• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 99 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica 1,1ha

  • sprzedam
    sprzedam

    Chełm

    • 160 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana 1075 m chełm Maryli Wolskiej 8

  • Działka ROD Wielopole III

    Tarnobrzeg

    • 22 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD- Wielopole III o powierzchni ok. 3 ary położona w spokojnej okolicy. Idealne miejsce na odpoczynek, uprawę warzyw i rodzinne weekendy. Na działce znajduj...

  • Działka budowlana Kłodzko,
    Działka budowlana Kłodzko,

    Kamienica

    • 1 036 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy kiedykolwiek marzyłeś o otwarciu własnej restauracji lub hotelu w górach? To miejsce idealne na Twoją inwestycję. Działka usytuowana jest w miejscowości Kamienica w gminie St...

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 133 000 zł cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 137 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Łańcut Albigowa

    Łańcut

    • 140 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinn...

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 139 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Okazja - Sprzedam dużą atrakcyjną działkę budowlaną
    Okazja - Sprzedam dużą atrakcyjną działkę budowlaną

    Szczedrzyk

    • 300 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwym punktem usługowym w Szczedrzyku [działka nr 484/2], ul. Sosnowa, koło Ozimka (niedaleko jeziora turawskie...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • Sprzedaż
    Sprzedaż

    Przemyśl

    • 200 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Przemyśl ul. Węgierska. Wszystkie media.

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 72 665 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, zabud...

  • Sprzedam ładną działkę pod lasem
    Sprzedam ładną działkę pod lasem

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z perspektywą zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1960 m2 znajdująca się w Szczecin Wielgowo przy ul. Żywicznej. Działka jest położona w pięknym ,cichy...

  • Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo
    Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo

    Brochów-Kolonia

    • 109 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Aktualnie w trakcie podziału - do sprzedaży jest 6 działek. Zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Z dobrym dojazdem. Pośrednik odpowie...

  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 300 050 zł cena
    • 2 772 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 2771.75m2, położoną w urokliwej miejscowości Purda, w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Ta m...

  • Las 0,74ha Oblęgorek
    Las 0,74ha Oblęgorek

    Oblęgorek

    • 45 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las 0,74ha bukowo jodłowy ok 100 letni. Las położony jest w pięknej miejscowości Oblęgorek, niedaleko pałacu Henryka Sienkiewicza. Cena do lekkiej negocjacji

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lubartów

    • 20 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr