• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 298)
  • 1 / 2
    Działka Górki

    Górki

    • 185 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych w podopolskich Górkach w różnych wariantach. Są one wyposażone w niezbędną infrastrukturę i media tj. utwardzona droga, prąd, wo...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Rembertów, Rembertów ul. Cyrulików

    Warszawa » Rembertów » ul. Cyrulików

    • 11 826 zł cena
    • 2 628 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do wynajmu niezabudowana działka budowlana w Rembertowie. Okolica z różną zabudową, dobre połączenia komunikacyjne miejskie i kołowe (autobus). W sąsiedztwie ulicy Cyrulików....

  • Działka Rukławki

    Rukławki

    • 300 000 zł cena
    • 1 562 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż rekreacyjne działki w gminie Biskupiec, Obręb Rukławki, działkę 195/7 (1562 m2) . Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania p...

  • 1 / 3
    Budy Mszczonowskie - działka budowlana na sprzedaż

    Budy Mszczonowskie

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENCJOM DZIĘKUJĘ. Zakaz kopiowania oferty i umieszczania jej na innych portalach bez zgody właściciela. Sprzedam dwie sąsiadujące działki (każda po 1000 m2) razem 2000 m2. Dzi...

  • 1 / 3
    Działka na myjnię, sklep - Piwniczna Zdrój

    Piwniczna-Zdrój

    • 400 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA DLA INWESTORA! Przedstawiamy Państwu działkę budowlana na sprzedaż położoną w miejscowości Piwniczna Zdrój o powierzchni 34 ar. Ze względu na bliskość do centrum miasta,...

  • Działka Wronczyn ul. Pieczarkowa

    Wronczyn » ul. Pieczarkowa

    • 117 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zarezerwowana !!! Piękna, uzbrojona działka budowlana na skraju Puszczy Zielonki. W okolicy kilka pięknych jezior, lasy. Idealne miejsce do dla osób kochających przyrodę, świeże...

  • 1 / 4
    Działka Bierawa ul. Ogrodowa

    Bierawa » ul. Ogrodowa

    • 175 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu dużą działkę o powierzchni około 22 arów, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną o...

  • Działka Polska Cerekiew ul. Karola Miarki

    Polska Cerekiew » ul. Miarki

    • 188 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 68 arów , położoną w miejscowości Polska Cerekiew w powiecie Kędzierzyńsko - kozielskim. Nieruchomość przy ulicy Karola Miarki przezna...

  • Działka Konradów ul. Główna

    Konradów » ul. Główna

    • 310 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży gruntu niezabudowanego, położonego w gminie Głuchołazy, wieś Konradów w strefie nadgranicznej zaledwie kilkadziesiąt metrów od Republiki Czeskiej. Dz...

  • 1 / 3
    Działka Sukowice ul. Zwycięstwa

    Sukowice » al. Zwycięstwa

    • 55 000 zł cena
    • 1 939 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, zlokalizowana w centrum wsi Sukowice, gmina Cisek w odległości około 10 km od Koźla. Otoczenie: typowa zabudowa jednorodzinna wiejska....

  • Sprzedam działkę budowlana

    Chróstnik

    • 130 000 zł cena
    • 1 215 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej i pięknej okolicy Chróstnika

  • Dzalka rolna łąka Ostroròg

    Ostroróg

    • 65 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzalka rolna łąka Ostroròg powiat Szamotuły jesteś zainteresowany zaproponuj cenę jestem otwarty na propozycje cenową zaproponuj cenę

  • 1 / 4
    Działka 05 h krzyszkowo ul obornicka

    Krzyszkowo

    • 580 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam dzalłke krzyszkowo gmina Rokietnica ul obornicka 5300 m2 dzalka szerokość 49 metrów długości 108 metrów dzalka zabudowa zagrodowa brak planu zagospodarowania przestrzenneg...

  • Darlowo/Kopnica

    Kopnica

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze oraz widok na morze. Działka porośnięta samosiejkami. Świetnie nadaje się na postawien...

  • Ustronie Morskie-dz.100m od morza-109000zł

    Ustronie Morskie

    • 109 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Ustroniu Morskim nr 4/9 w kształcie kwadratu, ca 100 m od morza w linii prostej. Teren krajobrazowy z postawionymi domkami letniskowymi i holenderskimi bez prawa do zab...

  • Działka rekreacyjna nad jeziorem Woświn, miejscowość Tucze, 500m2

    Tucze

    • 42 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 500 m2, położona w miejscowości Tucze, gm. Dobra, powiat Łobeski. Działka położona jest nad jeziorem Woświn, jednym z największych...

  • Działka 300m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nr 167 na ogrodzie Rod Słoneczny. Murowana altana, murowana wędzarnia/grill, prąd, woda, sporo drzew owocowych, dobry dojazd. Nr tel. [tel]

  • Działka budowlana 1178m2 Pomyków gm Końskie

    Pomyków

    • 85 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS: Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Pomykowie, gmina Końskie, powiat konecki, województwo świętokrzyskie. Powierzchnia działki to: 1178m2 (w tym prywatna droga). Nierucho...

  • Sprzedam działkę w Zwierkach

    Zwierki

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,1000 ha o numerze ewidencyjnym 262/10. W miejscowości Zwierki, gmina Zabłudów. Kontakt pod nr tel. [tel]

  • 1 / 4
    Pięknie położona, budowlana działka,w malowniczej miejscowości

    Wiski

    • 48 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę budowlaną w cichej i malowniczej miejscowości. Tu można znaleźć ukojenie po stresie w pracy. Przyjazna gmina. Prąd,woda w działce.Odległość ok. 39...