• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Janowie Lubelskim

    Janów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 3 015 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w Janowie Lubelskim, ul. Klonowa Przyborowie. Nr działki 198/2 o szerokości 18,5m. Powierzchnia 0,33 ha. [url] Kontakt tylko telefonicz...

  • 1 / 3
    Uzbrojona działka przy drodze głównej w Korzennej

    Korzenna

    • 139 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19 ar położona bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Korzenna (trasa na Nowy Sącz, na granicy z miejscowością Trzycierz). Ter...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 13 ar Paszyn | gm. Chełmiec

    Paszyn

    • 127 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 13 ar położona w miejscowości Paszyn, gmina Chełmiec. Teren płaski w kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd drogą gmin...

  • działka rolna do przeksztalcenia 1900m2 media Wojkowice Kościelne

    Wojkowice Kościelne

    • 199 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1900m2 położona w Wojkowicach Kościelnych CENA do negocjacji. Działka z dala od hałasu, spokojna okolica, przystanek autobusowy w odległ...

  • Działka rolna Patków

    Patków

    • 180 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny o powierzchni 4.5ha w miejscowości Patków, gm. Łosice, woj. Mazowieckie. Grunt bez domu (zaznaczone na zdjęciu pierwszym). Parametry gruntu: - nr. działki 42...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 41 ar Zalesie | gmina Kamienica

    Kamienica

    • 128 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 41 ar położona w miejscowości Zalesie, gmina Kamienica. Działka lekko nachylona o nieregularnym kształcie. Bezpośredni d...

  • NA SPRZEDAŻ

    Widzów

    • 150 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam ! W 2010 roku za kupiłem dwie działki rolno budowlane koło 4 hektarów jako inwestycje .Na początku wsi i jej końcu . WOJEWÓDZTWO ; ŚLĄSKIE POWIAT ;...

  • 1 / 4
    Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 28 ar w miejscowości Łukowica (przysiółek "Zawada"). Teren płaski o szerokich wymiarach - idealne miejsce pod budowę domu...

  • 1 / 3
    Teren inwestycyjny z MPZP

    Prądocin

    • 2 250 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycji z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, o powierzchni 2,25ha, położony w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy, wodo...

  • 1 / 3
    Działka budowlana nad jeziorem

    Prądocin

    • 148 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 200 metrów od jeziora w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy. Powierzchnia 924m2, wodociąg I kanalizacja w drodze, skrzynka elektryczna przy działce, dojazd...

  • 1 / 4
    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, S...

    Zdory

    • 1 097 184 zł cena
    • 12 468 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, Szlak WJM. Linia brzegowa Sprzedam teren skladajacy sie z trzech dzialek . polozonych przy drodze asfaltowej tu...

  • Działka siedliskowa Żabia Wola
    1 / 16
    Działka siedliskowa Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 1 990 000 zł cena
    • 11 318 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość o powierzchni 11318 m2 , o wymiarach 66 x 171 m znajdującej się blisko Żabiej Woli, pow. grodziskim. bezpośrednio przy zjeździe z Drogi Krajowej nr S 8, tzw Tr...

  • Działka inwestycyjna Skierniewice
    Działka inwestycyjna Skierniewice

    Skierniewice

    • 1 140 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje budowę hali lub innego obiektu o wysokości do 20 m. Działka jest w bardzo dobrej lokalizac...

  • Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 22 500 000 zł cena
    • 150 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 15 ha, o wymiarach 235 x 638 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium...

  • Działka inwestycyjna Skierniewice
    Działka inwestycyjna Skierniewice

    Skierniewice

    • 782 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna narożna działka pod miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza: budowę sieciowego pawilonu handlowego o powierzchni do 1000 m 2 , budowę trzykondygnac...

  • Działka rolna Nowy Łajszczew gm. Puszcza Mariańska
    Działka rolna Nowy Łajszczew gm. Puszcza Mariańska

    Nowy Łajszczew

    • 516 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o szerokości ok. 68 m i długości ok. 630 m. Działka jest nieogrodzona i niezagospodarowana. Możliwość uzyskania warunków zabudowy zarówno siedliskowej jak i domu woln...

  • Działka rolna Skierniewice Rawka
    1 / 2
    Działka rolna Skierniewice Rawka

    Skierniewice

    • 427 000 zł cena
    • 7 765 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd droga asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow...

  • Działka rolna Skierniewice Rawka
    1 / 2
    Działka rolna Skierniewice Rawka

    Skierniewice

    • 456 000 zł cena
    • 8 294 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow 7...

  • 1 / 3
    Widokowa działka w Żeleźnikowej Wielkiej | ok. 2 km od Nawojowej

    Żeleźnikowa Wielka

    • 75 000 zł cena
    • 9 663 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną o powierzchni ok. 97 ar w miejscowości Żeleźnikowa Wielka, gmina Nawojowa. Teren lekko nachylony, w kształcie...

  • 1 / 2
    Piękna działka 40 km od Warszawy

    Ostrówek

    • 660 000 zł cena
    • 26 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna oferta dla Dewelopera lub Inwestora czy też jako działka pod wymarzony dom. Oferuję na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną w południowo części woj. Mazowieckiego gm....