• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jedlina-Zdrój
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bielawą

(96)
  • 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy
    3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy

    Głuszyca Górna

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w odnowionej kamienicy. Na powierzchnię 45 mkw składa się pokój dzienny, 2 małe sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba oraz przedpokój. To jedy...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 365 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej i zielonej części Ząbkowic Śląskich. To propozycja dla osób ceniących komfort życia, p...

  • Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 930 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżoniowie, na terenie zamkniętego i zadbanego osiedla z placem...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Złote

    Dzierżoniów

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m², położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Złotym w Dzierżoniów. Lokal składa się z: d...

  • Mieszkanie Jedlina-zdrój, ul. Wałbrzyska

    Jedlina-Zdrój » ul. Wałbrzyska

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jedlina-Zdrój, dnia 24.04.2026 r.GPM.6840.44.2024WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza V przetarg ustny nieograniczony na s...

  • 3 pokoje - widok na panoramę miasta
    3 pokoje - widok na panoramę miasta

    Nowa Ruda

    • 130 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku z za...

  • do wynajęcia mieszkanie w centrum Dzierżoniowa
    1 / 7
    do wynajęcia mieszkanie w centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów

    • 1 050 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w kamienicy na parterze bardzo blisko Rynku. Z wykupionym terenem wokół budynku (podwórko), z parkingiem na ulicy. Po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Założona jest now...

  • Dwa pokoje na parterze ok.39m2/ garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow. 38,45...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwa pokoje na I piętrze os. Błękitne

    Dzierżoniów

    • 330 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż starannie wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w środkowej klatce. Nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze zag...

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów
    1 / 7
    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów 49,37 m² | 1 piętro | balkon Mieszkanie w bloku, składa się z: salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju, balkonu...

  • NOWA CENA! 68 M2, parter - osobne wejście

    Piława Górna

    • 199 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie w Piławie Górnej o powierzchni 68m2.Lokal znajduje się na parterze budynku z osobnym wejściem.Mieszkanie składa się z salonu...

  • 1 / 4
    2 pokoje, IVpiętro, 37,70m2, Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 159 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie – os. ZłoteOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,70 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skom...

  • Kawalerka w centrum Głuszycy
    1 / 8
    Kawalerka w centrum Głuszycy

    Głuszyca

    • 75 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w centrum miasta z widokiem na Góry Sowie. Mieszkanie ma 26 m2. Jest pokój, kuchnia i łazienka. W kuchni są blaty, zlew, kuchenka, lodówka, pralka i szafki. W łazience je...

  • 1 / 4
    Mieszkanie 55 m2/garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 255 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Centrum Pieszyc na I piętrze.Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC o łącznej pow. 55m2Ogrzewanie oraz ciepła woda...

  • REZERWACJA/ok.52m2/blok

    Piława Górna » ul. Staszica

    • 209 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w ocieplonym bloku przy ulicy Staszica w Piławie GórnejLokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz prze...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • Na sprzedaż mieszkanie 65,03m2,Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 65,03 m² zlokalizowane w Dzierżoniowie.Mieszkanie składa się z:3 pokoikuchniłazienkiosobnego WCprzedpokojuLokal jest f...

  • Mieszkanie 3 pokoje, piętro 8 /winda /osiedle

    Dzierżoniów » os. Błękitne

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,80 m², położone na Osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Układ mieszkania: 3 pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka z WC...

  • Przestronne mieszkanie,w centrum Dzierżoniowa,57m2

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 225 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m², położone w samym centrum Dzierżoniowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze zadbanej kamienicy, co zapewnia ci...

  • Na sprzedaż komfortowe mieszkanie57 m² Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Grota-Roweckiego

    • 245 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję....