• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żory
  • Dziubiele
  • Osetnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pieńki Słubickie

(1)
  • 1 / 3
    Sprzedam działkę 2100m2 z domkiem.

    Pieńki Słubickie

    • 210 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 14/2 Pieńki Słubickie. Idealne miejsce na wypoczynek.Super lokalizacja. 35 km od Warszawy. 3km od S8.Na tyłach działki Rezerwat Przyrody Skulskie Dęby. Naprze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna
    1 / 6
    Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna

    Radziejowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 5500m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna, gm. Radziejowice. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x140metrów, z wjazdem o szerokości 25metrów, bezpośrednio...

  • Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Radziejowicka
    1 / 20
    Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Radziejowicka

    Radziejowice

    • 999 000 zł cena
    • 10 055 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 1,0055 ha położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Kuklówka Radziejowicka. Działka zabudowana budynkiem o pow. 100m2 Media : woda, prąd, w...

  • Dom Radziejowice Budy Mszczonowskie
    1 / 13
    Dom Radziejowice Budy Mszczonowskie

    Radziejowice

    • 1 550 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla amatorów ciszy i spokoju. Do sprzedania dom wolnostojący na terenie Gminy Radziejowice o pow. użytkowej 234 m2 na działce 2500 m2, powiat żyrardowski. Energooszczęd...

  • Działka budowlana Radziejowice Tartak Brzózki
    Działka budowlana Radziejowice Tartak Brzózki

    Radziejowice

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w pobliżu kompleksu wypoczynkowego HAMERNIA Dojazd do Warszawy trasą katowicką, do Janek 20km. Kształtna, sucha działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • dom na pięknej działce w gminie Radziejowice
    1 / 14
    dom na pięknej działce w gminie Radziejowice

    Adamów-Parcel

    • 629 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY do sprzedania w gminie Radziejowice, wsi Adamów Parcel bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Adamów-Parcel

    • 1 700 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka inwestycyjna obok trasy katowickiej

    Krze Duże

    • 9 372 000 zł cena
    • 78 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o powierzchni 78.100m2 zlokalizowana w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice. Przylega do trasy katowickiej bokiem 125m. Jest obowiązujący plan zagospodar...

  • Rewelacyjny teren dla poważnego dewelopera

    Krze Duże

    • 2 369 000 zł cena
    • 23 688 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia pięknie położony teren podzielony na 15 działek budowlanych o powierzchni od 1300 m2 do 1500 m2 i jednej 2200 m2. W planie zagospodarowania część działek oznaczonych 2...

  • DZIAŁKA Z DOSTĘPEM DO WODY

    Adamów-Wieś

    • 569 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ciekawa działka usytuowana w Adamowie Wieś z dostępem do rzeczki.Duże okazałe drzewa podnoszą walory tej nieruchomości.Na działce obok jest już skrzynka elektryczna.M...

  • Piękna działka

    Krze Duże

    • 995 000 zł cena
    • 19 187 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana przylegająca dłuższym bokiem tj. 242 m do drogi gminnej co umożliwia ekonomiczny podział na działki mniejsze.WYMIARY DZIAŁKI 242 x 80 / szerokość 242 m ,...

  • Nowy dom w super cenie -Radziejowice

    Radziejowice

    • 730 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży prawa połówka nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, posadowionego na działce 1000m2 ( do każdego lokalu przynależy działka 500m2)Dom sprzedawany je...

  • DUŻA działka budowlana Radziejowice + wszystkie media 1200m2
    DUŻA działka budowlana Radziejowice + wszystkie media 1200m2

    Radziejowice

    • 320 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENCJOM DZIĘKUJĘ. sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną: WSZYSTKIE MEDIA NA DZIAŁCE. [url] Radziejowice, ul. Piaskowa róg ul. Wiejskiej. 30 minut / 40km od centrum War...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice
    Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice

    Adamów-Wieś

    • 375 000 zł cena
    • 4 170 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania okazała działka o pow 4170 m 2 z możliwością budowy domu mieszkalnego położona w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość znajduje się w drugiej...

  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 363 900 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2141m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Na działce możliwość zabudowy usługowej oraz jednorodzinnej. Jest MPZP. Dojazd do działki drogą drogą...

  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 504 720 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2804m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Działka budowlana pod lasem. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 328 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczna działka budowlana o pow. 1593 m 2 w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy 50 m od drogi gminnej asf...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    1 / 7
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 490 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczna działka budowlana w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona bezpośrednio przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej. Gaz, woda, p...

  • Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice
    Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice

    Adamów-Wieś

    • 512 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Adamów-Wieś , gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Działka o powierzchni 4100 m2, ogrodzona, atrak...

  • Dom Radziejowice
    1 / 15
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 41 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Działka usługowa Radziejowice
    1 / 15
    Działka usługowa Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś
    1 / 16
    Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś

    Adamów-Wieś

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna, w pełni zagospodarowana, działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś. Nieruchomość w otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowski...

  • Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,

    Adamów-Parcel

    • 1 460 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana o powierzchni 20  800 m2 położona w Adamów-Parcel, gmina Radziejowice. IDEALNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Dom Radziejowice
    1 / 13
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 890 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz piętrowego domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to poszukiwania wyma...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• ⭐⭐⭐⭐ Działka 800 m od szkoły MPZP budow-usług ⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice

    • 280 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa – Radziejowice, ul. OssolińskichNa sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1500 m², położona przy ul. Ossolińskich w Radziejowicach, zale...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• ⭐⭐⭐⭐ Działka 800 m od szkoły MPZP budow-usług ⭐⭐⭐⭐

    Radziejowice

    • 280 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka inwestycyjna Radziejowice,
    Działka inwestycyjna Radziejowice,

    Radziejowice

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1500 m² | przy Parku Pałacowym | MPZP - zabudowa bliźniacza Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej części Radziejowice, przy ul. Zac...

  • Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona
    1 / 12

    Nowe

    Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona

    Adamów-Wieś

    • 450 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTY 23.05.2025 w godzinach 10:00-13:00 Już dzisiaj zadzwoń i umów się na prezentację! Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2300 m² w otulinie lasu, w...