• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Bielawa

(19)
  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16
    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 235 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...

  • 3 pokoje, I piętro , 51m2 os. XXV

    Bielawa » os. XXV-lecia

    • 309 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe słoneczne, przytulne mieszkanie położone na popularnym osiedlu XXV lecia w Bielawie. W tej lokalizacji mieszkać chce każdy.Powierzchnia mies...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż kawalerka – 35 m² ,Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowa kawalerka po kapitalnym remoncie – BielawaNa sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyremontowana kawalerka położona w Bielawa. Mieszkanie o powierzchni 35 m² (ok. 40 m² po podłodze)...

  • 2 pokoje z balkonem ,II piętro 50m2

    Bielawa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 229 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie w Bielawie przy ul. WesterplatteLokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, dużej przestronnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC o łąc...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż – Bielawa | 39,10 m²,2piętro

    Bielawa

    • 209 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 39,10 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części miasta Bielawa.Cena: 209 900 zł Układ pomieszczeń: salon z aneksem k...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 50 m² – Bielawa

    Bielawa

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części Bielawy. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem...

  • Mieszkanie 51m2/ II p./ garaż

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielawy, u podnóża Gór Sowich, w niedalekiej odległości od Jeziora Bie...

  • REZERWACJA! Atrakcyjne mieszkanie w Bielawie

    Bielawa

    • 239 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie.Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w WC oraz przestronnej kuchni o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • PILNE! 2 Pokoje,Bielawa

    Bielawa

    • 139 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWOŚĆ DO NEGOCJACJI CENY PRZY SZYBKIEJ DECYZJI ZAKUPOWEJ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe
    Sprzedam mieszkanie własnościowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu wymienione okna , drzwi pokojowe oraz podłogi.

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 5
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m2, na parterze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Mieszkanie jest wyremontowane i w pełni wyposażone. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Mie...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 11
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielawa

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielawa

    • 266 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie

    Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 395 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 419 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 370 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 3 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie super lokalizacja

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    osiedle Jasne Dzierżoniów WYNAJMĘ KRÓTKO TERMINOWO 200 ZŁ minimalny czas wynajęcia 2/3 Doby . umowa . miesiąc cena 1600zł mieszkanie z meblami ....

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 297 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko cywilizacji?Biuro Omega Estate ma przyjemność zaproponować mieszkanie 2-pokojowe z możliwością zmiany układu...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Dzierżoniów

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na ładnym osiedlu , dużo przestrzeni i zieleni,usytuowanie na parterze powierzchnia 52m do mieszkania przynależy piwnica oraz duży przestr...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 1 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz jasnej i nowoczesnej kawalerki na wynajem? Lepiej nie mogłeś trafić. Omega Estate zaprasza do wynajęcia mieszkania na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Gen. Władysława Andersa

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum?Omega Estate prezentuje nieruchomość w Dzierżoniowie właśnie dla Ciebie!Mieszkanie zlokalizowane 10 min...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Rynek

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje:Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w samym centr...

  • Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji

    Dzierżoniów

    • 396 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51,73 m2, usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku na os. Różanym. Lokal składa się z dwóch pokoi, oraz kuchni z jadalnią, łazienki z WC or...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 10
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na parterze bloku na osiedlu Jasnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 12
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63m2, na 3 pietrze bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Ogrzewanie i ciepła wod...

  • NOWA CENA PARTER65m2! os. Kolorowe-3 pokoje,balkon

    Dzierżoniów » os. Kolorowe

    • 385 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m² – os. Kolorowe, DzierżoniówParter | Duży balkon | Po remoncieBiuro nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • Na sprzedaż mieszkanie 65,03m2,Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 65,03 m² zlokalizowane w Dzierżoniowie.Mieszkanie składa się z:3 pokoikuchniłazienkiosobnego WCprzedpokojuLokal jest f...

  • Na sprzedaż komfortowe mieszkanie57 m² Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Grota-Roweckiego

    • 245 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję....

  • 2 pokoje, 25m2 III piętro- Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Nowowiejska

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 25m2 w Dzierżoniowie przy ul. Nowowiejskiej nieopodal kościoła .Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju na III pięt...

  • NOWA CENA! 60m2, II piętro

    Dzierżoniów » ul. Szkolna

    • 279 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania klimatyczne mieszkanie na II piętrz przy ul. Szkolnej w DzierżoniowieLokal składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni oraz łazienki o łącznej powierzchni ok 6...

  • 1 / 4
    2 pokoje, IVpiętro, 37,70m2, Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 159 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie – os. ZłoteOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,70 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skom...

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów
    1 / 7
    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów 49,37 m² | 1 piętro | balkon Mieszkanie w bloku, składa się z: salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju, balkonu...

  • Dwa pokoje na I piętrze os. Błękitne

    Dzierżoniów

    • 330 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż starannie wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w środkowej klatce. Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze zag...

  • Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 930 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie, na terenie zamkniętego i zadbanego osiedla z placem...