• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

(95)
  • Kawalerka 18,44 M2 Wałbrzychu

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu na sprzedaż. W pobliżu liczne sklepy, szkoła, przeczkole, parki, komunikacja miejska i inne udogodnienia. Idealne dla każdego nie w...

  • Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.
    Kawalerka dla każdego w fajnej okolicy.

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu, ul Michałowskiego. W okolicy liczne sklepy, szkoła, przeczkole, apteki , komunikacja miejska i wiele innych dobrodziejstw p...

  • Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje
    Wałbrzych, Piaskowa Góra, 2 pokoje

    Wałbrzych

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie na PIASKOWEJ GÓRZE super lokalizacja, pow. 40,5 , 2 pokoje, blok 3 piętro, w 4-piętrowym bloku, rozkładowe, kuchnia w zabudowie wyposażona w...

  • Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalne 2 pokoje - Katowicka 2

    Wałbrzych

    • 1 120 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. -Nieruchomość- Powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacj...

  • Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze
    Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze

    Wałbrzych

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkanie znajdu...

  • słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły

    Wałbrzych

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i ciepłego mieszkania położonego Białym Kamieniu (okolice ul. Bema). Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną, jasną kuchnią o pow...

  • SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -
    1 / 16
    SPRZEDAM PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw.- WAŁBRZYCH -

    Wałbrzych

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE 3-POKOJOWE 70,26 m kw. Z DUŻĄ ŁAZIENKĄ Z OKNEM - NOWE MIASTO - WAŁBRZYCH. DO ODŚWIEŻENIA LUB DO WŁASNEJ ARANŻACJI. Opis ogłoszenia: Sprzedam bez pośredników jasne i fun...

  • Mieszkanie Wałbrzych,
    Mieszkanie Wałbrzych,

    Wałbrzych

    • 2 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    KOMFORTOWE MIESZKANIE 74 m2 WAŁBRZYCH - SOBIĘCIN Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 74 m². Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy. W skład nieruchomośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja
    Mieszkanie Wałbrzych Sobięcin, 1 Maja

    Wałbrzych

    • 420 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy | Wałbrzych - Sobięcin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 90 m², położone na II piętrze w kameralnej, dwupięt...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 299 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU W SPOKOJNEJ I ZIELONEJ CZĘŚCI ŚRÓDMIEŚCIA W OK. PARKU SOBIESKIEGO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2 i użytk...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park
    Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park

    Wałbrzych

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Z Okna w Salonie SuPeR widok na górę Chełmiec. Park Sobieskiego cisza spokój ptaki śpiewają naprawdę warto. Zasłużyłeś na Komfort wypoczynku w spokoju i wygodę bliskości miasta w...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 399 900 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w k...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego

    Wałbrzych

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż fajne 4 pokojowe mieszkanie. Znajdujące sie: Wałbrzych - Piaskowa Góra - Malczewskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, miejskim ogrzewani...

  • mieszkanie Podgórze blisko PKP widok na zieleń
    1 / 8
    mieszkanie Podgórze blisko PKP widok na zieleń

    Wałbrzych

    • 1 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam na wynajem mieszkanie z widokiem na zieleń na wałbrzyskim Podgórzu, dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja - 500 metrów do dworca PKP. Mieszkanie po generalnym remonc...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście, Gdańska
    1 / 14
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście, Gdańska

    Wałbrzych

    • 259 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wałbrzych ul. Gdańska - duże mieszkanie pod flip. Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w fajnej lokalizacji - ulica dochodząca do Rynku...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...