• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • DZIAŁKI BUDOWLANE – SUCHY DĄB | MEDIA | MPZP

    Suchy Dąb » ul. Gdańska

    • 199 000 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE – SUCHY DĄB | BLISKO GDAŃSKA | MEDIA | MPZPSzukasz miejsca, w którym połączysz spokój życia poza miastem z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury? Prezent...

  • Przetarg - ul. Starościńska

    Dąbrowa Górnicza » ul. Starościńska

    • 335 340 zł cena
    • 708 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg...

  • Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś
    Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś

    Iława

    • 250 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Karaś/k. Iławy, bardzo dobra lokalizacja, spokojna i ładna okolica. Skrzynka z prądem przy działce. Blisko przyłącze do wody i kanalizacji. Kla...

  • Działka budowlana w Brzeźniku
    Działka budowlana w Brzeźniku

    Brzeźnik

    • 100 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż mam działkę budowlaną w miejscowości Brzeźnik 8km od Bolesławca. Działka ma 930m2, nr ewidencyjny 339/13. Działka znajduje się 100m od szkoły, przedszkola i plac...

  • 2 dzialki budowlane, Torun, Wrzosy
    2 dzialki budowlane, Torun, Wrzosy

    Toruń

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 1 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 dzialki budowlane, Torun Wrzosy ul. Zagonowa 650m² + 607m² razem 1257m² wszystkie media na dzialce

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Jarosław

    • 460 000 zł cena
    • 4 870 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu podłączona jest woda i prąd.Na działce znajduje się domek murowany podpiwniczony ogrodzony 10 ar.Calossc działki wynosi 4870 m2.Dzialk...

  • 1 / 2
    Przetarg - działka zabudowana - ul. Garncarska 9a

    Kalisz » ul. Garncarska

    • 350 000 zł cena
    • 1 152 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyciąg z ogłoszenia o pierwszymprzetargu ustnym nieograniczonym Prezydent Miasta Kaliszainformuje, że na stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza /www.kalisz.pl/, w Biuletynie...

  • Działka rekreacyjna rod
    Działka rekreacyjna rod

    Ząbki

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka Rod 300 metrów kwadratowych powierzchni ziemi plus Altanka Ogród kaczeniec działka rekreacyjna.

  • Sprzedam tanio dzałkę Tarnopol
    Sprzedam tanio dzałkę Tarnopol

    Narewka

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w pobliżu wsi Tarnopol, niedaleko zalewu w Bondarach. Działka położona jest pod lasem (ogrodzona drewnianym płotem) na terenie zurbanizowanym. Nieruchomoś...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Łatanice

    • 100 000 zł cena
    • 10 010 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlana łatanice nr działki 371

  • Sprzedam działkę budowlaną Lisiniec
    Sprzedam działkę budowlaną Lisiniec

    Częstochowa

    • 860 000 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 1 052 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w centrum dzielnicy Lisiniec, ul. Namysłowska. Niezabudowana, media w drodze. Szkoła, przedszkole, sklepy w pobliżu.

  • Gospodarstwo rolne
    Gospodarstwo rolne

    Górzno

    • 1 374 000 zł cena
    • 166 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Gospodarstwo rolne 16,22 ha +Siedlisko z domem I budynkiem gospodarczym do kapitalnego remontu 0,44 ha.Klasa ziemi III I IVa .Szczutowo Górzno kujawsko-pomorskie. @ Tel.0049177739...

  • Sprzedam działkę ROD
    Sprzedam działkę ROD

    Wałcz

    • 22 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD nr 112 ,, Bohaterów Westerplatte''. Wejście znajduję się za torami od ulicy Bydgoskiej (pierwszą bramą). Dobra lokalizacja- druga działka za bramą. P...

  • Sprzedam działkę ROD
    Sprzedam działkę ROD

    Tarnobrzeg

    • 50 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD Mokrzyszów. Działka ma dużą powierzchnię bo 6.5 ar. Domek murowany i drugi budynek też murowany. Po niewielkich pracach aranżacyjnych według uznania gotowa do...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 370 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,85 ara, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lednica Górna gmina Wieliczka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem za...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Kielce

    • 22 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m ,na działce znajdują się między innymi krzewy drzewka owocowe ,domek 25m z tarasem +całe wyposażenie ,narzędzia kosiarka itp.

  • sprzedam działkę ROD
    sprzedam działkę ROD

    Warszawa

    • 47 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do kupienia działka ROD atrakcyjnie położona Warszawa Targówek-Zacisze. Pow. 300 m kw. do zagospodarowania wg. własnego pomysłu; nowe ogrodzenie panelowe, bez altany, doprowadzony...

  • grunt rolny okolice gryfina
    grunt rolny okolice gryfina

    Pacholęta

    • 45 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka klasy III B obecnie uprawiane - rzepak itp . To jest waski pas pomiedzy innymi polami.nie występują tam podtopienia teren na lekkiej pochyłości.

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 470 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 11,63 a | cisza | 2 linia | media | prywatność Jeśli zależy Ci na ciszy i komforcie - ta działka daje coś, czego nie ma pierwsza linia: spokój i prywatność. Na sprz...

  • Działka gruntowa zabudowana
    Działka gruntowa zabudowana

    Bychawa

    • 60 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę gruntową o powierzchni 56 arów położoną w Woli Dużej Kolonii, gminie Bychawa. Na działce znajdują się budynki drewniane: dom na pobyt letni, garaż i pomieszczenie...