• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Grodziec

(1)
  • 1 / 3
    Działka Grodziec

    Grodziec

    • 500 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Proponujemy Państwu zakup działki przemysłowej o łącznej powierzchni 4ha, w miejscowości Grodziec, gmina Zagrodno. Na niniejszej działce posadowione były budynki o przeznaczeniu pr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Raciborowice Dolne

    Raciborowice Dolne

    • 120 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Raciborowicach Dolnych gmina Warta Bolesławiecka powiat Bolesławiec o powierzchni 0,5 ha za cenę 120 tyś. zł. Działka po...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iwiny

    • 2 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Twardocice

    • 550 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Iwiny

    • 1 449 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 10 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AG Nieruchomości Anna Grabowska
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 1481w Pielgrzymce k. Złotoryi
    1 / 4
    Działka budowlana 1481w Pielgrzymce k. Złotoryi

    Pielgrzymka

    • 135 000 zł cena
    • 1 481 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EMIX Biuro nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1.319 m2 wraz z drogą dojazdową, która stanowi drugą działkę o pow. 162 m2, co łącznie daje powierzchn...

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny w Zagrodnie
    1 / 14
    Na sprzedaż dom jednorodzinny w Zagrodnie

    Zagrodno

    • 486 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA OBNIŻKA WIOSENNA !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 127,71 m2 usytuowanego na działce liczącej 1621 m2 w Zagrodnie. Nieruc...

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny

    Iwiny

    • 933 579 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami m...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny ul. Malinowa

    Iwiny » ul. Malinowa

    • 980 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, z narożnym ogrodem oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielon...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny ul. Malinowa

    Iwiny » ul. Malinowa

    • 933 579 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• SPRZEDAM działkę inwestycyjną Dolnośląskie A4
    1 / 4
    SPRZEDAM działkę inwestycyjną Dolnośląskie A4

    Iwiny

    • 760 000 zł cena
    • 20 792 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 426/158 IWINY (Warta Bolesławiecka) 7 km do A4 ( Zgorzelec - Wrocław ) Położona przy drodze 363 3- drogi wjazdowe na dziąłkę Media w działce ( z...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • Dom w zab. bliźniaczej o pow. uż.105,27+ 16,1m2garaż, dz.383m2/Iwin
    Dom w zab. bliźniaczej o pow. uż.105,27+ 16,1m2garaż, dz.383m2/Iw...

    Iwiny

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 ŁĄCZNIE można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej dz...

  • Dom w zab. bliźniaczej 105,27m2 +opcj.poddasze 29,30/z pompą ciepła/Iwiny
    Dom w zab. bliźniaczej 105,27m2 +opcj.poddasze 29,30/z pompą ciep...

    Iwiny

    • 1 149 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2....