działka na sprzedaż
5 sty 2022

Działka Opole

woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 4 lata temu, środa, 5 styczeń 2022 16:20
1 200 000 zł 5 196 m2
1 200 000 zł 5 196 m2 231 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 196 m2
Cena za metr 231 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K19972948

Opis

Działka znajduje się w odległości 60m od północnej obwodnicy Opola. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem na działalność: usługową, produkcyjną, magazynową.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 106
  • Data aktualizacji: 2022-01-12
  • ID ogłoszenia: K19972948
  • Źródło: Lokalum
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Opole, cena: od 1 020 000 do 1 380 000 zł, powierzchnia: od 4417 do 5976 m2
L
Lokalum Biuro nieruchomości · 41 ogłoszeń

Lokalum Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika