• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Kobierzyce-Kuklice grunt budowlany pod osiedle 6455m
    Kobierzyce-Kuklice grunt budowlany pod osiedle 6455m

    Kuklice

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 455 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt budowlany pod osiedle 6 domow w zabudowie blizniaczej z wydzieleniem dwulokalowym w Kuklicach 1,5 km od Kobierzyc 6455m ,plamn nie zezwla na postawienie tam szeregowek ,dzia...

  • sprzedam działkę leśną
    sprzedam działkę leśną

    Ogródki

    • 65 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną Ls V o pow. 0,6 ha w obrębie Ogródki gm. Barciany

  • Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 55 599 zł cena
    • 1 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu jednorodzinnego z czystym powietrzem dobrą infrastrukturą Nowa asfaltowa drogą dojazdową Polecam

  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Liciążna

    • 450 000 zł cena
    • 55 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 5,54 ha w tym prawie 1ha lasu w miejscowości Liciążna, gm. Inowłódz. Ziemia znajduje się w dobrej lokalizacji przy drodze prowadzącej do Inowło...

  • nieruchomosci
    nieruchomosci

    Płaza

    • 20 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke okolice Płazy idealna na lesniczówke lub kochających samotność.Działka przylega do lasu koszty po stronie kupującego

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Nowy Sącz

    • 900 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Korzenna.1.25ha budowlana usługowa .droga asfaltową.media .1.25 ha rolna w sumie 2.5 ha

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł
    Chorzów przy głównej drodze 1350m2 Nowa cena 670tys.zł

    Chorzów

    • 670 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chorzów - sprzedaż działki budowlanej o pow.1350m2.położonej przy głównej drodze przelotowej. Działka mieszkalno inwestycyjna z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Posi...

  • sprzedam działki
    sprzedam działki

    Maków

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 1400 m , działka położona blisko lasu droga wewnętrzna utwardzona dochodząca do drogi asfaltowej , cicha miejscowość bardzo dobra lokalizacja sklepy, przystanek P...

  • sprzedam dzialke
    sprzedam dzialke

    Zaberbecze

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka nr 80/14 lub 80/15 media

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Teresin

    • 157 220 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę budowlaną w województwie mazowieckim, powiat sochaczewski, gmina Teresin, obręb Paprotnia. Działka jest uzbrojona, ma założoną księgę wieczystą. Wszelkie pytania n...

  • Domy jednorodzinne - działka budowlana
    Domy jednorodzinne - działka budowlana

    Żary

    • 130 zł cena
    • 19 505 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno - budowlana z przeznaczeniem w MPZP pod zabudowę, w Żarach - Kunicach (nr. dz. 309) świetna lokalizacja, przy głównej ulicy miasta prowadzącej do Centrum ,bez uciąż...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Bronisławów

    • 100 000 zł cena
    • 27 420 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zadrzewiona, drzewa 15-20 letnie głównie sosna i brzoza. Blisko trasy Ożarów Warszawa. Działka sąsiaduje z Cementownią Ożarów. Powierzchnia 2 hektary 742 ary. Nr dzia...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Siedlemin

    • 100 zł cena
    • 3 329 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Siedleminie przy ul. Głównej. Nr działki 355/3. Prąd i woda w drodze. Blisko przedszkole, szkoła, przystanek, market.

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 850 000 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 755 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1127m2 wymiary: ( 39m x 26m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła (Stara Miłosna). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przes...

  • Sprzedam ziemię rolną 19,41 ha
    Sprzedam ziemię rolną 19,41 ha

    Wołowo

    • 780 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 41 053 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam atrakcyjną działkę rolną, 19,41 ha, możliwość wybudowania domu, obok las i zbiornik wodny. Na działce występują klasy ziemi od III do V. Piękne tereny Warmii, cisza , spo...

  • Działka Kraków Podgórze, Podgórze ul. Tymotkowa

    Kraków » Podgórze » ul. Tymotkowa

    • 5 400 000 zł cena
    • 3 844 m2 powierzchnia
    • 1 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RUCZAJ CZTERDZIESTOAROWA DZIAŁKA BLISKO Osiedla Europejskiego oraz ulic Piltza i Lubostroń. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodz...

  • Działka inwestycyjna Janki gm. Raszyn
    Działka inwestycyjna Janki gm. Raszyn

    Janki

    • 12 000 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,26 ha w Jankach. Wymiary działki 62 x 210 m, od frontu 62 m, dostęp do drogi powiatowej. Brak MPZP, możliwość wystąpienia o Warunki Zabu...

  • Sprzedam teren inwestycyjny 12 ha Rejowiec Fabryczny
    Sprzedam teren inwestycyjny 12 ha Rejowiec Fabryczny

    Rejowiec Fabryczny

    • 2 500 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna 12 ha w jednym kompleksie. Linia elektroenergetyczna (NN, SN), wodociąg, droga asfaltowa. Klasy gruntu : RV, RVI, N (gleba mineralna) Nieruchomość w plani...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Nowy Sącz

    • 800 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana uslugowa korzenna ,media,droga powiatowo-gminna,z możliwością podzialu