• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Samorządki-Kolonia

(2)
  • DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA
    1 / 5
    DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA

    Samorządki-Kolonia

    • 91 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki budowlane (jest plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Jest woda i prąd. Droga zo...

  • Samorządki Kolonia – Działki Budowlane
    1 / 5
    Samorządki Kolonia – Działki Budowlane

    Samorządki-Kolonia

    • 68 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki Budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Woda, prą...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana 2700m Górzno powiat garwoliński

    Górzno

    • 162 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana o powierzchni 2700m2 przeznaczona na zabudowe mieszkaniową jednorodzinną lub działalnośc komercyjną. Tel.[tel] Mail [email]

  • Piękny dom w Goździku
    1 / 19
    Piękny dom w Goździku

    Goździk

    • 1 580 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.
    1 / 4
    Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.

    Goździk

    • 58 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane. Goździk gm. Górzno. Powiat Garwoliński. Początek miejscowości Gożdzik, przy przystanku PKS w stronę Garwolina. 4,5 km do Garwolina. Niecałe 2 km do szkoły pods...

  • Sprzedam siedlisko w Górznie

    Górzno

    • 210 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko z domem drewnianym w Górznie na ul.Dębowej 45 Działak około 2200. Dojazd drogą utwardzoną z dwóch stron. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:tel.[tel]

  • Siedlisko w powiecie garwolinskim -Zasiadały
    1 / 7
    Siedlisko w powiecie garwolinskim -Zasiadały

    Zasiadały

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Do sprzedaży siedlisko z domem i stodołą .Ogrzewanie piecem kaflowym,woda,prąd,swiatłowód. Dom do remontu.Do dokupienia 8 ha z lasem wokół siedliska .

  • Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina
    1 / 2
    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina

    Sławiny

    • 95 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k. Garwolina. Las liściasto - iglasty, około 60-letni, powierzchnia 0,6 ha, kształt prostokąt, działka nr 302/2. Cena 95 tyś. do...

  • sprzedam 3 działki rekreacyjne
    1 / 6
    sprzedam 3 działki rekreacyjne

    Zgórze

    • 23 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 3 działki rekreacyjne po 0,36 ha każda, porośnięte, położone przy drodze gminnej gruntowej, ok. 400m od drogi asfaltowej i od urokliwej doliny rzeki Wilgi, znakomicie nada...

  • Nieruchomość leśna (Sokół, gm. Sobolew)
    1 / 4
    Nieruchomość leśna (Sokół, gm. Sobolew)

    Sokół

    • 64 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/739/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki nieruchomości położon...