• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nasiegniewo

(1)
  • Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP
    1 / 14
    Tanio! Nasiegniewo, Włocławek- działki rolno-budowlane-MPZP

    Nasiegniewo

    • 31 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolno-budowlane wg MPZP pod dom jednorodzinny - NA SPRZEDAŻ. KW bez obciążeń. Lokalizacja: Nasiegniewo - 8 km od Włocławka -przy drodze na Płock. Blisko piękna szkoła, skle...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Tanio dwupokojowe po remoncie wraz z zabudową do wprowadzenia

    Włocławek

    • 255 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam lub zamienię komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51mkw na niewielki domek wolnostojący we Włocławku. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku niskim z cegły,...

  • Miszkanie 110 m/2 dwupoziomowe -własnościowe bez czynszowe
    1 / 11
    Miszkanie 110 m/2 dwupoziomowe -własnościowe bez czynszowe

    Włocławek

    • 590 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam 2-mieszkania własnościowe po 55 m/2 połączone schodami wewnątrz lub zewnątrz klatką schodową ,mieszkania w kamienicy 4-miszkaniowej stan kamienicy i mieszkań B.db. +działk...

  • Dom w Cypriance (cena do negocjacji) zdjęcia w najbliższym czasie

    Cyprianka

    • 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cena do negocjacji,zdjęcia w najbliższym czasie Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni około 270m (użytkowej około 170m) Powierzchnia działki 600m...

  • Sprzedam M - 5 parter osiedle południe

    Włocławek

    • 358 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam przestronne M - 5, 73 mkw na osiedlu południe, do odświeżenia, doskonała lokalizacja, blisko przychodnia, szkoła, przedszkole, place zabaw, cicha i spokojna okolica. Mies...

  • SPRZEDAM GRUNTY

    Wilczeniec Fabiański

    • 1 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 ha MIEJSCOWOŚĆ: Fabianki, Wilczeniec Fabiański, woj.kuj-pom. CENA: 50 zł za m2 NUMER KONTAKTOWY: [tel]

  • Dom wolnostojący Bogucin Kujawsko-pomorskie

    Bogucin

    • 920 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 4 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    oferuje na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Bogucin. Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, w technologi tradycyjnej, dach pokryty blachodachówką. W skład nieruchom...

  • 2-Pokojowe mieszkanie/Centrum/Ul.Chmielna

    Włocławek

    • 259 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Agent nieruchomości

  • Kawalerka/Centrum

    Włocławek

    • 179 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Agent nieruchomości

  • 2-Pokojowe mieszkanie/Centrum/Ul.Chopina

    Włocławek

    • 235 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Agent nieruchomości

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna 6468 mkw. o szerokim wachlarzu do...

    Szpetal Górny

    • 899 000 zł cena
    • 6 468 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjną ofertę, która dotyczy sprzedaży działki inwestycyjnej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową lub usługową. Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości...

  • Działka Bogucin koło Włocławka
    Działka Bogucin koło Włocławka

    Bogucin

    • 92 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 716 m w Bogucinie niedaleko Włocławka. Wydane warunki zabudowy, woda i prąd, gaz, kanalizacja, droga dojazdowa utwardzona. Działka w sąsiedztwi...

  • Działka w Bogucinie koło Włocławka
    Działka w Bogucinie koło Włocławka

    Bogucin

    • 125 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1025 m w Bogucinie niedaleko Włocławka. Woda i prąd, gaz, kanalizacja, droga dojazdowa utwardzona. Na działce jest domek gospodarczo- mieszkal...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Włocławek

    • 249 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Włocławek

    • 3 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Włocławek

    • 155 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Włocławek

    • 356 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem mieszkania - 3 pokojowe 66 m2 blok przy ul. Reja -Śr
    1 / 7
    Wynajem mieszkania - 3 pokojowe 66 m2 blok przy ul. Reja -Śr

    Włocławek

    • 1 850 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 66 m2, blok przy ul. Reja, wejście klatką ul. P.O.W 17. Lokalizacja: 4 piętro (brak skosów), oddzielna kuchnia 7,4 m2 , 3 pokoje (salon 18,8 m2 oraz 2 sypialnie 13,7m2...

  • Działka mostki

    Mostki

    • 250 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w miejscowości Mostki (Kujawsko-Pomorskie) gmina Włocławek. Działka mieszcząca się blisko zalewu wiślanego idealna na odpoczynek, na miejsce wypadowe by uprawi...

  • Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu na os.Bursztynowym
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu na os.Bursztynowym

    Włocławek

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu na Osiedlu Bursztynowym we Włocławku o powierzchni 52 m 2. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem kuch...

  • Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2
    1 / 3
    Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2

    Chełmica Mała

    • 73 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położone działki w Chełmicy Małej około 8 km od Centrum Włocławka. Dojazd droga asfaltowa, ulica oświetlona, autobus szkolny dowozi dzieci do szkoły. Cicha spokojna okolica...

  • Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w
    1 / 4
    Działka budowlana w Bogucinie – 10 min od Włocławka, media w

    Bogucin

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogucin (gm. Fabianki), zaledwie 10 minut jazdy od centrum Włocławka. Dostępne metraże: - Działka o...

  • Działka budowlana 2000m2 Chełmica Duża
    1 / 7
    Działka budowlana 2000m2 Chełmica Duża

    Chełmica Duża

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w miejscowości Chełmica Duża o nr dz. 128/19 oraz 128/20 o powierzchni 2x1000m2. Działki są wydzielone o regularnym kształcie sąsiadujące obok siebi...

  • Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Zazamczu
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Zazamczu

    Włocławek

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Mamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu o powierzchni 59 m2. Mieszkanie jest dwustronne i jasne....

  • wynajem pokoi dla pracowników firm w delegacji
    wynajem pokoi dla pracowników firm w delegacji

    Włocławek

    • 1 150 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Umeblowane mieszkanie dla pracowników firm w delegacji,

  • Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1398m2 z warunkami zabudowy, gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 398 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1398 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/6, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Działka 13 400 m2 z warunkami zabudowy

    Ładne

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 13 400 m2, położony w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej oraz sieci elektroenerg...

  • Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek
    1 / 3
    Działka 1400 m2 z warunkami zabudowy gm.Włocławek

    Ładne

    • 60 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim...

  • Mieszkanie 4-pok. ul. Polna 69/83, 57,50 m2
    1 / 16
    Mieszkanie 4-pok. ul. Polna 69/83, 57,50 m2

    Włocławek

    • 269 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,50 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Polnej 69/83 we Włocławku. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, idealny...

  • Wynajmę lokal mieszkalny
    Wynajmę lokal mieszkalny

    Włocławek

    • 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny we Włocławku. Lokal składa się 2 pokoi łazienki CO własne

  • Mieszkanie Włocławek Śródmieście, Chopina
    Mieszkanie Włocławek Śródmieście, Chopina

    Włocławek

    • 189 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości M3 z balkonem w świetnej lokalizacji - Włocławek, ul. Chopina 17 Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego...