• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bartoszówka

(4)
  • Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,
    1 / 5
    Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,

    Bartoszówka

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Bartoszówka, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1030 m...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1000 m2

    Bartoszówka

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2
    Bartoszówka, budowlana z MPZP, 1600 m2

    Bartoszówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie lasy, s...

  • Ciekawa działka w cichej okolicy
    1 / 6
    Ciekawa działka w cichej okolicy

    Bartoszówka

    • 210 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.270m2 zlokalizowana w Bartoszówce gmina Żabia Wola.  Kształt trapezu o bokach 39,4 x 27,2 x 36,9 x 39,4,  działka narożna położona przy drodze gm...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam działkę 2100m2 z domkiem.

    Pieńki Słubickie

    • 210 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 14/2 Pieńki Słubickie. Idealne miejsce na wypoczynek.Super lokalizacja. 35 km od Warszawy. 3km od S8.Na tyłach działki Rezerwat Przyrody Skulskie Dęby. Naprze...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bolesławek

    • 1 156 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka w malowniczej okolicy i dobrej cenie.

    Pieńki Zarębskie

    • 375 590 zł cena
    • 3 266 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka dla osób ceniących wiejskie, sielskie klimaty przy zachowaniu możliwości błyskawicznego dojazdu do Warszawy.Bardzo dobra inwestycja, jeszcze w cenie ziemi rolnej z możliwoś...

  • Działka rolna z możl. zabud. dobry dojazd do Wa-wy

    Pieńki Zarębskie

    • 2 288 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka budowlana !

    Oddział

    • 504 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 11.200m2 zlokalizowana w miejscowości Oddział gmina Żabia Wola. Wymiary 15 x 746,66m. Media - prąd, woda, gaz, telefon w drodze. Nieruchomość...

  • 1 / 2
    Działka Oddział

    Oddział

    • 200 000 zł cena
    • 4 428 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 4.600m2 zlokalizowana w miejscowości Oddział gmina Żabia Wola. Wymiary 15 x 306,6. Media - prąd, woda, gaz, telefon w drodze. W studium działk...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokaliz. Żabia Wola Oddział MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • Urokliwa działka budowlana w okolicy las cisza

    Bolesławek

    • 264 800 zł cena
    • 1 655 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 2 177 000 zł cena
    • 13 593 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Pieńki Zarębskie malownicza działka siedliskowa, w przepięknej spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni 13.600 m2 i wymiarach 44x108x202x71. Dojazd do nieruchom...

  • Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 1 020 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pieńki Zarębskie piękna działka siedliskowa w malowniczej, spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni: 10.300 m2 i wymiarach 86x127x84x121 . Wspólna instalacja...

  • Działka rolna z możl. zabud. dobry dojazd do Wa-wy

    Pieńki Zarębskie

    • 2 288 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przemysłowa przy S8

    Oddział

    • 1 920 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami.Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min.Wymiary ok 120x50.Powierzchnia zabudowy do 70%.Możliwa...

  • Działka siedliskowa Bolesławek gm. Żabia Wola,
    1 / 11
    Działka siedliskowa Bolesławek gm. Żabia Wola,

    Bolesławek

    • 1 300 000 zł cena
    • 13 627 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Jeśli szukasz miejsca z duszą, które łączy naturę, przestrzeń i dobrą komunikację - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Siedlisko z potencjałem - 13 627 m² | Bolesławek, gm. Żabia...

  • Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,
    1 / 13
    Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,

    Oddział

    • 250 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1281 m² położona w miejscowości Oddział to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu z jednoczesnym dostępem do...

  • 1 / 2
    Niedroga działka w uroczej okolicy

    Bolesławek

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Żabia Wola Oddział dobra lokalizacja MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Many gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka budowlana Many gm. Tarczyn

    Many

    • 675 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Many atrakcyjna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2500 m2 i wymiarach 37x61x36x80. Działka objęta MPZP. Położona przy drodze gminnej asfalto...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Oddział

    • 1 920 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rolna z możl. zabud. dobry dojazd do Wa-wy

    Pieńki Zarębskie

    • 2 288 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Niedroga działka w uroczej okolicy

    Bolesławek

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urokliwa działka budowlana

    Bolesławek

    • 291 650 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w malowniczej okolicy i dobrej cenie.

    Pieńki Zarębskie

    • 375 590 zł cena
    • 3 266 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Żabia Wola Oddział dobra lokalizacja MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Duże działki w malowniczej okolicy i dobrej cenie.

    Pieńki Zarębskie

    • 385 250 zł cena
    • 3 350 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna