• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Klenica
  • Karszyn
  • Żeglce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Osieck

(6)
  • Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck
    1 / 15
    Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck

    Osieck

    • 540 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo, Oferta bezpośrednia. Do sprzedaży dom wolnostojący w budowie, Osieck, ul. Księżnej Anny 24, Działka nr 3076, pow. 815 mkw., tereny mieszkaniowe, kształt działk...

  • Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego
    1 / 14
    Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza | Prywatność | Samowystarczalność | Strefa SPA | Duża działka | 30 minut od Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w Osiecku (powiat otwocki...

  • Dom Osieck,
    1 / 14
    Dom Osieck,

    Osieck

    • 1 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom typu stodoła w Osiecku - komfort, przestrzeń i natura Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom typu stodoła o powierzchni 280 m², położony w malowniczej c...

  • Dom Osieck, Osieck
    1 / 15
    Dom Osieck, Osieck

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy rezydencję na potężnej działce o powierzchni 12 000 m2. Dom o powierzchni 560 m2 z wewnętrzną częścią SPA i basenem Wyjątkowa propozycja dla poszukujących prywatnośc...

  • Sprzedam dzialke
    Sprzedam dzialke

    Osieck

    • 125 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow. 1396 m kw w Osiecku. Dzialka polozona jest na skraju Osiecka w otoczeniu nowych, ladnych domow. Ma ksztalt trapezu. Dwoma bokami dotyka do drog, j...

  • Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku
    Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku

    Osieck

    • 120 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spredam dzialke budowlana w Osiecku, z warunkami zabudowy. Dzialka ma powierzchnie 1396 m kw. ksztalt trapezu. Na dzialce znajduje sie przylacze gazu i kabel telefoniczny. W drodze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zabieżki

    • 1 299 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łucznica

    • 7 700 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 19 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pilawa

    • 940 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Działka Przydawki

    Przydawki

    • 1 950 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstw...

  • Działka budowlana z WZ, 2 km od stacji PKP Pilawa
    1 / 5
    Działka budowlana z WZ, 2 km od stacji PKP Pilawa

    Pilawa

    • 220 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 921 m2. W okolicy nowe domy jednorodzinne. Działka posiada Warunku Zabudowy ( WZ). Wszystkie media miejskie w ulicy (prąd, woda, gaz, kanalizacja)..Na dzia...

  • Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha
    1 / 6
    Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha

    Całowanie

    • 450 000 zł cena
    • 3 476 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Całowanie obok nr 127 Powierzchnia 0.347 ha Działka ogrodzona Metalowy garaż

  • Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym
    1 / 5
    Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Sobienie Kiełczewskie Drugie

    • 230 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej gminnej, ogrodzona. Woda, prąd-własny słup energetyczny. Domek letniskowy, sad około 60 drzew owocowych: 20 czereśni, 12 wiśni, j...

  • działka
    działka

    Podbiel

    • 57 855 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w cichej okolicy Maz. Parku Kraj. z dobrym dojazdem. Pojemniki wielofunkcyjne 40/40/60 40/40/80 cm po 25 zł/szt.

  • Działka w Sobieniach Jeziory.
    1 / 5
    Działka w Sobieniach Jeziory.

    Sobienie Biskupie

    • 320 000 zł cena
    • 4 008 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę o pow. 4008 m2 w miejscowości Sobienie - Jeziory, w pobliżu niska zabudowa jednorodzinna . Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, trzeba wyst...

  • Działka usługowa gmina Kołbiel Lubice
    1 / 6
    Działka usługowa gmina Kołbiel Lubice

    Lubice

    • 999 999 zł cena
    • 22 658 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna (usługowa) położona w gminie Kołbiel, miejscowość Lubice, w powiecie Otwockim. Odległość od drogi S17 to 500 m,  (Warszawa - Lublin), węzeł Kołbiel 6 km. Aktu...

  • Dom Człekówka 8 pokoi
    1 / 12
    Dom Człekówka 8 pokoi

    Człekówka

    • 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w Człekówce, gmina Kołbiel. Budynek jest usytuowany na działce o powierzchni 1100m2. Składa się z parteru, piętra i poddasza. Powierzchnia budynku wynosi 260m2. W dom...

  • Działka budowlana Pilawa,
    1 / 9
    Działka budowlana Pilawa,

    Pilawa

    • 122 650 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Działka Budowlana z Warunkami Zabudowy Gmina Pilawa! Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej i malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale...

  • Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa

    Sobienie Biskupie

    • 179 200 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana o numerze  4/8  nieopodal centrum miejscowości. Lokalizacja: Działki znajdują się w pobliżu centrum miejscowości Sobienie-Jez...

  • Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,
    1 / 15
    Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,

    Sobienie Szlacheckie

    • 715 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka budowlana 933 m² | Pilawa | 30 min od Warszawy

    Pilawa

    • 326 550 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 933 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Pilawy, przy ul. Przemysłowej (pow. garwoliński, woj. mazowieckie). To idealne mi...

  • Działka Całowanie
    1 / 2
    Działka Całowanie

    Całowanie

    • 590 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m² położona przy Trasie 50. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod inwestycję l...

  • Hala 1000 m² przy DK 801  26 km od Warszawy
    Hala 1000 m² przy DK 801 26 km od Warszawy

    Warszawice

    • 3 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 1000 m² działka ok. 3000 m² DK 801 26 km od Warszawy Oferuję na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 1000...

  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...