a

    Tarnobrzeg

    • 52 000 zł cena
    • 2 945 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dziłke rolną w Stalach (Chłodne) o powierzchni 29,45 a