• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ozorów
  • Nowe Opole
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gąski

(1)
  • Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna
    1 / 15
    Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna

    Gąski

    • 79 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1135m2, numer geodezyjny 182/16 zlokalizowana w Gąskach przy ulicy Leśnej Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania - prz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • teren zabudowany domem jednorodzinnym

    Złotokłos

    • 1 460 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zgodnie z MPZP można rozbudować według uznania do 1550 m to jest 20% dzialki na której sie znajduje. Na terenie działki są wszystkie media z gazem miejskim włącznie.

  • NOWY DOM z ogrodem pod Piasecznem

    Złotokłos

    • 949 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OGRÓD 600 m2 #REKUPERACJA #FOTOWOLTAIKA #OGRZEWANIE PODŁOGOWE PODWYŻSZONY STANDARD DEWELOPERSKI BEZ PODATKU PCC! Planowany termin oddania I kwartał 2024 r. Na sprzedaż do...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Prace Duże

    • 1 190 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Racibory

    • 2 190 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Prace Duże

    • 1 690 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Prace Duże

    • 1 390 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 6 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 7
    Dom bliźniak

    Złotokłos

    • 1 150 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy Dom Drewniany z Sauną i Plażą
    1 / 20
    Wyjątkowy Dom Drewniany z Sauną i Plażą

    Stefanówka

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą
    1 / 20
    Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 379 m2 powierzchnia
    • 4 987 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Działka Stefanówka

    Stefanówka

    • 2 479 000 zł cena
    • 7 781 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulicy Złotej w Wiązownie nikomu nie trzeba przedstawiać bo to jedna z najładniejszych lokalizacji w naszej gminie. Spokojna okolica z nową zabudową jednorodzinną, latarniami i mnós...

  • Działka Stefanówka

    Stefanówka

    • 430 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 453 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy piękną działkę przy ulicy Kruczej w Stefanówce. Śliczne, spokojne miejsce ze starymi drzewami i ciszą a zarazem z szybkim dojazdem do głównych dróg. Dzieci w kilka...

  • Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn
    1 / 4
    Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 1 695 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym przy trasie S7,doskonała pod budowę hali, osiedla, magazynu. Polecam osobom, które chcą zainwestować w pewną inwestycję w najlepszym możl...

  • obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym
    obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jak sie mur w Berlinie przewrócił to pozbierałem jego kawałki i zbudowałem dom który teraz sprzedaję. Wszystko ma swój czas, Zamiast domu w stolicy to mam dla Ciebie lepszą ofe...

  • Wynajmę dom 3-piętrowy z opcją hali i biura

    Złotokłos

    • 6 800 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom od 1 listopada ( w trakcie odświeżania ) 3 piętrowy plus hala z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma wejściami. Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • Wynajem pokoju - Złotokłos

    Złotokłos

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę pokój za kwotę 1200 zł w domu 3 piętrowym plus halę z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma niezależnymi wejściami . Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • działka lesna budowlana

    Złotokłos

    • 625 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wielkośc geometryczna bowiem połowa budowlana mieszkaniowo , 3/4 ogrodzone w tym od ulicy asfaltowej gdzie dostęp do wszystkich mediów , kształt całości prostokt częsci budowlanej...

  • Działka budowlana Prace Duże gm. Tarczyn,
    1 / 9
    Działka budowlana Prace Duże gm. Tarczyn,

    Prace Duże

    • 773 300 zł cena
    • 4 070 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Pracach Dużych - działka budowlana o powierzchni 4070 m² (0,4 ha), położona w pięknej, spokojnej i malowniczej okolicy, tuż obok las...

  • Działka budowlana Prace Małe gm. Tarczyn,
    1 / 10
    Działka budowlana Prace Małe gm. Tarczyn,

    Prace Małe

    • 485 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy w spokojnej, zielonej okolicy! Niewielki, klimatyczny domek o powierzchni ok. 46 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchn...

  • Do wynajęcia mieszkanie 30 m² – Centrum Tarczyna, ul. Warsza
    1 / 16
    Do wynajęcia mieszkanie 30 m² – Centrum Tarczyna, ul. Warsza

    Tarczyn

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 30 m² – Centrum Tarczyna, ul. Warszawska 3B Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w centrum Tarczyna. Dostępne od poniedziałku, 23...

  • teren na budowe domu doskonała lokalizacja
    teren na budowe domu doskonała lokalizacja

    Złotokłos

    • 755 000 zł cena
    • 2 589 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    obok Piaseczna Warzawy ,teren z dala od zgiełku i chałasu, mimo pełnej infrastruktóry tuz obok tej działki sklepy szkoły przychodnie teren lekko zalesiony w super miejscu i otocz...

  • Dom Kotorydz ul.

    Kotorydz

    • 2 995 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJIPosiadłość  z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym  bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ).Ta nieruchomość, może...

  • Działka Kotorydz ul. Tarczyńska

    Kotorydz » ul. Tarczyńska

    • 449 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Państwu działkę budowlaną oddaloną od Okęcia ok 18 km. Błyskawiczny dojazd do Warszawy zapewnia trasa szybkiego ruchu S7, oddalona o 2 km od działki.Z przyłączy na działce...

  • Działka budowlana Kotorydz gm. Tarczyn, Szczakoska
    1 / 5
    Działka budowlana Kotorydz gm. Tarczyn, Szczakoska

    Kotorydz

    • 440 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3400 m | Kotorydz | 440 000 zł/ MPZP Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3400 m, położoną w miejscowości Kotorydz (gm. Tarczyn, pow...

  • Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 3 995 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne, o łącznej powierzchni 1,5 ha. Grunt położony w Kotorydzu, w znakomitej lokalizacji, ok. 25km od Warszawy, przy trasie S7. Grunt ma równomierny prostoką...

  • Dom pod Warszawą /Nowe Racibory
    1 / 9
    Dom pod Warszawą /Nowe Racibory

    Nowe Racibory

    • 749 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Dom murowany z potencjałem w otoczeniu lasu – Nowe Racibory, ul. Brzoskwiniowa Tylko 30 km do Ursynowa Na sprzedaż dom jednorodzinny murowany, położony w spokojnej, zie...

  • Sprzedam działkę budowlana Pracę Duże
    Sprzedam działkę budowlana Pracę Duże

    Prace Duże

    • 324 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z przeznaczeniem w planie zagospodarowania na mieszkalnictwo jednorodzinne (MN) w kształcie ładnego prostokąta.Po długości drogi dłuższa.Nr.54/16 Prace Duże gm.T...

  • Dom 277 + działka 2500 m2
    1 / 16
    Dom 277 + działka 2500 m2

    Korzeniówka

    • 2 050 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z okazałym ogrodem zlokalizowany w urokliwej zacisznej wsi Korzeniówka. W otulinie lasów Choinowskiego Parku Narodowego. Dom posiada 7 pokoi, 2 łazienki, pomieszcz...

  • Dom Kotorydz gm. Tarczyn
    Dom Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 3 490 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJI Posiadłość z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ). Ta nieruchomość, mo...

  • Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn

    Komorniki

    • 4 739 140 zł cena
    • 16 054 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż budowlano - usługowa działka o pow. 16 054 m2 zlokalizowana w Komornikach, w gminie Tarczyn. Nieruchomość zlokalizowana 1,5 km od al. Krakowskiej, ok. 200 m od now...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Złotokłos

    • 1 760 900 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości