• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jedlina-Zdrój

(4)
  • Mieszkanie Jedlina-zdrój, ul. Wałbrzyska

    Jedlina-Zdrój » ul. Wałbrzyska

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jedlina-Zdrój, dnia 24.04.2026 r.GPM.6840.44.2024WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza V przetarg ustny nieograniczony na s...

  • Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica
    1 / 11
    Działka usługowa Jedlina-Zdrój Glinica

    Jedlina-Zdrój

    • 122 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowan...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jedlina-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Jedlinie Zdroju dwa wejścia po remoncie 3 pokoje bez...

    Jedlina-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Jedlinie-Zdroju, usytuowane 300m od Pałacu Jedlinka z pięknym widokiem na Góry Sowie od strony sypialni. Blisko przystanki autobusowe, szkoła podstawowa w odl...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 972 790 zł cena
    • 14 966 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną pa...

  • 4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)
    1 / 16
    4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)

    Walim

    • 999 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyjątkową ofertę domu który znajduje się na Nowym Julianowie. Powierzchnia działki: 5030m2 Powierzchnia użytkowa domu: 120m2 Powierzchnia całkowita: 485,75m2 Na part...

  • Lokal Zagórze Śląskie

    Zagórze Śląskie

    • 1 900 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA TYLKO U NAS! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczym Zagórzu Śląskim! Nieruchomość z dużym potencjałem! Restauracja Z...

  • Lokal Zagórze Śląskie

    Zagórze Śląskie

    • 1 900 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zagórze Śląskie

    • 3 600 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 16 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wałbrzych

    • 319 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 151 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 185 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka. Mies...

  • Dom Walim

    Walim

    • 489 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom wolnostojący w Walimiu idealna inwestycja w górach! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m, usytuowany na przestron...

  • działka budowlana w górach Zagórze Śląskie

    Zagórze Śląskie

    • 125 000 zł cena
    • 1 226 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w Zagórzu Śląskim w kształcie prostokąta o powierzchni 1226 m2 - nr 462/3.Nieruchomość jest bardzo atrakcyjne położona, w górzystym terenie. Wokół znaj...

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 140 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w górach - ok. Zagórza Śląskiego! Przestronne mieszkanie położone nieopodal Świdnicy - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, dwa osobne poko...

  • Działka Zagórze Śląskie

    Zagórze Śląskie

    • 195 000 zł cena
    • 2 977 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2977 m, położoną w sercu malowniczej miejscowości Zagórze Śląskie. Nieruchomość ta jest idealna dla inwestorów...

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • Dom Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię domu obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łączn...

  • Dom Lubachów

    Lubachów

    • 1 770 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pięknie położony dom pod lasem - Lubachów! Idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących żyć blisko natury. Na terenie posesji znajduje się dom główny o powie...

  • Dom Lubachów gm. Świdnica
    1 / 15
    Dom Lubachów gm. Świdnica

    Lubachów

    • 1 770 100 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położony dom pod lasem - Lubachów! Idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących żyć blisko natury. Na terenie posesji znajduje się dom główny o powierzchni 2...

  • Dom Zagórze Śląskie ul.

    Zagórze Śląskie

    • 1 248 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu w cichej okolicy? Ty i Twoja rodzina lubicie spędzać czas w otoczeniu natury? Omega Estate przestawia piękny, przestronny dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 (15...

  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowy kompleks 9 działek rekreacyjnych położonych w malowniczej miejscowości Michałkowa (Boreczna) - miejscu, gdzie natura spotyka się ze spokojem, a panoramicz...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 3
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 803 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ?? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie !! Grunt o powierzchni 1803m 2 usytu...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 189 700 zł cena
    • 1 897 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1432 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 90 200 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 902m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około...

  • Działka budowlana Jugowice gm. Walim
    1 / 7
    Działka budowlana Jugowice gm. Walim

    Jugowice

    • 121 700 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1217 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości okoł...

  • Działka Walim ul. Adama Mickiewicza

    Walim » ul. Mickiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Infrastruktura techniczna...

  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 511 250 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka Michałkowa (Boreczna) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4090 m z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Michałkowa B...

  • Działka budowlana Modliszów gm. Świdnica, Modliszów
    Działka budowlana Modliszów gm. Świdnica, Modliszów

    Modliszów

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS - ZAPRASZAMY! Wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej okolicy - piękny widok na góry! Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę, kon...

  • 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy
    3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy

    Głuszyca Górna

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w odnowionej kamienicy. Na powierzchnię 45 mkw składa się pokój dzienny, 2 małe sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba oraz przedpokój. To jedy...