• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowe Skoszewy
  • Żelków-Kolonia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Babice

(1)
  • Działka Nowe Babice

    Babice

    • 5 700 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna działka, możliwa do podziału. 60m od ulicy budowlana, reszta nieodrolniona. CENA DO DUŻYCH NEGOCJACJI LINK DO OFERTY: [url] ---------------------------------------...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną Podwierzbie / Bobrowniki / Ryki / Dębl...

    Podwierzbie

    • 195 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się na terenie miejscowości Podwierzbie / Bobrowniki powiat rycki. Powierzchnia działki to ok. 0,56 ha. Działka znajduje się przy drodze...

  • Działka budowlana 2700m Górzno powiat garwoliński

    Górzno

    • 162 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana o powierzchni 2700m2 przeznaczona na zabudowe mieszkaniową jednorodzinną lub działalnośc komercyjną. Tel.[tel] Mail [email]

  • Sprzedam dom z firmą

    Moszczanka

    • 1 160 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom mieszkalno-usługowy razem z firmą w Moszczance przy trasie S17 koło Ryk I Dęblina. Działka 3.200m2. Tel.[tel]

  • Lokal Paprotnia ul.

    Paprotnia

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowy obiekt do adaptacji o powierzchni 1305 m.kw na działce 8600 m.kw. idealny na dom opieki seniora lub ośrodek leczniczo rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy. Możliwa adaptacja n...

  • Działka

    Godzisz

    • 550 000 zł cena
    • 29 754 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam serdecznie mam do zaoferowania działkę rolno- budowlana o powierzchni 2,9754 obecnie działka jest trochę mieszana las sad oraz pole a tak że znajdują się na niej budynki taki...

  • Sprzedam dom

    Moszczanka

    • 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Moszczanca położonej między Dęblinem a Rykami w odległości 1 km.od trasy Warszawa-Lublin,wraz z dwoma garażami i budynkiem gospodarczym przystosowane do prowadzenia...

  • Samorządki Kolonia – Działki Budowlane
    1 / 5
    Samorządki Kolonia – Działki Budowlane

    Samorządki-Kolonia

    • 68 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki Budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Woda, prą...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Brzeźce

    • 380 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    DUŻA DZIAŁKA INWESTYCYJNA 2.4715ha

    Grabów Rycki

    • 550 000 zł cena
    • 24 715 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę bez pośredników. Idealna działka dla Inwestora, o bardzo dużych wymiarach 2.4715ha , odpowiednia pod fotowoltaikę, przemysł lub osiedle domków. Działka usytuow...

  • Budynek przy Wiśle
    1 / 15
    Budynek przy Wiśle

    Paprotnia

    • 1 670 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA
    1 / 5
    DZIAŁKI BUDOWLANE SAMORZĄDKI KOLONIA

    Samorządki-Kolonia

    • 91 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki budowlane (jest plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Jest woda i prąd. Droga zo...

  • Sprzedam siedlisko w Górznie

    Górzno

    • 210 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko z domem drewnianym w Górznie na ul.Dębowej 45 Działak około 2200. Dojazd drogą utwardzoną z dwóch stron. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:tel.[tel]

  • Działka rolno budowlana 65ar Sobolew Kol g. Firlej

    Sobolew

    • 110 000 zł cena
    • 6 558 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka rolno-budowlana ok. 65 ar,Ok. 15 ar to powierzchnia budowlana a 50 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy , bezpośredni dostęp do drogi asfaltowejOferta dla...

  • Nieruchomość niezabudowana - Podebłocie

    Podebłocie

    • 5 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    +Syndyk masy upadłości Łukasza Grędeckiego nieprowadzącego działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: prawo własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, obejmują...

  • Działka 2620 metrów kwadratowych
    Działka 2620 metrów kwadratowych

    Sobolew

    • 215 000 zł cena
    • 2 620 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję na sprzedaż działkę wielkość 2620 metrów kwadratowych w miejscowości Sobolew (pomiędzy Garwolinem a Dęblinem). Dla osób poważnie zainteresowanych zakupem szczegóły podam...

  • Działka 32ar budowlana w b. dobrej cenie Nowodwór

    Nowodwór

    • 230 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga !!!Możliwość podziału powierzchni na pół.( proszę o telefon ustalenia indywidualne )Działka budowlana na obrzeżach miasta powiatowego LubartówWszystkie media w drodze KANALIZ...

  • Siedlisko w powiecie garwolinskim -Zasiadały
    1 / 7
    Siedlisko w powiecie garwolinskim -Zasiadały

    Zasiadały

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Do sprzedaży siedlisko z domem i stodołą .Ogrzewanie piecem kaflowym,woda,prąd,swiatłowód. Dom do remontu.Do dokupienia 8 ha z lasem wokół siedliska .

  • Nieruchomość gruntowa zabudowana przemysłowo - biurowa
    1 / 15
    Nieruchomość gruntowa zabudowana przemysłowo - biurowa

    Przykwa

    • 2 000 000 zł cena
    • 11 339 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki położone w miejscowości Przykwa, w gminie Kłoczew, powiat Rycki, woj. lubelskie o łącznej powierzchni 11339m2, w cichej i spokojnej lokalizacji. Nieruchomość zabudowana 7-...

  • Ziemia inwestycyjna rolno/budowlana, 2,02 ha przy trasie K48
    1 / 5
    Ziemia inwestycyjna rolno/budowlana, 2,02 ha przy trasie K48

    Białki Dolne

    • 321 180 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna lokata kapitału! 2,02 ha ziemi na terenie rozwojowym - przy szosie K48 łączącej S17 oraz S19 (pomiędzy Rykami a Kockiem) w miejscowości Białki Dolne "Kolonia". Są to trzy d...

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana w Kośminie gm. Żyrzyn.

    Kośmin

    • 225 000 zł cena
    • 27 908 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki z przeznaczeniem w MPZP jako rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2,79 ha z dostępem do drogi asfaltowej w m. Kośmin gm. Żyrzyn pow. puławski woj. lubelskie. Działki...

  • Dom Kłoczew
    1 / 15
    Dom Kłoczew

    Kłoczew

    • 725 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 4 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej, budowany w wysokim standardzie w Kłoczewie powiat Ryki. Budynek o powierzchni 164 m2. Stan deweloperski. Parter: przestronny salonu z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.
    1 / 13
    Mieszkanie 57 m2 Stężyca ul. Dęblińska pow. rycki.

    Stężyca

    • 295 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 57 m2 do remontu w bloku przy ul. Dęblińskiej w Stężycy pow. rycki woj. lubelskie. Mieszkanie: powierzchnia 57 m kw. dwupokojowe poddasze, dwu piętr...

  • Siedlisko - Dom plus działka na sprzedaż
    1 / 5
    Siedlisko - Dom plus działka na sprzedaż

    Rycza

    • 340 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 1 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom łącznie z działka o powierzchni 2,2ha . Dom do generalnego remontu. W domu znajdują się dwie kuchnie kaflowe , dębowe schody . Na działce znajdują się budynki gospodar...

  • Atrakcyjna działka w miejscowości Sierskowola gmina Ryki
    Atrakcyjna działka w miejscowości Sierskowola gmina Ryki

    Sierskowola

    • 1 000 000 zł cena
    • 41 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4,17 ha, położona w miejscowości Sierskowola gmina Ryki, woj. Lubelskie działka teren płaski idealny jednolity z możliwością zabudowy i do prowadz...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Sierskowola

    • 49 990 zł cena
    • 4 058 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość gruntową, działka ewidencyjna nr 128, stanowiącą grunty rolne i pastwiska trwałe, położoną w miejscowości Sierskowola, gmina Sierskowola, powiat rycki. Nieruc...

  • Sprzedam Budynek 94,52 m2 wraz z działką 247 m2
    1 / 12
    Sprzedam Budynek 94,52 m2 wraz z działką 247 m2

    Stężyca

    • 320 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam Sprzedam budynek po Sklepie np. pod działalność gospodarczą o powierzchni 94,52 m2 wraz z działką o powierzchni 247 m2 zlokalizowany w Stężycy 08-540 woj.lubelskie na skrzyż...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Sarny

    • 122 912 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup: udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę gruntu położoną w województwie Lubelskim, p...

  • Nieruchomość leśna (Sokół, gm. Sobolew)
    1 / 4
    Nieruchomość leśna (Sokół, gm. Sobolew)

    Sokół

    • 64 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/739/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki nieruchomości położon...

  • dom mieszkalny Długowola
    dom mieszkalny Długowola

    Długowola

    • 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Dom do remontu Długowola, gm. Stężyca Nie przegap okazji zakupu nieruchomości w atrakcyjnej cenie z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością rozbudowy! Szcze...

  • Działki/ziemia/siedlisko - ZAWITAŁA gm. Nowodwór pow. Ryki
    1 / 6
    Działki/ziemia/siedlisko - ZAWITAŁA gm. Nowodwór pow. Ryki

    Zawitała

    • 997 100 zł cena
    • 67 600 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Możliwość sprzedaży działek rolno-budowlanych oraz leśnych - miejscowość Zawitała, gmina Nowodwór, powiat Rycki, woj. lubelskie. Działki łącznie stanowią powierzchnię 6,76HA. W sk...