• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rakowo Piskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Złotoryja

(2)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Złotoryja

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż

    Złotoryja

    • 361 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią/meble/, łazienką i toaletą/oddzielne/, mieszczące się w budynku wielorodzinnym w Złotoryi na ulicy Letniej - 3 piętro. Do m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3pokojowe w Wojcieszowie, z garażem, w centrum

    Wojcieszów

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie znajdujace się w samym centrum Wojcieszowa, w kamienicy 2 pietrowej. Znajduje się ono na wysokim parterze. Mieszkanie składa sie z trzech...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iwiny

    • 2 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świerzawa

    • 115 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 1 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Osetnica

    • 340 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnów

    • 347 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Kościół

    • 230 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Nowy Kościół

    • 525 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 3 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW

    Chojnów

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowanego na III p. w kamienicy - miasto Chojnów. Lokal mieszkalny 2-pokojowy o p...

  • 2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 170 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność biura. Do sprzedania 2 pokoje mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ul. B. Chrobrego w Wojcieszowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju...

  • Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat

    Chojnów

    • 435 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Masz dość ciasnych bloków? Szukasz przestrzeni, spokoju i potencjału? To mieszkanie spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora. 125 m2 - 4 pokoje - balkon i ogród - spiż...

  • Mieszkanie Chojnów,
    1 / 14
    Mieszkanie Chojnów,

    Chojnów

    • 199 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m², z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym na piętrze, położone w centrum Chojnowa. Lokal przeszedł gruntowny remont w grudn...

  • Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń
    1 / 8
    Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń

    Chojnów

    • 283 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ogłoszenie od osoby prywatnej - bez prowizji, pośrednikom dziękuje za telefony. Jestem pod telefonem każdego dnia do 21.30 - także w weekendy. Powierzchnia 66 m2 Posiadam wirtual...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • 2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone
    1 / 16
    2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone

    Świerzawa

    • 199 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe, wyremontowane mieszkanie o pow. 55,70 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Złotoryjskiej w Świerzawie. Lokal składa się z dwóch pokoi,...

  • Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem
    1 / 16
    Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem

    Chojnów

    • 189 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojn...

  • Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka
    1 / 5
    Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

    Wilczyce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Kamil Morka tel. [tel] -- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI -- Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesi...

  • Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów

    Chojnów

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na II . piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie,...