• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 275)
  • Sprzedam działkę rekreacyjną 300m² ROD Gdynia

    Gdynia

    • 65 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 300 m². Działka znajduje się w ROD im. Mikołaja Reja w Gdyni. W skład działki wchodzą: - murowany domek o powierzchni 20 m2, w którym została s...

  • Ziemia Rolna Zalesie Szlacheckie

    Zalesie Szlacheckie

    • 199 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 3,1049 ha, numer działki 29/4, w gminie Lniano powiat Świecie Kujawsko-pomorskim. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 531.001.006.

  • sprzedam działkę

    Bojewo

    • 1 111 zł cena
    • 2 470 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2470m z możliwością podziału na połowę w miejscowości Bojewo gm. Sadowne. Działka położona przy głównej drodze. Cicha i spokojna okolica po...

  • Działka w Sanoku, na terenie obrębu Posada
    1 / 7
    Działka w Sanoku, na terenie obrębu Posada

    Sanok

    • 65 000 zł cena
    • 2 949 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w Sanoku, na terenie obrębu Posada, przy granicy ze Stróżami Wielkimi. Jest to działka o powierzchni 2949 m2, w kształcie...

  • Działka na Kaszubach, Borzytuchom

    Borzytuchom

    • 75 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działkę rolną - siedlisko na Kaszubach sprzedam (Borzytuchom - wieś 9 km od Bytowa przy trasie Bytów - Słupsk - woj. pomorskie). Piękne, ciche miejsce, niedaleko jeziora. W Borzytu...

  • 1 / 3
    Widokowa działka 82ar Łącko

    Łącko

    • 99 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 82 ar położona pod lasem na górze "Cebulówka" w miejscowości Łącko. Kształt zbliżony do kwadratu. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną (asf...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Janowie Lubelskim

    Janów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 3 015 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w Janowie Lubelskim, ul. Klonowa Przyborowie. Nr działki 198/2 o szerokości 18,5m. Powierzchnia 0,33 ha. [url] Kontakt tylko telefonicz...

  • 1 / 3
    Uzbrojona działka przy drodze głównej w Korzennej

    Korzenna

    • 139 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19 ar położona bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Korzenna (trasa na Nowy Sącz, na granicy z miejscowością Trzycierz). Ter...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 13 ar Paszyn | gm. Chełmiec

    Paszyn

    • 127 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 13 ar położona w miejscowości Paszyn, gmina Chełmiec. Teren płaski w kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd drogą gmin...

  • działka rolna do przeksztalcenia 1900m2 media Wojkowice Kościelne

    Wojkowice Kościelne

    • 199 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1900m2 położona w Wojkowicach Kościelnych CENA do negocjacji. Działka z dala od hałasu, spokojna okolica, przystanek autobusowy w odległ...

  • Działka rolna Patków

    Patków

    • 180 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny o powierzchni 4.5ha w miejscowości Patków, gm. Łosice, woj. Mazowieckie. Grunt bez domu (zaznaczone na zdjęciu pierwszym). Parametry gruntu: - nr. działki 42...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 41 ar Zalesie | gmina Kamienica

    Kamienica

    • 128 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 41 ar położona w miejscowości Zalesie, gmina Kamienica. Działka lekko nachylona o nieregularnym kształcie. Bezpośredni d...

  • NA SPRZEDAŻ

    Widzów

    • 150 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam ! W 2010 roku za kupiłem dwie działki rolno budowlane koło 4 hektarów jako inwestycje .Na początku wsi i jej końcu . WOJEWÓDZTWO ; ŚLĄSKIE POWIAT ;...

  • 1 / 4
    Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 28 ar w miejscowości Łukowica (przysiółek "Zawada"). Teren płaski o szerokich wymiarach - idealne miejsce pod budowę domu...

  • 1 / 3
    Teren inwestycyjny z MPZP

    Prądocin

    • 2 250 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycji z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, o powierzchni 2,25ha, położony w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy, wodo...

  • 1 / 3
    Działka budowlana nad jeziorem

    Prądocin

    • 148 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 200 metrów od jeziora w miejscowości Prądocin, 14km od Bydgoszczy. Powierzchnia 924m2, wodociąg I kanalizacja w drodze, skrzynka elektryczna przy działce, dojazd...

  • 1 / 4
    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, S...

    Zdory

    • 1 097 184 zł cena
    • 12 468 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, Szlak WJM. Linia brzegowa Sprzedam teren skladajacy sie z trzech dzialek . polozonych przy drodze asfaltowej tu...

  • Działka siedliskowa Żabia Wola
    1 / 16
    Działka siedliskowa Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 1 990 000 zł cena
    • 11 318 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość o powierzchni 11318 m2 , o wymiarach 66 x 171 m znajdującej się blisko Żabiej Woli, pow. grodziskim. bezpośrednio przy zjeździe z Drogi Krajowej nr S 8, tzw Tr...

  • Działka inwestycyjna Skierniewice
    Działka inwestycyjna Skierniewice

    Skierniewice

    • 1 140 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje budowę hali lub innego obiektu o wysokości do 20 m. Działka jest w bardzo dobrej lokalizac...

  • Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Działka usługowa Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 22 500 000 zł cena
    • 150 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 15 ha, o wymiarach 235 x 638 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium...