• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kępa

(1)
  • 1 / 3
    Działka Kępa

    Kępa

    • 1 290 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dla inwestora! Działka 1,5ha Tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki 1,5ha usytuowanej w miejscowości Kępa, graniczącej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana Dobrzeń Wielki bez pośredników

    Dobrzeń Wielki

    • 99 880 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę przy ul. Krasickiego w Dobrzeniu Wielkim. Działka nr.:907/86 o pow. 880m2 w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe....

  • Działka Opole

    Opole

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 196 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w odległości 60m od północnej obwodnicy Opola. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem na działalność: usługową, produkcyjną, magazynową. Zainteresowane osoby pros...

  • Działka Opole

    Opole

    • 4 600 000 zł cena
    • 20 290 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w odległości 50m od północnej obwodnicy Opola. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem na działalność: usługową, produkcyjną, magazynową. Zainteresowane osoby pros...

  • Działka Opole

    Opole

    • 4 500 000 zł cena
    • 24 600 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powierzchnie poszczególnych działek to 13500, 8200 oraz 2900 m2. Działki znajdują się w Opolu Sławicach. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. Treść niniejsze...

  • 1 / 3
    Działka Opole Wróblin

    Opole » Wróblin

    • 1 755 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/ Opole-Wróblin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 11700m2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscow...

  • Działka Opole Nowa Wieś Królewska

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 690 000 zł cena
    • 2 114 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy działkę o powierzchni 2114m2, utwardzona, ogrodzona. Nieruchomość gruntowa uzbrojona w media, z bezpośrednim zjazdem z drogi. Brak Planu zagospodarowania prze...

  • Działka Masów

    Masów

    • 68 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 26 arowej nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Masów. Droga asfaltowa i szutrowa. Okolica zie...

  • Działka Opole

    Opole

    • 3 910 000 zł cena
    • 11 168 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA OKOLICE CENTRUM HANDLOWEGO KAROLINKA Oferta na wyłączność! Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu usługowym o powierzchni 1,1168 ha. Kształt regularny...

  • Działka rolna Opole
    Działka rolna Opole

    Opole

    • 4 600 000 zł cena
    • 20 290 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w odległości 50m od północnej obwodnicy Opola. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem na działalność: usługową, produkcyjną, magazynową. Zainteresowane osoby prosi...

  • Działka rolna Opole
    Działka rolna Opole

    Opole

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 196 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w odległości 60m od północnej obwodnicy Opola. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem na działalność: usługową, produkcyjną, magazynową. Zainteresowane osoby prosi...

  • Działka rolna Opole
    Działka rolna Opole

    Opole

    • 4 500 000 zł cena
    • 24 600 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powierzchnie poszczególnych działek to 13500, 8200 oraz 2900 m2. Działki znajdują się w Opolu Sławicach. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. Treść niniejszego og...

  • Działka Opole ul. Krzyżowa

    Opole » ul. Krzyżowa

    • 999 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Opole-Czarnowąsy ul. Krzyżowa Oferta dedykowanej osobą poszukującym dużej działki celem re...

  • Działka Opole

    Opole

    • 1 798 000 zł cena
    • 12 761 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SZANOWNY KLIENCIE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki przemysłowo-usługowej położonej w miejscowości Chrząstowice. działka nr 155 Powierzchnia: 127...

  • Działka budowlana Opole Wróblin Krzanowicka
    1 / 13
    Działka budowlana Opole Wróblin Krzanowicka

    Opole

    • 649 000 zł cena
    • 3 847 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowalana o powierzchni 0,3847HA zlokalizowana w dzialnicy Wróblin w Opolu przy ulicy Krzanowickiej. Działka płaska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oz...

  • Działka budowlana-sprzedaż 9,10 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 127 400 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 910 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie ki...

  • Sprzedaż działka budowlana 16,88 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 236 320 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 1688 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16,88 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie...

  • Działka dla dewelopera Opole, Wrzoski

    Opole

    • 3 150 000 zł cena
    • 17 300 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA DEWELOPERA Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17300 m2, usytuowana w Opolu, dzielnica Wrzoski. Nieruchomość posiada wydzieloną drogę oraz częściowo pozw...

  • Teren usług-prod. na sprzedaż Opole NWK

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 2 500 000 zł cena
    • 17 610 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy państwu nieruchomość komercyjną, teren inwestycyjny o powierzchni 1,76 ha, usytuowany w bardzo atrakcyjnej części miasta Opola w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Teren p...

  • 1 / 3
    Sprzedaż 1,58 ha - budownictwo mieszkaniowe Opole

    Opole » Gosławice

    • 5 200 000 zł cena
    • 15 800 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na Sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 15800 m² (1,58 ha), położonej w spokojnej dzielnicy Gosławice w Opolu, przy ulicy Lipowej.✅ Lokalizacja i przezn...

  • Działka Opole ul. Niemodlińska

    Opole » ul. Niemodlińska

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ŻERKOWICE Działka budowlana w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 3MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1100m2. Media w...

  • Projekt budynków, architekt, kierownik budowy, kontruktor
    Projekt budynków, architekt, kierownik budowy, kontruktor

    Opole

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYKONUJEMY: Indywidualne projekty budynków i obiektów budowlanych: -domy wielo/ jednorodzinne -budynki usługowe i przemysłowe -placów rekreacji i wyp...

  • DZIAŁKA REKREACYJNA
    DZIAŁKA REKREACYJNA

    Opole

    • 28 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Mam do zaoferowania działkę rekreacyjną mieszczącą się w Opolu przy ul. Częstochowskiej ( ROD KOPCIUSZEK). Na działce znajduje się mały drewniany domek, który był stawiany...

  • Dzialka rekreacyjno uprawna ROD
    1 / 6
    Dzialka rekreacyjno uprawna ROD

    Opole

    • 33 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD Zalesie w Lędzinach, domek murowany, kominek, taras, miejsce na basen, basen duży rozporowy, grill, własna studnia, meble kuchenne, lodówka, nasadzenia, domek do odświe...

  • 1 / 3
    TURAWA/KOTÓRZ MAŁY/DZIAŁKA BUDOWLANA 7a

    Kotórz Mały

    • 122 640 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana (nr. 6) położona w zacisznej i sielskiej miejscowości Kotórz Mały, w gminie Turawa.W linii prostej niecałe 2 km od JEZIORA TURAWSKIEGO!Powierzchnia: 7...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 185 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2. o wymia...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 195 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Nieruchomość - Osowiec

    Osowiec

    • 22 330 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...