• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Maciejowice

(3)
  • Działka Maciejowice ul.

    Maciejowice

    • 300 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pod Kozienicami na sprzedaż!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,32 ha, położona w Maciejowicach (gm. Głowaczów, pow. kozienicki). Szczegóły n...

  • Dom drewniany 138 m2 Maciejowice k. Kozienic
    1 / 16
    Dom drewniany 138 m2 Maciejowice k. Kozienic

    Maciejowice

    • 890 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulny, rodzinny dom drewniany wybudowany w 2001 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz komfor...

  • Działka leśna / sosna ponad 75 lat
    Działka leśna / sosna ponad 75 lat

    Maciejowice

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę leśną (wieś Zakręty gm. Maciejowice, pow. Garwolin), 40 ar obok rz. Pytlocha, Możliwość ew. powiększenia powierzchni. Dojazd z drogi Maciejowice - Łaskarzew...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Paprotnia ul.

    Paprotnia

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowy obiekt do adaptacji o powierzchni 1305 m.kw na działce 8600 m.kw. idealny na dom opieki seniora lub ośrodek leczniczo rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy. Możliwa adaptacja n...

  • Działka

    Godzisz

    • 550 000 zł cena
    • 29 754 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam serdecznie mam do zaoferowania działkę rolno- budowlana o powierzchni 2,9754 obecnie działka jest trochę mieszana las sad oraz pole a tak że znajdują się na niej budynki taki...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Cudowie 4 km od Kozienic. Na działce stoi budynek w stanie surowym. Działka nieogrodzona, uzbrojona w media: prąd, wod.-kan. i światłowód. Więcej informacji na p...

  • Sprzedam daialke budowlana

    Chinów

    • 170 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziale budowlana z mediami 32x62 polozonej w m.Chinow. Udzial 1/1 id. 333/10. Posiadam tez dzialke 3 h obok w/w 73x410.

  • Dwa domy ze stawem
    1 / 20
    Dwa domy ze stawem

    Majdany

    • 2 695 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 8 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Budynek przy Wiśle
    1 / 15
    Budynek przy Wiśle

    Paprotnia

    • 1 670 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Dom ze szklarnią
    Dom ze szklarnią

    Antoniówka Świerżowska

    • 1 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 15 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Działąki Budowlane Podłęż
    1 / 16
    Działąki Budowlane Podłęż

    Podłęż

    • 65 960 zł cena
    • 1 649 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrze usytuowana działka budowlana to podstawowy element układanki zwanej domem.. Piękna okolica, doskonała wielkość pozwalająca na stworzenie intymnej przestrzeni dla rodziny to...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal Piotrkowice ul. Przejazdowa

    Piotrkowice » ul. Przejazdowa

    • 1 490 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Na sprzedaż hala magazynowa z placem manewrowym o powierzchni 246 m, położona na dużej działce 1500 m w miejscowości Piotrkowice, gmina Żabia Wola,...

  • Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin
    Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin

    Oblin

    • 90 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę 1680 m2 nad jeziorem Oblin Uzbrojone w media - woda,prad. OK 70 KM od Warszawy, cisza spokój,. Dojazd drogą 801- godz drogi og Warszawy. Idealne jako baza dla...

  • Działka budowlana Chinów
    1 / 7
    Działka budowlana Chinów

    Chinów

    • 210 000 zł cena
    • 2 287 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2287 m², położona w miejscowości Chinów (gm. Głowaczów) – idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i k...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 198 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż 4 działki ( nr 193/11/12/13/14 ) o łącznej powierzchni 5945m2 z pozwole...

  • Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/14 o powierzchni 2045m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Piotrkowice rynek pierwotny ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący