• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka nad Kanałem Rudzkim
    1 / 5
    Działka nad Kanałem Rudzkim

    Sojczyn Grądowy

    • 65 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne o powierzchni ponad 3000 m2 położone w miejscowości Sojczyn Grądowy nad Kanałem Rudzkim, w pobliżu Biebrzańskiego Parku Narodowego, 14 km od Grajewa, natomiast 65 km...

  • Dzialka budowlana w Szaflarach
    1 / 4
    Dzialka budowlana w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 22ar w Szaflarach z widokiem na Tatry, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku...

  • Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec
    1 / 3
    Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 116 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1160 m2, położona w Bogdańcu. W 2009 roku wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dz...

  • Sprzedam grunt rolny Nieborza k/ Siedlec Wolsztyn
    1 / 11
    Sprzedam grunt rolny Nieborza k/ Siedlec Wolsztyn

    Wolsztyn

    • 99 900 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunt rolny z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej położony w miejscowości Nieborza (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Siedlec). Powierzchn...

  • Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m
    Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m

    Lędzin

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Lędzinie koło Niechorza. Do morza 2km. Wszystkie działki po 1200 metrów. Prąd na pierwszej działce. Cena za metr 150 zł. Zapraszamy.[tel], [tel]

  • Bieszczady - Komańcza
    1 / 3
    Bieszczady - Komańcza

    Czystogarb

    • 97 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bieszczady - Czystogarb gm. Komańcza - dz. nr.180/1 o pow. 2400 m2 Pięknie położona , przy górskim strumyku zarazem wyznaczającym wschodnią granicę działki , na dole działki d...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 4
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 507 000 zł cena
    • 1 532 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż w Chylicach gm, Jaktorów. Działka w kształcie trapezu znajduje się w drugiej linii zabudowy. Powierzchnia to 1531 m2. Wokół działki niezabudowane i...

  • Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy
    1 / 3
    Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy

    Gorzów Wielkopolski

    • 5 762 500 zł cena
    • 11 525 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki niezabudowanej o powierzchni 1,1525 ha, położonej na os. Górczyn. Nieruchomość bardzo dobrze widoczna z drogi wyjazdowej w...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 12
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 640 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1935 m2 o wymiarach ok. 44x46 m, w miejscowości Chylice gm. Jaktorów pow. Grodzisk Mazowiecki. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy...

  • Działka budowlana Jaktorów Stare Budy
    1 / 20
    Działka budowlana Jaktorów Stare Budy

    Jaktorów

    • 1 209 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k/ Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 9300 m2 i bokach 40 m, 102 m, 182 m, i 191 m. Dojazd do n...

  • Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Radziejowicka
    1 / 20
    Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Radziejowicka

    Radziejowice

    • 999 000 zł cena
    • 10 055 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 1,0055 ha położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Kuklówka Radziejowicka. Działka zabudowana budynkiem o pow. 100m2 Media : woda, prąd, w...

  • Działka Kampinos Kampinos A
    1 / 6
    Działka Kampinos Kampinos A

    Kampinos

    • 299 000 zł cena
    • 3 330 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usytuowana w miejscowości Kampinos A gm. Kampinos pow. Warszawski - Zachodni, tylko 1 km. od Kampinosu. Działka w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej w której jest...

  • Działka budowlana Milanówek Milanówek
    1 / 8
    Działka budowlana Milanówek Milanówek

    Milanówek

    • 1 300 000 zł cena
    • 5 830 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania duża działka w Milanówku o pow. 5830 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 28x283 i 30x250 jest porośnięta drzewami. Działka leży na terenie objętym planem za...

  • Działka Basin gm. Baranów
    1 / 6
    Działka Basin gm. Baranów

    Basin

    • 214 500 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka siedliskowa 3900 m2 w Basinie, między Baranowem a Cegłowem, niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Położona dłuższym bokiem (92 m) wzdłuż drogi asfaltowej. Wydane warunki zabud...

  • Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna
    1 / 6
    Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna

    Radziejowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 5500m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna, gm. Radziejowice. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x140metrów, z wjazdem o szerokości 25metrów, bezpośrednio...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Chlebnia
    1 / 20
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Chlebnia

    Grodzisk Mazowiecki

    • 13 500 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 9 ha, o wymiarach 150x600 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium Uw...

  • Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny
    Bodzanów-usługowo-przemysłowa pod hale, magazyny

    Bodzanów

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro Nieruchomości - INWEST- sprzeda w Bodzanowie(gmina Biskupice) działke - przy drodze gminnej - działka usługowo-przemysłowa - pod magazyny, składy , hale -...

  • Kleszczów, Czyżów, łódzkie
    1 / 8
    Kleszczów, Czyżów, łódzkie

    Czyżów

    • 155 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1500 m2 . Działki nie podlegają nowej ustawie o gruntach rolnych i leśnych MPZP. Do sprzedania jest też działka 7000 m 2 tuż przy Widawce,po zachodniej stronie G...

  • Dzialka budowlano- rolna
    1 / 3
    Dzialka budowlano- rolna

    Kraśnik

    • 140 000 zł cena
    • 6 458 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomosc polozona w Krasniku przy ul.Podleskiej 34 w terenie zabudowy domkow jednorodzinnych 10 arow od drogi w glab z przeznaczeniem pod zabudowe.Szer.23 m.Wszelkie media tj....

  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ

    Recz

    • 200 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka polożona jest w centrum miasteczka przy ulicy, wszelkie media w chodniku