• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Grzymkowa
  • Chorągwica
  • Piastów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bartoszówka

(1)
  • Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,
    1 / 5
    Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,

    Bartoszówka

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Bartoszówka, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1030 m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Radziejowice Budy Mszczonowskie
    1 / 13
    Dom Radziejowice Budy Mszczonowskie

    Radziejowice

    • 1 550 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla amatorów ciszy i spokoju. Do sprzedania dom wolnostojący na terenie Gminy Radziejowice o pow. użytkowej 234 m2 na działce 2500 m2, powiat żyrardowski. Energooszczęd...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Osowiec

    • 3 300 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 18 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 649 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • dom na pięknej działce w gminie Radziejowice
    1 / 14
    dom na pięknej działce w gminie Radziejowice

    Adamów-Parcel

    • 629 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY do sprzedania w gminie Radziejowice, wsi Adamów Parcel bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Osowiec

    • 2 650 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 11 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Adamów-Parcel

    • 1 700 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 8
    Dom dwór, zamek, pałac

    Osowiec

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 720 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centru...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 2 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 13 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 3 250 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 13 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 699 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Osowiec

    • 1 080 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Badowo-Dańki

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Pruszków
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bolesławek

    • 1 156 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom w super cenie -Radziejowice

    Radziejowice

    • 730 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży prawa połówka nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, posadowionego na działce 1000m2 ( do każdego lokalu przynależy działka 500m2)Dom sprzedawany je...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Dom Radziejowice
    1 / 15
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 41 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś
    1 / 16
    Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś

    Adamów-Wieś

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna, w pełni zagospodarowana, działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś. Nieruchomość w otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowski...

  • Wyjątkowe miejsce w Osowcu
    1 / 5
    Wyjątkowe miejsce w Osowcu

    Osowiec

    • 1 500 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 274 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój wymarzony dom w sercu zieleni – dom 146 m² w Osowcu, gmina Żabia Wola! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca stworzonego z myślą o rodzinach, które pragną komfortu, eleg...

  • Dom Radziejowice
    1 / 13
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 890 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz piętrowego domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to poszukiwania wyma...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Osowiec gm. Żabia Wola,
    1 / 9
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola,

    Osowiec

    • 989 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny bliźniak w kameralnej części Osowca - 135 m² komfortowej przestrzeni. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i kameralnej części miejsc...

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 8
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnie...

  • Nowy Etap | lato 2026 | najwyższa jakość | 5pokoi

    Musuły » ul. Ku Słońcu

    • 999 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m² + poddasze 40 m² | działka 500 m² | bez PCC |...

  • Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8
    1 / 5
    Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8

    Budy Józefowskie

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są domy, które się kupuje. I są takie, do których się wraca z przyjemnością. Ta wolnostojąca Willa to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą mieć własną przestrzeń – prawdziwie s...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Suchodół rynek pierwotny ul.

    Suchodół

    • 999 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom o powierzchni 147 m², położony w miejscowości Suchodół (powiat piaseczyński), pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Tarczynem, na kameralnym, ogrodz...

  • Dom Osowiec ul.

    Osowiec

    • 1 850 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 6 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej okolicy Nadarzyna / Józefiny. To propozycja dla osób szukających komfortow...

  • Siedlisko w otoczeniu natury Borowiec gm Ciepielów

    Borowiec

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka rolno-budowlana o pow. 5747 m2 z domem oraz druga mniejsza o pow. 374 m2 z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej okolicy w cichej i spokojnej miejscowości Borowiec...