• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bieńki-Śmietanki
  • Drzonowo
  • Brzeźnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Grodziec

(3)
  • Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek
    1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec
    sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec

    Grodziec

    • 210 210 zł cena
    • 6 829 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 6829 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność us...

  • Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw
    1 / 5
    Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw

    Grodziec

    • 950 000 zł cena
    • 9 120 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę inwestycyjną w Grodżcu gmina Ozimek pow. Opole przy D.K. 46 z Opola w kierunku na Warszawę, Częstochowę np: stacja benzynowa, hotel, zajazd, sklep, baza przeła...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Skarbiszowice

    Skarbiszowice

    • 279 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 1 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy Państwu na sprzedaż połowę domu położonego w Skarbiszowicach, 20 km od Opola. Parter- powierzchnia mieszkalna ok 87 m2 po generalnym remoncie, piętro 80m2, które znajduj...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Lipowa

    • 174 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ochodze

    Ochodze

    • 1 090 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNY RODZINNY DOM - Ochodze (Opole, Komprachcice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości. Ciepły dom wolnostojący usytuowany na 1000m2 za...

  • Lokal Niemodlin ul. Rynek

    Niemodlin » rynek Rynek

    • 320 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż (Niemodlin, Centrum) Lokal handlowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 55,37m2 usytuowany na parterze w piętrowej kami...

  • Dom sprzed.Skarbiszowice Gm.Tułowice, 20km.od Opol

    Skarbiszowice

    • 800 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Sprzedaż - Skarbiszowice Gmina Tułowice, 20 km. od Opola Oferujemy Państwu jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony budynek mieszkalny, o powierzchni mieszkalnej o...

  • Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa
    1 / 13
    Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa

    Ciepielowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukając wymarzonego domu kierujemy się okolicą, logistyką i tym aby mieć miejsce i warunki na pełnowymiarowy odpoczynek. Ten dom daje taką możliwość. Przestronność pomieszczeń i i...

  • Nieruchomość - Tułowice
    1 / 3
    Nieruchomość - Tułowice

    Tułowice

    • 4 986 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki przedsiębiorstwa CREATIVE FACTORY Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Tułowicach. W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególn...

  • Mieszkanie na sprzedaż M107
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż M107

    Niemodlin

    • 439 810 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w cichej okolicy Niemodlinie na nowo powstającym osiedlu bloków przy ul. Chopina. Ekologiczne i wygodn...

  • Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin
    1 / 16
    Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin

    Niemodlin

    • 739 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wybudowany w 1996 roku, posadowiony na działce o powierzchni ok. 4,5 ara. Budynek wzniesiony z pełnej cegły, ocieplony z żelbetowymi stropami, co zapewnia trwałoś...

  • Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C
    1 / 9
    Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C

    Niemodlin

    • 355 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na Osiedlu Chopina w Niemodlinie. Lokal został wykończony w neutralnej, nowoczesnej stylistyce, co pozwala nowemu właśc...

  • Dom 177 m² na działce 20 ar  Tułowice
    1 / 16
    Dom 177 m² na działce 20 ar Tułowice

    Tułowice

    • 649 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m² usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2...

  • Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice
    1 / 2
    Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice

    Gościejowice

    • 50 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,99 ha zlokalizowaną w miejscowości Gościejowice, w gminie Niemodlin. Nieruchomość położona jest na płaskim terenie, ma regularny...