• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Częstocice
  • Ochodza
  • Żłobizna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Słubica Dobra

(2)
  • Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola
    Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola

    Słubica Dobra

    • 150 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest w trakcie odrolnienia. Wodociąg i światło przy sąsiedniej posesji, gaz na ul. Słonecznej. Przez działkę przechodzi rów melioracyjny, co umożliwia zrobienie np. małego...

  • Sprzedam działkę PILNIE
    Sprzedam działkę PILNIE

    Słubica Dobra

    • 500 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko od Trasy Katowickiej, między Mszczonowem a Żabią Wolą. Bliski dostęp do mediów. 1500 m.kw...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Bieniewiec

    Bieniewiec

    • 450 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 930 m2 położoną w miejscowości Bieniewiec gmina Żabia Wola. Przeznaczenie mieszkaniowo usługowe Lokalizacja tuż bok trasy S8...

  • dom na pięknej działce w gminie Radziejowice
    1 / 14
    dom na pięknej działce w gminie Radziejowice

    Adamów-Parcel

    • 629 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY do sprzedania w gminie Radziejowice, wsi Adamów Parcel bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Adamów-Parcel

    • 1 700 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bolesławek

    • 1 156 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka inwestycyjna obok trasy katowickiej

    Krze Duże

    • 9 372 000 zł cena
    • 78 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o powierzchni 78.100m2 zlokalizowana w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice. Przylega do trasy katowickiej bokiem 125m. Jest obowiązujący plan zagospodar...

  • Rewelacyjny teren dla poważnego dewelopera

    Krze Duże

    • 2 369 000 zł cena
    • 23 688 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia pięknie położony teren podzielony na 15 działek budowlanych o powierzchni od 1300 m2 do 1500 m2 i jednej 2200 m2. W planie zagospodarowania część działek oznaczonych 2...

  • DZIAŁKA Z DOSTĘPEM DO WODY

    Adamów-Wieś

    • 569 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ciekawa działka usytuowana w Adamowie Wieś z dostępem do rzeczki.Duże okazałe drzewa podnoszą walory tej nieruchomości.Na działce obok jest już skrzynka elektryczna.M...

  • Piękna działka

    Krze Duże

    • 995 000 zł cena
    • 19 187 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana przylegająca dłuższym bokiem tj. 242 m do drogi gminnej co umożliwia ekonomiczny podział na działki mniejsze.WYMIARY DZIAŁKI 242 x 80 / szerokość 242 m ,...

  • 2500 m2 -urocza działka przy lesie z MPZP

    Bieniewiec

    • 330 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana usytuowana w pobliżu gminnej  ulicy asfaltowej. Symbol w planie MNU. Możliwa zabudowa 2 -lokalowaPARAMETRY ZABUDOWY POW ZABUDOWY 30 %&nbsp...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Ciekawa działka w cichej okolicy
    1 / 6
    Ciekawa działka w cichej okolicy

    Bartoszówka

    • 210 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.270m2 zlokalizowana w Bartoszówce gmina Żabia Wola.  Kształt trapezu o bokach 39,4 x 27,2 x 36,9 x 39,4,  działka narożna położona przy drodze gm...

  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 363 900 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2141m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Na działce możliwość zabudowy usługowej oraz jednorodzinnej. Jest MPZP. Dojazd do działki drogą drogą...

  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 504 720 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2804m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Działka budowlana pod lasem. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki...

  • Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice
    Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice

    Adamów-Wieś

    • 512 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Adamów-Wieś , gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Działka o powierzchni 4100 m2, ogrodzona, atrak...

  • Działka siedliskowa Bolesławek gm. Żabia Wola,
    1 / 11
    Działka siedliskowa Bolesławek gm. Żabia Wola,

    Bolesławek

    • 1 300 000 zł cena
    • 13 627 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Jeśli szukasz miejsca z duszą, które łączy naturę, przestrzeń i dobrą komunikację - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Siedlisko z potencjałem - 13 627 m² | Bolesławek, gm. Żabia...

  • Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś
    1 / 16
    Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś

    Adamów-Wieś

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna, w pełni zagospodarowana, działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś. Nieruchomość w otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowski...

  • Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice
    1 / 5
    Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice

    Zboiska

    • 137 800 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1148 m2 położona w miejscowości Zboiska gm.Radziejowice. Wymiary działki 23x 50 m, lekko oddalona od drogi asfaltowej, z dobrym dojazdem. W drod...

  • Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,

    Adamów-Parcel

    • 1 460 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana o powierzchni 20  800 m2 położona w Adamów-Parcel, gmina Radziejowice. IDEALNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,
    1 / 5
    Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,

    Bartoszówka

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Bartoszówka, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1030 m...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – symbol MNU, z możliwością realizacji zabudowy dwulokalowej...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Działka usytuowana na b. wysokiej skarpie z dostępem do mini rzeczki. Bardzo urokliwy teren.Obowiązuje miejscowy pla...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona
    1 / 12
    Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona

    Adamów-Wieś

    • 450 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTY 23.05.2025 w godzinach 10:00-13:00 Już dzisiaj zadzwoń i umów się na prezentację! Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2300 m² w otulinie lasu, w...