działka na sprzedaż
4 sie 2021

SPRZEDAM GRUNTY

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. włocławski gm. włocławski
Odświeżone 4 lata temu, środa, 4 sierpień 2021 11:29
1 000 000 zł 20 000 m2
1 000 000 zł 20 000 m2 50 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 20 000 m2
Cena za metr 50 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K18466015

Opis

2 ha
MIEJSCOWOŚĆ: Fabianki, Wilczeniec Fabiański, woj.kuj-pom.
CENA: 50 zł za m2
NUMER KONTAKTOWY: Pokaż numer telefonu
  • Data aktualizacji: 2021-08-04
  • ID ogłoszenia: K18466015
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Wilczeniec Fabiański, cena: od 850 000 do 1 150 000 zł, powierzchnia: od 17000 do 23000 m2
R
Renata osoba prywatna
Zadzwoń

Renata osoba prywatna

Tel: 788... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość