• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedam lub wydzierżawię
    Sprzedam lub wydzierżawię

    Zawoja

    • 150 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Zawoi Wełczy, na zboczu Czerniawy Suchej na wys 735 npm. Dojazd drogą gminną, prąd w granicy. W sąsiedztwie luźna zabudowa. Sprzedaje właściciel, są wszystkie aktualne d...

  • Bartoszyce działka budowlana PLĘSY
    Bartoszyce działka budowlana PLĘSY

    Bartoszyce

    • 656 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bartoszyce, działka budowlana położona ok. 2 km od Bartoszyc w miejscowości PLĘSY. gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 5200 m2 Numer działki 49/3 Działka jest z dostępem do uzbro...

  • Bartoszyce działka budowlana Spytajny
    Bartoszyce działka budowlana Spytajny

    Spytajny

    • 186 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bartoszyce okolice ok 3 km działkę budowlaną, położoną w miejscowości Spytajny gm. Bartoszyce Powierzchnia działki 1361 m2. Kształt działki zbliżony do kwadratu. Numer działki 96/4...

  • Działka budowlana

    Węgrów

    • 190 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Działka budowlana nad jeziorem suskim
    Działka budowlana nad jeziorem suskim

    Susz

    • 80 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną nad jeziorem suskim, piękna okolica, wszystkie media.

  • Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno
    Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno

    Korczowa

    • 45 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 37 arów pod teren zabudowy mieszkaniowej/usługowej. Obok działki droga lokalna. Działka nr 77 w miejscowości Korczowa gm. Radymno.

  • Tawęcino działka budowlana sprzedam
    Tawęcino działka budowlana sprzedam

    Tawęcino

    • 75 000 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1098 m², położona w spokojnej miejscowości Tawęcino, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi dojazdowej. Nieruchomość odd...

  • Działka z domem do generalnego remontu
    Działka z domem do generalnego remontu

    Wilczkowice

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkalną lub rekreacyjną. W tej chwili na terenie działki znajdują się zabudowania tj.dom do gruntownego remontu lub wyburzenia, pomie...

  • Działka rolna Domaradz
    Działka rolna Domaradz

    Domaradz

    • 125 000 zł cena
    • 2 414 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek sprzedawanych jako całość, położona w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części miejscowości Do...

  • Sprzedam działkę Dziektarzew gmina Lutomiersk
    Sprzedam działkę Dziektarzew gmina Lutomiersk

    Dziektarzew

    • 282 425 zł cena
    • 4 345 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Dziektarzewie gmina Lutomiersk, z prawem budowlanym. Możliwość podziału na 3 działki. W drodze prąd, wodociąg. Cena do negocjacji.

  • Okolice Wrocławia-działka budowlana.
    Okolice Wrocławia-działka budowlana.

    Sosnówka

    • 661 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną usytuowaną w zalesionej miejscowości Sosnówka , gmina Twardogóra. Media -prąd i woda miejska , do obwodnicy Wrocławskiej S8 jest 15 minut jazdy autem ,ci...

  • Dzialka
    Dzialka

    Gardna Wielka

    • 130 zł cena
    • 1 657 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do zaoferwania 3 dzialki Gardna Wielka 500 metrow do jezioro Najbizsze miasto 25 km slupsk trojmiasto 120km. Rowy 8 km Ustka 15 km uzbrojone w otulinie Slowinski Park Narodowy...

  • Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski
    Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski

    Kowalewice

    • 100 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działki budowlane W ładnej okolicy droga Dojazdowa Asfaltowa blisko Łodzi

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Stare Krasnodęby

    • 180 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, do sprzedania działka budowlana w Krasnodębach Starych na osiedlu (ulicy) Jastrzębia. Działka 903m2, podłączone są prąd oraz woda. Cena 180zł/m2. W razie pytań prosz...

  • Kowiesowo - Dzialka rekreacyjna z siedliskiem 1.63 ha
    Kowiesowo - Dzialka rekreacyjna z siedliskiem 1.63 ha

    Kowiesowo

    • 315 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Kowiesow kolo Mszczonowa wsrod sadow i lasow . Pierwsza dzialka 1800m kw ca 80 m dl x 22 szer ogrodzona siatka ,brama domek 40m kw , woda wlasna i miejska , prad, szambo , budyn...

  • 3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 50 000 zł cena
    • 100 981 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52 nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781 nr działki 2242 podklasztor...

  • Damnica
    Damnica

    Budy

    • 8 190 000 zł cena
    • 63 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Damnica - mam do sprzedania 6.3 ha. Ziemia znajduje się w m. Budy przy węźle trasy S 6 pierwszy od strony Słupska. W opiniowanym planie ogólnym w strefie gospodarczej Cena 8.190.00...

  • Sprzedam

    Lipnica Dolna

    • 550 000 zł cena
    • 400 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam las w całości 4ha może być np po 1ha

  • Sprzedam ogród działkowy Gliwice
    Sprzedam ogród działkowy Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogród działkowy im. 1-go Maja w Gliwicach przy Osiedlu Sikornik (ul. Rybnicka). Wielkość ogrodu to 400 m2.

  • działka 0,99 ha faktura Vat
    działka 0,99 ha faktura Vat

    Warszawa

    • 6 000 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    siedlisko tj dom , stodoła , obora-stajnia 0,99ha wszystkie media dziesięć minut do centrum Warszawy w Falentach Dużych-ul Żródlana 45 BEZPOŚREDNIO dz 54/1 czwarty obręb Falenty...