• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kleczew

(8)
  • Gmina Kleczew – Działka Budowlana
    1 / 10
    Gmina Kleczew – Działka Budowlana

    Kleczew

    • 110 000 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1129 m2 w Gminie Kleczew. Działka o regularnym kształcie prostokąta, płaska z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznacz...

  • Budynek handlowo usługowy - Kleczew(REZERWACJA)
    1 / 11
    Budynek handlowo usługowy - Kleczew(REZERWACJA)

    Kleczew

    • 669 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowo-usługowym z zapleczem socjalnym, położona w Kleczewie przy ul. Jubileuszowej 3. Budynek wolnostojący, parterowy, o p...

  • Kleczew – Działka budowlana
    1 / 8
    Kleczew – Działka budowlana

    Kleczew

    • 220 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kleczewie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach, przy drodze powiatowej a zarazem blisko centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone, z...

  • Kleczew – Działka budowlana

    Kleczew

    • 220 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Kleczew – Działka inwestycyjna

    Kleczew

    • 300 000 zł cena
    • 2 886 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Nowa niższa cena - Dom w centrum Kleczewa

    Kleczew

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Kleczew

    • 240 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zostań właścicielem mieszkania na poddaszu w kleczewie Powierzchnia 44.300m2 Spokojna okolica, a co najważniejsze bardzo cicho w samym mieszkaniu i na balkonie, Mieszkanie skład...

  • Działki Budowlane – Gmina Kleczew

    Kleczew

    • 67 500 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 120 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 20 arów bądź jej część 10 arów w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi o nr ewidencyjny 39/8, w miejscowości jest gaz ziemny, kanaliza, autobusy MZK, dużo zi...

  • Gmina Ślesin – Dom jednorodzinny wśród jezior

    Ślesin

    • 800 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam

    Półwiosek Stary

    • 1 800 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę 42 ar z bezpośrednim dostępem do jeziora na której znajduje się dom ok 100 m kw i budynek gospodarczy Działka częściowo zalesiona

  • Piętrowy dom z poddaszem użytkowym

    Kazimierz Biskupi

    • 430 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 2 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż piętrowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowany w urokliwym Kazimierzu Biskupim. Dom o powierzchni 152,76m² składa się z parteru oraz dwóch pięter. N...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana 13 ar z mediami

    Biskupie

    • 400 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Biskupie KoloniaDziałka:,- pow: 6900mkw,- sąsiedztwo nowych domów,- dojazd drogą asfaltową- działka w kształcie prostokąta- wymiary 30mx224m,- druga linia zabudowyMożliwośc...

  • Do wynajęcia mieszkanie KAZIMIERZ Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT DO WYNAJĘCIA !!!! Lokalizacja - Kazimierz Biskupi, ul. Biurowiec. Jeśli szukasz KOMFORTOWEGO mieszkania do wynajęcia, które łączy w sobie przestrzeń i oryginalność a...

  • Na sprzedaż dom w ŚLESINIE nad jeziorem

    Ślesin

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ślesin, ul. Piaski 3 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie zwartej oraz budynkiem gospodarczym. Atutem tej nieruchomości jest loka...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koziegłowy

    • 459 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Borówiec

    • 3 290 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 10 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Borówiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Kilkuletni dom nad jeziorem (nie) Ślesin
    1 / 15
    Kilkuletni dom nad jeziorem (nie) Ślesin

    Ślesin

    • 899 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Domki z Bali - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 500 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Jezioro Ślesińskie – Domki z bali, pierwsza linia brzegowa

    Ślesin

    • 1 500 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 18 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Mieszkania Deweloperskie –Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 300 570 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Ślesin dom w pobliżu centrum

    Ślesin

    • 1 199 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Luksusowa Posiadłość/Jezioro Głąbokie

    Sławoszewo » ul. Złota

    • 3 550 000 zł cena
    • 399 m2 powierzchnia
    • 8 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa Posiadłość z Klasą: Prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i ZieleniTa wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m², w otoczeniu...

  • Kazimierz Biskupi - dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 8
    Kazimierz Biskupi - dom w zabudowie bliźniaczej

    Kazimierz Biskupi

    • 430 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy przepiękną, dwupoziomową nieruchomość w urokliwym Kazimierzu Biskupim. Dom o powierzchni 152,76m² składa się z parteru oraz dwóch pięter. Na parterze znajdziemy przyt...

  • OKAZJA Działka budowlana 2200m
    OKAZJA Działka budowlana 2200m

    Genowefa

    • 78 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana powierzchni 2200 m2 w Genowefie gm. Krzymów na sprzedaż. W sąsiedztwie tereny zabudowy jednorodzinnej. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Lokali...

  • Wysokiej jakości dom w centrum Ślesina

    Ślesin

    • 950 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Ślesin – Dom deweloperski do własnej aranżacji

    Ślesin

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Ślesin idealny dom pod inwestycję.
    1 / 12
    Ślesin idealny dom pod inwestycję.

    Ślesin

    • 350 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż idealną nieruchomość pod inwestycję znajdującą się w samym centrum Ślesina. Nieruchomość mimo usytuowania w ścisłym centrum posiada dużą działkę...

  • Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi
    1 / 3
    Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi

    Daninów

    • 73 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Daninów gmina Kazimierz Biskupi. Działka o powierzchni 2900m2 szerokość ok 18.20m, długość ok 162m, doja...

  • Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup
    1 / 8
    Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup

    Daninów

    • 80 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanymi w miejscowości Daninów, gm. Kazimierz Biskupi w sąsiedztwie puszcz...

  • Lokal użytkowy

    Półwiosek Stary

    • 1 234 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy – ok. 200 m² Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni ok. 200 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek wyróżnia się nowoczesną architektu...

  • Na sprzedaż dom w Ostrowitem.
    1 / 12
    Na sprzedaż dom w Ostrowitem.

    Ostrowite

    • 315 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 1 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego domu z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dostępem do infrastruktury? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem...

  • Atrakcyjna Nieruchomość w sąsiedztwie Ślesina

    Ślesin

    • 1 250 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Atrakcyjna Nieruchomość w sąsiedztwie Ślesina
    1 / 16
    Atrakcyjna Nieruchomość w sąsiedztwie Ślesina

    Ślesin

    • 1 250 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom parterowy z poddaszem użytkowym w okolicach Ślesina o pow. użytkowej 146,74 m2. Działka o regularnym kształcie i powierzchni 20,22 ar, zabudowana wolnostojącym domem m...

  • Gotowiec Inwestycyjny w centrum Ślesina
    1 / 8
    Gotowiec Inwestycyjny w centrum Ślesina

    Ślesin

    • 420 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość inwestycyjną w świetnej lokalizacji. Dom piętrowy z poddaszem w centrum Ślesina o powierzchni około 84 m2. Region potocznie nazywany Wielkopolskimi Mazurami z...

  • Gmina Ślesin – Dom jednorodzinny wśród jezior
    1 / 10
    Gmina Ślesin – Dom jednorodzinny wśród jezior

    Ślesin

    • 800 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w gminie Ślesin o pow. użytkowej około 147,5 m2 wraz z zabudowaniem gospodarczo-garażowym (trzy stanowiska garażowe). Działka o powierzchni 1,26 ha, zago...

  • Koziegłowy 1 piętro / 4 pokoje/ loggia / własnościowe
    1 / 16
    Koziegłowy 1 piętro / 4 pokoje/ loggia / własnościowe

    Koziegłowy

    • 580 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo funkcjonalnego mieszkania składającego się z 3 niezależnych pokoi + kuchni z aneksem 12 m² na os. Karolin w Koziegłowac...