• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Dzialka wola mielecka 56arow
    Dzialka wola mielecka 56arow

    Wola Mielecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Woli Mieleckiej w kierunku Rzedzianowic Działka 56 arów Drugi rząd zabudowy Służebność drogi dojazdowej Były wydane warunki zabudowy Tel [tel] W linku zdjęcia...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Chwaszczyno

    • 580 800 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr.486/10 i 1422 razem 1210 m2 w Chwaszczynie, ul. Tuchomska, 150 m od drogi głównej Gdynia-Żukowo. Przy działce są media prąd, woda, kanaliza, gaz, (planowane położenie ś...

  • SPREDAM DZIALKE BUDOWLANA
    SPREDAM DZIALKE BUDOWLANA

    Miłków

    • 100 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam dzilke rolno -budowlana w MIŁKOWIE gm. BODZECHOW 6 km od Ostrowca na Opatow zjazd na dzialke z ulicy. przy dzialce gaz ziemny ,wodociag, kolektor prad.

  • Działka Somonino
    Działka Somonino

    Somonino

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka umiejscowiona w Somoninie na Osiedlu pod lasem Wielkość 1550 mi Dostępne też inne działki na sprzedaż na tym Osiedlu Uzbrojenie w drodze dojazdowej: kanalizacj...

  • Działka budowlana Skrzeszewo gm. Żukowo
    Działka budowlana Skrzeszewo gm. Żukowo

    Skrzeszewo

    • 178 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż działek budowlanych Skrzeszewo, ul. Jaskółcza gmina Żukowo | powiat kartuski Na sprzedaż 8 atrakcyjnych działek budowlanych w trakcie wydzielania, położonych w spokojnej...

  • Ziemia rolna nad morzem
    Ziemia rolna nad morzem

    Sławno

    • 40 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Rusinowie. 2 kg do morza

  • Działka w centrum Mławy z projektem 12 mieszkań!
    Działka w centrum Mławy z projektem 12 mieszkań!

    Mława

    • 350 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka blisko centrum z projektem i wydanym pozwoleniem oraz rozpoczętą budową budynku wielorodzinnego 4-kondygnacyjnego z przeznaczeniem budowy 12 mieszkań na wynajem...

  • Sprzedam las do przecinki
    Sprzedam las do przecinki

    Maliniec

    • 50 000 zł cena
    • 4 130 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o pow. 4130m2 w miejscowości Maliniec (Babiak) Jest to działka leśna, nasadzona, las ok. 15-20 letni. Szczegóły w wiadomosci. wzrost wartości działki w perspekty...

  • Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska
    Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska

    Władysławowo

    • 400 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam udział w działce. Ulica Gdyńska we Władysławowie. Mój udział wynosi 444/1000 Numer działki 508/1 KW/GD2W/00002773/7 Nieruchomość gruntowa. Obszar całkowitej nieruchomo...

  • syndyk sprzeda - nieruchomość gruntowa
    syndyk sprzeda - nieruchomość gruntowa

    Zakroczym

    • 10 452 138 zł cena
    • 43 451 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości INVEST-MOT Sp. z o.o. w upadłości, w postępowaniu upadłościowym sygn. akt WA1M/GUp/77/2023, ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w drodze przetargu pisemnego i auk...

  • sprzedam las do przecinki
    sprzedam las do przecinki

    Maliniec

    • 100 000 zł cena
    • 37 386 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o pow. 37 386 m2 w miejscowości Maliniec (Babiak) Jest to działka leśna, nasadzona, las ok. 15-20 letni. Szczegóły w wiadomosci. wzrost wartości działki w perspek...

  • Działki Nieruchomość
    Działki Nieruchomość

    Łąki Zwiastowe

    • 1 840 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka wolno czysta Miejscowość Wawer Łąki zastowskie Nie daleko ul Poprawnej

  • Działka budowlana w Pcimiu wsród zieleni
    Działka budowlana w Pcimiu wsród zieleni

    Pcim

    • 88 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o miejscu z widokiem na góry i bliskością natury, ta działka w Pcimiu spełni Twoje oczekiwania. Z jej terenu rozpościera się piękny widok na Beskid Wyspowy, który zac...

  • Działka inwestycyjna Rzeszów Nowe Miasto,
    Działka inwestycyjna Rzeszów Nowe Miasto,

    Rzeszów

    • 699 999 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Rzeszowie w dzielnicy Nowe Miasto przy bocznej ulicy Mieszka I, w spokojnym i zielonym miejscu idealnym pod budowę wymarz...

  • Sprzedam dzialke
    Sprzedam dzialke

    Osieck

    • 125 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow. 1396 m kw w Osiecku. Dzialka polozona jest na skraju Osiecka w otoczeniu nowych, ladnych domow. Ma ksztalt trapezu. Dwoma bokami dotyka do drog, j...

  • Działki
    Działki

    Młyńsko

    • 90 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki w miejscowości młyńskio gmina gryfów śląski do sprzedania z warunkami zabudowy miejscowośc jest piękna blisko są kurorty ,sanatoria npswiradow Zdrój itp

  • Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku
    Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku

    Osieck

    • 120 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spredam dzialke budowlana w Osiecku, z warunkami zabudowy. Dzialka ma powierzchnie 1396 m kw. ksztalt trapezu. Na dzialce znajduje sie przylacze gazu i kabel telefoniczny. W drodze...

  • Nieruchomość - Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 800 000 zł cena
    • 751 m2 powierzchnia
    • 1 066 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Skwierzynie oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną nr 82/11 o pow. 0,0751 ha, obręb 2 Skwierzyna przy ul. Piłsudskiego 16. KW nr...

  • Działka 49 ar w terenie zabudowanym
    Działka 49 ar w terenie zabudowanym

    Sarzyna

    • 210 000 zł cena
    • 49 330 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowy mieszkaniowej. Blisko sklepy, szkoła, apteka. Działka obecnie niezabudowana dojazd z dwóch stron. Działka o kształcie regularnym o wym...

  • sprzedam dzialke w mielcu
    sprzedam dzialke w mielcu

    Mielec

    • 295 000 zł cena
    • 988 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    posiadam trzy dzialki budowlane- 9,86 i 9,87 oraz 9,88 przy ul Krolowej Jadwigi dojazd z przodu i z tylu razem 29,61 a kontakt whatsaap +34 [tel] tf.