• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Miłomłyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kozienice

(9)
  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 7
    Sprzedam kawalerkę

    Kozienice

    • 250 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Kozienicach, Osiedle Piaski, pow. 30,5 m2 , pierwsze piętro. Bardzo ładny rokład ,tylko z przedpokoju wejście do wszystkich pomieszczeń tj. osobno do pokoju ,...

  • Sprzedam

    Kozienice

    • 250 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerkę o pow.30,5m2 ,na pierwszym piętrze os.Piaski .Bardzo ładny rozkład gdyż wchodzi się z przedpokoju do każdego pomieszczenia osobno tj.kuchni, salonu, łazienki. Cicha i spo...

  • Noclegi dla pracowników
    1 / 7
    Noclegi dla pracowników

    Kozienice

    • 25 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie 2pokojowe. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Tel: [tel]

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 292 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kozienice

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Kozienicach

    Kozienice

    • 299 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze w bloku mieszkalnym w Kozienicach. Metraż 59m2.Blok z wielkiej płyty. Pokoje w kwadracie bardzo ustawne, piwnica, duży balkon. Blok oci...

  • Sprzedam M3 piętro 2

    Kozienice

    • 362 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie ( własnościowe , spółdzielcze) w bloku na 2-gim pietrze o powierzchni 61,67 m² w ścisłym centrum Kozienic tj. na ul. Konstytucji 3go Maja...

  • Mieszkanie do wynajęcia ul Warszawska
    Mieszkanie do wynajęcia ul Warszawska

    Kozienice

    • 1 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Witam posiadam mieszkanie do wynajęcia zdecydowanie na dłuższy okres możliwość użytkowania działki warzywnej przy bloku do tego duża piwnica ,proszę o kontakt tylko poważnie zainte...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe w Kozienice
    Mieszkanie 2 pokojowe w Kozienice

    Kozienice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, w bloku, na parterze, powierzchnia 38 m2, blisko przedszkole, bazar, Biedronka, w chwili obecnej bez mebli. W tej chwili wynajęte.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Pionki

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie do remontu oczyszczone z mebli i sprzętów gotowe do pracy Dwie piwnice

  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO Mieszkanie 3-pokojowe 64 m2

    Pionki

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Informacje: - mieszkanie trzypokojowe w bloku - spokojne duże osiedle poza centrum miasta (w okolicy szkoła, przedszkole, sklepy) - widna oddzielna kuchnia, łazienką z oddzielny...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pionki

    • 395 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pionki

    • 230 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe 64 m kw. w Pionkach.

    Pionki

    • 370 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 64 m kw. w bardzo dobrym stanie technicznym do zamieszkania od zaraz na atrakcyjnym osiedlu Pionek.Mieszkanie:-powierzchnia 64 m kw.-trzecie piętro, -blok t...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pionki

    • 315 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pionki ul. Leśna

    Pionki » ul. Leśna

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustronną ekspozycją - ul. Leśna, Os. Podgóry, Pionki (woj. mazowieckie)Mieszkanie o powierzchni 64,35 m², położone na 4. piętrze...

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.
    1 / 13
    Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie. Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu piętr...