• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz
    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3 . Węzeł Myślibórz

    Giżyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 72 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną przy S-3.; Zachodniopom. Przy zjeździe " Węzeł Myślibórz "

  • Grunty budowlane
    Grunty budowlane

    Stare Strącze

    • 48 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja ! Sprzedam działki budowlane o łącznej powierzchni 3 ha na terenie gminy Sława (Stare Strącze). Bez pośredników. Dobra lokalizacja. Ładna okolica. Blisko media i las. Księga...

  • Sprzedam działka łąka
    Sprzedam działka łąka

    Otola

    • 82 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę (łąka), 6000 m2, położona we wsi Otola, przy drodze głównej, nadającą się pod budowę, szeroka, można podłączyć prąd, wodę, z tyłu łąki płynie rzeczka, blisko sklep...

  • sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ
    sprzedam dzialke rolna WOLIMIERZ

    Wolimierz

    • 100 000 zł cena
    • 7 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż o powierzchni 7150mkw(rolna zgłoszona do przekształcenia) w Wolimierzu. Kontakt [tel].

  • Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    Działka budowlana Rawałowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Rawałowice

    • 998 000 zł cena
    • 22 406 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę położoną zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa! Nieruchomości o powierzchni od 30 do 37 ar są objęte miejscowym planem zagos...

  • teren na budowe domu doskonała lokalizacja
    teren na budowe domu doskonała lokalizacja

    Złotokłos

    • 755 000 zł cena
    • 2 589 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    obok Piaseczna Warzawy ,teren z dala od zgiełku i chałasu, mimo pełnej infrastruktóry tuz obok tej działki sklepy szkoły przychodnie teren lekko zalesiony w super miejscu i otocz...

  • Działka przemyslowa 3000 m Okuniew
    Działka przemyslowa 3000 m Okuniew

    Okuniew

    • 350 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dzialki pod planem .

  • Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze
    Działka 1,81 ha Szumowo bezpośrednio przy serwisowej drodze

    Szumowo

    • 250 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,81 hektara bezpośrednio przy drodze serwisowej naprzeciwko orlenu numer działki 496/8

  • Sprzedam las z gruntem
    Sprzedam las z gruntem

    Radomsko

    • 45 000 zł cena
    • 8 300 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las koło Radomska woj. łódzkie

  • sprzedam
    sprzedam

    Skrzeszewo

    • 26 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działke rolna moze byc pod siedlisko .Do okoła lasy łaki cisza i spokoj

  • sprzedam
    sprzedam

    Tarnobrzeg

    • 600 000 zł cena
    • 5 004 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w Tarnobrzegu atrakcyjną działkę budowlaną 0,5 ha przy ulicy Alfreda Freyera na osiedlu Podłęże pod zabudowę jednorodzinną, bezproblemowa możliwość podłączenia niezbędnyc...

  • Działka pod zabudowę 6865m2 ul. Legionów Częstochowa
    Działka pod zabudowę 6865m2 ul. Legionów Częstochowa

    Częstochowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 865 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr 32/7 wraz działką o nr. ew.23 przy ul. Legionów w Częstochowie. Działka przeznaczona jest pod zabudowę magazynową z czę...

  • Działka usługowa Lesko Lesko
    Działka usługowa Lesko Lesko

    Lesko

    • 500 000 zł cena
    • 6 873 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w centralnej części Leska, przy ul. Unii Brzeskiej, z bezpośrednim wjazdem z drogi krajowej nr 84 (Sanok - Ustrzyki Dolne)...

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Jałówka

    • 200 000 zł cena
    • 300 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Jałówka k. Rozedranki o powierzchni 3,01ha: 2,5 ha las 40 letni 0,6 ha łąka Dojazd drogą asfaltową, przy nieruchomości znajduje się sieć elektryczn...

  • Piękna działka na Mazurach
    Piękna działka na Mazurach

    Kucze

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka w uroczym zakątku Mazur z linią brzegową rzeki Lega doskonała pod agroturystykę pole biwakowe saunę na spływy kajakowe zaintereswanych proszę o kontakt telefoniczny...

  • Działka
    Działka

    Kurowice

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w miejscowości Kurowice koło Głogowa. 12 ar.

  • Sprzedam pole orne
    Sprzedam pole orne

    Tuczapy

    • 123 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam posiadam na sprzedaż pole orne położone w Tuczapach gminie Mircze o powierzchni 2, 2h więcej informacji pod numerem telefonu

  • Sprzedam działkę ROD, Ełk
    Sprzedam działkę ROD, Ełk

    Ełk

    • 50 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD, ulica Sikorskiego, Ełk, dużo nasadzeń, winogrona, drzewka owocowe, altanka, prąd i woda.

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Lisia Góra

    • 50 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 7ar w Kamiannej gmina Łabowa powiat nowosądecki cena 50 000 kontakt [tel]

  • Sprzedam grunt rolny
    Sprzedam grunt rolny

    Nowy Kościół

    • 70 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pilnie!!! Sprzedam grunt rolny o wymiarze 2,06ha. Cena do niegocjacji. Położomy w województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat ZŁOTORYJSKI, gmina ŚWIERZAWA, miejscowośc NOWY KOŚCIÓŁ. Obszar 2...