• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 275)
  • Działka inwestycyjna Skierniewice
    Działka inwestycyjna Skierniewice

    Skierniewice

    • 782 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Piękna narożna działka pod miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza: budowę sieciowego pawilonu handlowego o powierzchni do 1000 m 2 , budowę trzykondygnac...

  • Działka rolna Nowy Łajszczew gm. Puszcza Mariańska
    Działka rolna Nowy Łajszczew gm. Puszcza Mariańska

    Nowy Łajszczew

    • 516 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o szerokości ok. 68 m i długości ok. 630 m. Działka jest nieogrodzona i niezagospodarowana. Możliwość uzyskania warunków zabudowy zarówno siedliskowej jak i domu woln...

  • Działka rolna Skierniewice Rawka
    1 / 2
    Działka rolna Skierniewice Rawka

    Skierniewice

    • 427 000 zł cena
    • 7 765 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd droga asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow...

  • Działka rolna Skierniewice Rawka
    1 / 2
    Działka rolna Skierniewice Rawka

    Skierniewice

    • 456 000 zł cena
    • 8 294 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow 7...

  • 1 / 3
    Widokowa działka w Żeleźnikowej Wielkiej | ok. 2 km od Nawojowej

    Żeleźnikowa Wielka

    • 75 000 zł cena
    • 9 663 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną o powierzchni ok. 97 ar w miejscowości Żeleźnikowa Wielka, gmina Nawojowa. Teren lekko nachylony, w kształcie...

  • 1 / 2
    Piękna działka 40 km od Warszawy

    Ostrówek

    • 660 000 zł cena
    • 26 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna oferta dla Dewelopera lub Inwestora czy też jako działka pod wymarzony dom. Oferuję na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną w południowo części woj. Mazowieckiego gm....

  • Sprzedam działkę w Ociece

    Ocieka

    • 100 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się bezpośrednio obok zbiorników wodnych oraz lasu. Idealna na domek rekreacyjny lub dom mieszkalny. Brak sąsiadów w polu widzenia. Tel. [tel].

  • Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw
    1 / 5
    Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw

    Grodziec

    • 950 000 zł cena
    • 9 120 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę inwestycyjną w Grodżcu gmina Ozimek pow. Opole przy D.K. 46 z Opola w kierunku na Warszawę, Częstochowę np: stacja benzynowa, hotel, zajazd, sklep, baza przeła...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż działka k/Konina

    Rożek Krzymowski

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka 30ar – Rożek Krzymowski gm. Krzymów (k/Konina, woj. wielkopolskie), położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy drodze asfaltowej, z dostępem do wody, pr...

  • 1 / 2
    Działka Besko

    Besko

    • 1 zł cena
    • 2 171 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mam na sprzedaż działkę budowlaną w Besku, z dojazdem drogą asfaltową pod samą działkę, posiada prąd, wodę, kanalizację oraz gaz. W razie pytań proszę dzwonić [tel]

  • Sprzedam działki budowlane w Rędzinach/k.Częstochowy

    Rędziny

    • 94 530 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania 6 działek budowlanych w Rędzinach, koło Częstochowy. Działki są ładne, zlokalizowane w spokojnym sąsiedztwie domków jednorodzinnych i dobrze skomunikowane. Wie...

  • Działki nad Jeziorem Tarnobrzeskim

    Tarnobrzeg

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Oferuje do sprzedaży 10 ar działki nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.Tel [tel]

  • 1 / 4
    Działka budowlana 36 ar przy lesie

    Zabrzeż

    • 329 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zabrzeż - Wietrznice w gminie Łącko, niedaleko rzeki Dunajec, w pięknym górzystym terenie. Teren lekko nachylony o powierzchn...

  • 1 / 3
    Działki komercyjne 9-48 ar Nowa Wieś | gm. Łabowa

    Łabowa

    • 117 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki komercyjne położone w Nowej Wsi, gmina Łabowa, bezpośrednio przy drodze głównej relacji Nowy Sącz - Krynica. Nieruchomość składa się z 3 działek po 9 ar każd...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Radoszki

    • 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 36 arów z rozpoczętą budową (fundamenty). Na działce znajdują się budynki gospodarcze oraz dom do remontu lub wyburzenia o powierzchni 60 m...

  • Widokowa działka rolna z możliwością przekształcenia | Mokra Wieś

    Mokra Wieś

    • 59 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 79 ar położona w miejscowości Mokra Wieś, gmina Podegrodzie. Teren płaski, w dalszej części nachylony, szerokość od strony drogi ok. 21 m (...

  • 1 / 4
    Widokowa działka 30 ar (lub 2x15 ar) | Jazowsko

    Jazowsko

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 30 ar (15 ar budowlana i 15 ar rolna), położona w miejscowości Jazowsko, gmina Łącko. Teren lekko nachylony, w kształcie prostokąta. Doj...

  • Sprzedam działkę

    Sędziszów

    • 61 965 zł cena
    • 729 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż trzy działki budowlane przy ulicy Marianowskiej w Sędziszowie I działka o powierzchni – 7,29 ara (22,8x32); II działka o powierzchni – 7,27 ara (22,7x32); I...

  • Łukowica | Zawada - działka budowlana 28 ar

    Łukowica

    • 82 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 28 ar w miejscowości Łukowica (przysiółek "Zawada"). Teren płaski o szerokich wymiarach - idealne miejsce pod budowę domu...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę inwestycyjną - Domasław - Kobierzyce

    Domasław

    • 9 600 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę pod inwestycję - Domasław gm. Kobierzyce - blisko Bielan Wrocławskich i miasta Wrocław Powierzchnia całkowita: 60000 m2 - 6 ha - możliwość podziału Oferowane p...